Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 15:24. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Pasiulikit gera midrange driveri
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 02:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Laughing Ka gi, reikes kada nors paklausyma padaryt ir paziesim kas teisus Wink

O imsiu as tikriausiai Peerless HDS 164, ne kitu variantu nelabai matau Rolling Eyes

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 02:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
beje del sls264 ane rasei? tai va turejau ash jy (dariau vienam zmogui suba) galiu pasakyt kad kiek jis ten kainuoja tai nevertas ne puses kainos kaip subas... jai jy naudoti kaip trecia juosa(zemu) tada vertas, bet zemo tokio kaip sds'as sukuria vistiek neduoda... jo zemas truputy kietesnis ir "stovi auksciau". zodziu ne tas... reiks pamegint 12 coliu naujoves peerless resolution berods vaidinasi. tik man ju xmax irgi nepatinka... neaisku kaip ten jie gros, jei kaip ir sls tada atleisk ir apsviesk... kas esat klauses siu subu realiai?
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 03:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Geduxas rašo:
beje del sls264 ane rasei? tai va turejau ash jy (dariau vienam zmogui suba) galiu pasakyt kad kiek jis ten kainuoja tai nevertas ne puses kainos kaip subas... jai jy naudoti kaip trecia juosa(zemu) tada vertas, bet zemo tokio kaip sds'as sukuria vistiek neduoda... jo zemas truputy kietesnis ir "stovi auksciau". zodziu ne tas... reiks pamegint 12 coliu naujoves peerless resolution berods vaidinasi. tik man ju xmax irgi nepatinka... neaisku kaip ten jie gros, jei kaip ir sls tada atleisk ir apsviesk... kas esat klauses siu subu realiai?


Jo, sutinku, pats dydziausias kalibras bus Peerless XLS 12", tik kainos nezmonishkos. Geriau jau Eminence LAB 12 vietoj jo, bet ir tas kainuoja.
SLS yra jautrus ir nori dideles dezes kurioje lengvai gros.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 04:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
na kad ir dariau nemaza berods 65 litru, o gal ir klystu... gal daugiau... nebepamenu... bet kiek pamenu jis nieko negrojo..

o XLS cia gal tie resolutiopn vadinasi? apie ta paty snekam? http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&acc=show&begin=3&fid=163&pcode=GAPEZR12&pmode= ash turiu galimybe jy pasiimti, taciau kad paimciau turiu parduoti savo dvigubos rites vega 12" o poto jei ka tai jau neberasiu tokio woofo, nes vega tai isvis kolkas nieko geriau negirdejau... kazkaip baisu imti ant durniaus... nzn... kas kokiu minciu?
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 04:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Jei cia kalba dar apie midrange eina, tai yra variantas pasirinkti Tonsil firmos garsiukus(lenkija ), deja grojancius negirdejau, gal inete galima paieskoti atilepimu, cia visi mindrange : http://www.tonsil.lt/lt/main.htm

vat keleta atsilepimu :
Если же говорить о собственно головках, производимых Тонсилом, очень хорошими в своем классе являются 13-см низкосреднечастотные "полипропилены" и 13-см низкочастотники с мембранами (*диффузорами, ессно) из стекловолокна.
Эти последние из стекловолокна применяются в системах марки Mission.
Tonsil, помимо производства свих колонок, производит и создает (*?) также для Mission и Wharfedale (из UK).

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Neutral hm, idomiai, idomiai, galvojau kad firma lenkijoje randasi.

Peerless XLS ir Peerless Resolution tai skirtingi daiktais, spikoj yra Resolution, XLS reikia uzsakinet.


Paskutinį kartą redagavo VEC7OR, 2005 12 10, 05:25. Redaguota 1 kartą

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
VEC7OR rašo:
O_o hm, idomiai, idomiai, galvojau kad firma lenkijoje randasi.

Jolenkijoje ir randasi, bet Lietuvoje yra atstovybe( zinai kur vilniuje pasazas PasJuozapa randa(pasilaiciuose), tai ten randasi ta atstovybe(buvau ten), galima uzsisakyti betkoki garsiuka(na Tonsil aisku Very Happy ), ten yra ir gatava akustika, del kokybes manyciau............. nezinau ka net ir sakyti, draugas zematoni pirko dare wooferi sake kad neblogai groja ???(veliau goto imesiu !!! Na cia gal inete infos paieskoti! bet pagal kaina visai priimtini .


Paskutinį kartą redagavo Dmitrij, 2005 12 10, 05:28. Redaguota 1 kartą

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Man iki ju vos ne pesciom daeit galima, reiks butinai uzsukt, gal ko gero pasiulis.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
VEC7OR rašo:
Man iki ju vos ne pesciom daeit galima, reiks butinai uzsukt, gal ko gero pasiulis.

O man pesciom ir eiti, as seskinej gyvenu(ciobiskio gatvej), taip kad Very Happy ,toli vaikscioti nereikejo Wink

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
O as justuose, jei buvau anksciau suzinojes tai dar shian buvau nuejes pas juos.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
VEC7OR rašo:
Neutral hm, idomiai, idomiai, galvojau kad firma lenkijoje randasi.

Peerless XLS ir Peerless Resolution tai skirtingi daiktais, spikoj yra Resolution, XLS reikia uzsakinet.

Beje apie XLS serija siek tiek teorijos Very Happy Wink
http://www.newton-lab.ru/peerless_xls.htm

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
VEC7OR rašo:
O as justuose, jei buvau anksciau suzinojes tai dar shian buvau nuejes pas juos.

Tai gerai, jei man kazkada reiks konsultaciju netoli reikes vaiksciuoti( iki justu, beweik tie patys namai) Very Happy Wink

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 10, 05:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ale blemba zmonem nesimiega ziuriu Laughing
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 12, 22:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Buvai shian Tonsil pardoj, viskas gana standartishka, poperiniai duffuzoriai, magnetai, polipropileniniai surroundai, yra visko ko tik norisi, kainos man tikrai patiko, kokybe sakyciau vidutinishka, ne outrageous bet ir ne shudas. Priziurejau pora poperiniu wooferiu.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Pasiulikit gera midrange driveri
PranešimasParašytas: 2005 12 12, 23:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
VEC7OR rašo:
Buvai shian Tonsil pardoj, viskas gana standartishka, poperiniai duffuzoriai, magnetai, polipropileniniai surroundai, yra visko ko tik norisi, kainos man tikrai patiko, kokybe sakyciau vidutinishka, ne outrageous bet ir ne shudas. Priziurejau pora poperiniu wooferiu.

Jo, bet gal kaip tik ir surasi aukso viduriuka!
O kaip kainos svyruoja ?(midrange,bass)???

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama