 |
Forumas » Akustika » elipses namuose
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
elipses namuose |
Parašytas: 2005 12 07, 04:47 |
|
|
|
|
jo... atsimenu nieko nezinojau ir buvo gerai ,paskui pradejau skaitineti visokius forumus ,kazkiaip i domu pasidare ,ir ant galo atsirado poreiki kokybei...o tai labai negerai... nes klausai ir girdi kas negerai o pakeisti negali ,nes litu tam biudzetas neskiria  |
|
|
|
|
|
 |
elipses namuose |
Parašytas: 2005 12 07, 05:02 |
|
|
|
|
| Citata: |
Geduxas:
t-line turetu gerai grot, bet uzsikrushimas eksperimentuot... |
kalbi apie transmission line? jokiu budu netiks. tam tikslui reikia mazo Qes, apie 0.35. o freeair'u Qes didelis, nuo 0.7. be to jei jau prisiruosi transmission line daryti tai ant garsiakalbiu reikia paaukoti padoriai. tokiais projektais tik uzkieteje audiofilai uzsiima.
http://www.t-linespeakers.org/projects/links.html |
|
|
|
|
|
 |
elipses namuose |
Parašytas: 2005 12 07, 11:59 |
|
|
|
|
nu jooo, kosmosai.... As dar neturiu jokiu elipsiu, tik klausiu ar apsimoka gamint, dezute aisku del grozio, pagat ta formulike 0:1.62:3.24 pasidarai i wsio.... |
|
_________________ Akis už akį, postas už postą!! |
|
|
|
 |
elipses namuose |
Parašytas: 2005 12 07, 14:39 |
|
|
|
|
siaip deda elipses i deze tik tam, kad apsaugot nuo kitu vejo gusiu. (na cia masinai, jei koks bumbulas gale dar yra, o elipses palangej). Bet pats bandziau kist i deze, tai tik "garsiau" groja ir zemas daugiau isryskeja.
O pagal kokia cia formule naudosi? gal pasakysi?  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
elipses namuose |
Parašytas: 2005 12 07, 14:54 |
|
|
|
|
| Elipses tikrai netiks!!! Visos elipses taip sukonstruotos, kad grotu be dezes. (freeAir) Idejus i deze atsiras rezonansinis pikas (greiciausiai 80-200Hz ribose), todel labai nemaloniai skambes. Arba deze reik daryti pakankamai didele ir prigrusti daug vatos. Geriau panaudoti apvalius KOMPONENTINIUS garsiakalbius. (kur aukstadasnis atskiram korpuse) Tokie garsiukai dedami i duris ir gali dirbti dezej. Bet reikes pasimatuoti garsiakalbio T-S parametrus ir tik tada pasigaminti tinkama deze. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|