 |
Forumas » Akustika » magnat subas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 12, 10:47 |
|
|
|
|
| bet jei stipras neturi filtru tai po juo ir jungi aktyvu filtra |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 12, 11:21 |
|
|
|
|
oj tevai...o tu bent supranti ka pats rasai arba bent jau suvoki kur koks filtras jungiasi ir kaip atrodo? geriau jei tiksliai nesupranti paklausk neklaidindamas zmoniu aktyvus filtras tai mazas detaliu kratinys ,kuris jungiasi ant linijiniu laidu pries stiprintuva (jam reikia maitinimo) ,jis dirba tik su silnu signalu ,ir i stiprintuva paduodamas tik tas signalas kurio tu nori ir stiprintuvas tik ji ir stiprina ,nuostoliu=0 . praktiskai visi masiniai stiprai turi aktyvius filtrus . pasyvus filtras tai didelis daiktas ,jungiamas prie stiprintuvo isejimo ,ir tada jungiamas garsiakalbis taigi stiprintuvo isejimo signalas dar turi pereiti per didele rite kondus ir dar kanors ,va ir atsiranda bereikalingu nuostoliu . |
|
|
|
|
|
 |
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 12, 12:17 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
oj tevai...o tu bent supranti ka pats rasai arba bent jau suvoki kur koks filtras jungiasi ir kaip atrodo? geriau jei tiksliai nesupranti paklausk neklaidindamas zmoniu aktyvus filtras tai mazas detaliu kratinys ,kuris jungiasi ant linijiniu laidu pries stiprintuva (jam reikia maitinimo) ,jis dirba tik su silnu signalu ,ir i stiprintuva paduodamas tik tas signalas kurio tu nori ir stiprintuvas tik ji ir stiprina ,nuostoliu=0 . praktiskai visi masiniai stiprai turi aktyvius filtrus . pasyvus filtras tai didelis daiktas ,jungiamas prie stiprintuvo isejimo ,ir tada jungiamas garsiakalbis taigi stiprintuvo isejimo signalas dar turi pereiti per didele rite kondus ir dar kanors ,va ir atsiranda bereikalingu nuostoliu . |
Tai tu ir ngalvok ,kad nezinau kas yra aktyvus ir pasyvus.Apie pasyvu as gerai zinau.O stai tik aktivu isivaizdavau jungiama ne toje vietoje  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 12, 12:45 |
|
|
|
|
kaip tai negalvot, kad nezinai kas yra aktyvus filtras jei istikro nezinai/nezinojai bet ale sunku pripazinti ,kad biski nusikliedeja,ane ? parasytum mazdaug : vaikai neskaitykit ka parasiau ,nes ten biski netaip o pasakymas "tik nezinojau kur jungiamas" butent ir reiskia kad tu isvis apie ji nieko nezinojai krc neklaidink zmoniu ,nes pvz mane tai siutas paima kai kasnors labai rimtai kanors paaiskina ,galvoji ,kad zmogus zino apie ka sneka ,paskui kamnors papasakoji suprantanciam tai zvengia ir klausia iskur tokie anekdotai (cia siaip tarp kitko ,buvo toks atvejis )
o jei kas pasiskaites pajungs akyvu filtra ant stiprintuvo isejimo ,tai smagus fejerverkai bus ir paskui keiks visa elektronika.lt ir pasakos kokie basliai forume sedi
krc never mind ,cia biski susinervines parasiau ,bo paskambino katik direktorius, isklausiau kazkoki morala ,bet taip ir nesupratau ko jis is manes norejo....
taika  |
|
|
|
|
|
 |
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 12, 20:11 |
|
|
|
|
Norejau pasakyti,kad pacia aktyviojo filtro ideja suprantu.O siaip tai galiu prisipazinti,kad nusikledejau  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 12, 22:40 |
|
|
|
|
| jo, as ir ideja supratau, o kaip man prijunkt suba prie buitinio stiprintuwo, kuris neturi isejimo subui, kur kist ta aktywini filtra? |
|
|
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 13, 02:19 |
|
|
|
|
peliucas ,o tai tu bent perskaitei kas cia parasyta? aktyvu jung tarp to buitinio stipro iejimo ir saltinio  |
|
|
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 13, 21:34 |
|
|
|
|
??? tai prie wisu kanalu galesiu junkt po suba , o tai kaip su mano s-kem, kur jas kist ? |
|
|
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 13, 21:46 |
|
|
|
|
na jei nori ant 2 kanalu prijungti ir suba ir aukstus daznius ir kad stero butu,tai be pasyvaus filtro neprasiskusi  |
|
|
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 13, 21:57 |
|
|
|
|
ojojoj, nieko nesuprantu .......uzteks man ir s90, kol nauja stipra nusipirksiu |
|
|
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 14, 03:36 |
|
|
|
|
Tarp kitko esu turejes toki masinini equalizeri (caro .. laiku) 4X25W. tai pas ji buvo ir maitinimas, ir jis stovi tarp stipriako ir garsiakalbiu na aisku galia tai nedidele, bet visgi isimciu buna  |
|
|
|
|
|
 |
magnat subas |
Parašytas: 2005 12 14, 10:44 |
|
|
|
|
pas mane kazkas panasaus metosi po lova ,tipo atseit 4 isejimai ir 80W (nors aisku ten max 2*20W ,tik faderis per potenca pajungtas) tarp stipriako kuris isejimuose po ~15W turi (na subo tai jau tikriai neprijungsi) ir beto jis tik prideda po +-12db (bent pas mane) kazkokioje dazniu juostoje ,ir nieko nenufiltruoja tik dar siuksliu garso ivelia gerai kad priminei ,reikes pasidometi ,gal iseis ji persidaryti i ,kad galeciau pasijungti ant lineout ant mago ,nereketu lakstyti i bagazine reguliuoti kai tik kas nepatinka  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|