 |
Forumas » Akustika » Dėžė garsiakalbiui
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 02:35 |
|
|
|
|
taigi milgretoj duodavo lapa apie ji ir ten budavo turiai uzhdaru, vented ir bandpass su grafikais ir infertoriu dydzhiais. jie turetu turet, ash turiu, tik kad vented nera duomenu, o kaip tik tokio tipo man ir reikia  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 13:46 |
|
|
|
|
Duok savo e maila atsiusiu brezinius dezes kuri tau butu tinkamiausia mano nuomone. Bandpass tipo 61*31*31 jos dydis bus, jei tau tiktu tokia tai pranes atsiusiu [/img] |
|
_________________ Daug zinosi, greit pasensi- niekuo nesidomesi tai ir pasent nespesi |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 14:44 |
|
|
|
|
nu va atsirado laiko tai galima pamalti shuda jei dydis nebaugina ,tai siulyciau daryti 6 orderio bandpasa, ,dydis ~100L bendras butu bet isgrotu apie 10zemesnius daznius nei 4 orderio ,arba galima daryti vented ,tai ~100L gautusi ,bet gaino jokio negautum . jei domins konkretesnis variantas tai paskaiciuosiu titksliau . beje ar cia tikrai geri parametrai? |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 17:45 |
|
|
|
|
na va, tarkim as daryciau deze su fazo invertorium, kazkaip man jos labiau prie sirdies. Dezes turis 57.5 litro, faziko skersmuo 10cm, ilgis 29.5cm. o deze tai daryk 39cm visom krastinem (kubas). |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 20:14 |
|
|
|
|
| man kazkaip leopard priimtiniausias varijantas butu nes deze gaunas nedidele ir butu pujku o filtra statyt reketu koki ar ne ? |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 20:19 |
|
|
|
|
| na jei stiprekas su filtru tai nereikia. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 20:38 |
|
|
|
|
| o jei be filtro ? ka tada daryt ? |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 19, 23:18 |
|
|
|
|
tai galima deze daryti kad ir 30L ,bet tai jau su pikais gausis -pabaubs biski  |
|
|
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 20, 00:08 |
|
|
|
|
nea nu gal geriau as ta 57.5 l pasidarysiu bet tai pvz. o butina faza det ? |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 20, 00:28 |
|
|
|
|
siaip jis ten ne be reikalo. o jei nori kad tik sau pasidaryt, tai tik nedek mazesnio skersmens, nes plerps tada. o pabandyk filtro nepajungt ir pamatysi kas bus. vistiek nelabai daug aukstu girdesi... niekas zinok nesuges, jei filtro neidesi. ji bet kada ikist spesi. pasidaryk deze, isikisk savo "bumbula" ir klausyk. tada pasidaryk koki filtra pamazu, ir pamatysi... sau juk darai, o sugadint tai nieko nesugadinsi jei filtro neidesi.  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 20, 00:37 |
|
|
|
|
tai del filtro tai zinau jis pasalins is signalo auksto daznio garsus cia taip idomiai pasakiau o pvz kuo koloneles vidu det ten kokia vata ar dar kuo ? Pvz. koks parolonas tiktu ? |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 20, 00:43 |
|
|
|
|
nezinau kaip jis taisyklingai vadinasi, ar vatalinas, porolonas, sinteponas, kazkaip as ju neskiriu. susirandu kokia sena striuke ir isardau visa, tai buna to daikto. ten deda bet ka, kas tik sugeria garsa, stiklo, akmens vata, (firmine kolonke isardes buvau tai radau.nusistebejau net. ) aisku toks dalykas tai jauciu is bedos, ir uzdarai dezei tik.
jo, sake drauge, kad porolonas tai tinka, tas pats velnias, tik jis visokiu kitumu buna... ciuziniuose, striukese, jie skiriasi... |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 20, 00:45 |
|
|
|
|
aisku dekui iki kol kitu klausimu iskils  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Dėžė garsiakalbiui |
Parašytas: 2005 12 21, 00:14 |
|
|
|
|
o pvz faza galiu deti sone arba gale nes pvz jis man netelpa priekyje ? |
|
_________________
 |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|