 |
Forumas » Akustika » Dėžė garsiakalbiui
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 3 iš 3 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3 |
|
 |
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 21, 00:27 |
|
|
|
|
Tai gali,bet kur fazus det....
As sudejau 2 ant kolonkes"stogo",tai atrodo wisai nieko:)
O del to sintepono tai senukuose nerasi,pats ieskojau:)
Porolonas netinka,nes kazkur(sitam forume)skaiciau,kad jis po kazkiek laiko sutrunyja ar kas jam ten pasidaro,wienu zodziu jis netinka:)
Kaip minejo leopard,sintepono,vatalino,tai wienas ir tas pats tik kitaip wadinasi,gali rast kad ir paprasciausiam skuduryne,paklausk kokiam daikte yra sintepono ir tau tai kainuos tikrai pigiai,nes motina mano dirba skuduryne,tai parupino:)Sintepono pwz yra paminkstinime kury reikia po sikna det,ir dar kazkokiam waikiskam kur lowytej reikia istiest,wienu zodziu 90%,kad skuduryne gali rast  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 21, 00:37 |
|
|
|
|
o geras mano mama irgi turi devetu rubu parduotuve seip tai reiks paklaust jos gal duos kokia striuke ar dar ka  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 21, 01:43 |
|
|
|
|
"originalus"sinteponas kainuoja tikrai zymiai daugiau,o as sawo dezutem jo nusipirkau galima sakyt uz 3.5lt,o wienos dezutes matmenys:200*230*460,tai manau pigiau nerasi  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 21, 15:17 |
|
|
|
|
fazikas geriau toj pacioj plokstumoj, gali keist ten dezes matmenis kazkiek, tik kad turis liktu nepakites ziurek. O jei sukalei, tai dek kur telpa, ka jau darysi  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 21, 21:33 |
|
|
|
|
na o ten sakykim jei faza idesiu ten kokiam sone pakis ten garsas ar nea ? o dezes matmenu nelabai noriu keist nes didis dabar labai patogus ir fazikas kai tycia netelpa priekyje !  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Koki garsiaklabi pirkti ? |
Parašytas: 2005 12 21, 22:55 |
|
|
|
|
nu nx bl.. kurva nesiseka bratanas ateme is manes ta garsiakalbi tai dabar reik nauja uzsisakyt ir patarkit koki gla koki geresni rasit uz ta evr butu gerai kad butu internetine parduotuve ir galetu ta firma i namus prekes pristatyt nes as ne si didmiescio tai cia sunku nusipirkt normalu garsiakalbi nu chia mane zemu dazniu domintu  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 22, 03:53 |
|
|
|
|
tai tiek parintasi del nieko seip jei uzh panashia kaina kaip evr nieko labai geresnio nenusipirksi... nors gal ir galima, bet visi tokie gaminami kinijoje, tai kokybe panashi visu, gal tik paskirtis skiriasi o jei kazhka geriau, tai bandyk ziuret eminence, bet neisivaizduoju kaip jie masinoj butu o del atvezimo tai ish milgretos man atrodo vezha. www.milgreta.lt |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 22, 14:44 |
|
|
|
|
biski papriestarausiu, kokybe nepanasi ,o labai skirtinga uz panasia kaina ,pvz v-10es ir v-300sw nu net nera ten ka lyginti ,nors kaina ~25lt skiraisi  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 23, 00:42 |
|
|
|
|
| tai gal v-10es geras ir apsimoketu pirkt ?? |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 23, 02:08 |
|
|
|
|
tas geras ,tai priklauso nuo to su kuo lyginsi  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 23, 22:08 |
|
|
|
|
nu pvz su V-250SW nes jie abu 10" seip tai nzn ka daryt nes ant v-10es as pinigu neturiu tai tikriausiai teks pabut su tuo V-205sw |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 23, 22:49 |
|
|
|
|
Jei pirma karta gywenime darysi deze,tai patarciau nusipirkt oky paprasta sh ir ziuret kas gausis.nes gali taip but,kad dirbsi dirbsi sudas gausis numesi y kampa ir tuoj baigsis.....arba jei twirtai pasiryzes daryt,tai pirk kas pagal kisene ir pirmyn y darba!  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 23, 23:12 |
|
|
|
|
| dogstyle rašo: |
nu pvz su V-250SW nes jie abu 10" seip tai nzn ka daryt nes ant v-10es as pinigu neturiu tai tikriausiai teks pabut su tuo V-205sw |
niekas nedraudzia ekspermentuoti, forume sulauksi pagalbos ir nebus jokiu problemu, geriau pirk brangesni, kartu ir geresni garsiakalbi, tada nebus tokio noro iskart isigyti geresni ir darbas nebus numestas ant juok...
Deze gali balansuoti sinteponu... tai nekils problemu su turiu... |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 23, 23:17 |
|
|
|
|
| dogstyle rašo: |
nu pvz su V-250SW nes jie abu 10" seip tai nzn ka daryt nes ant v-10es as pinigu neturiu tai tikriausiai teks pabut su tuo V-205sw |
nelyginami dalykai SW tai tik barskina langus ir siaip ora pucia (ir tai kazkaip berysio), o su v-10es tai dar ir muzika galesi paklausyti , geriau paaukok daugiau ,o tai su tuo sw i bala ismesi litus ir viskas . |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|