 |
Forumas » Akustika » Baubia subas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:09 |
|
|
|
|
Slegio padidejimas duoda temperaturos kilima, sumazejimas - kritima. Visada. Sprogimo garso bangai sklindant kartu sklinda ir karscio banga, nes toje vietoje oras gaunasi smarkiai suspaustas. Vat ir viskas. Garsiakalbis ora ikaitint galetu nebent jei per visa savo xmax ilistu dezes vidun ir taip laikytu - liktu padidintas slegis O taip tai vienodai sviecia |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:10 |
|
|
|
|
| M&M rašo: |
Jo su tokiais fizikais toli nenuvaziuosim  |
Kur as buvau neteisus ?  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:13 |
|
|
|
|
Mokytis dar tau ir mokytis kol suprasi kur suklydai.
Beda kaip tik tame kad kai garsiakalbis spaudzia ora keiciasi jo temperatura. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:20 |
|
|
|
|
| kipsus rašo: |
Slegio padidejimas duoda temperaturos kilima, sumazejimas - kritima. Visada. Sprogimo garso bangai sklindant kartu sklinda ir karscio banga, nes toje vietoje oras gaunasi smarkiai suspaustas. Vat ir viskas. Garsiakalbis ora ikaitint galetu nebent jei per visa savo xmax ilistu dezes vidun ir taip laikytu - liktu padidintas slegis O taip tai vienodai sviecia |
Na tu man dar pradek aiskinti kas yra izohoriniai , izobariniai, izoterminius ir politropinius processus!!! jus gal elementarijaj fizika pirma pasimokykyte, o veliau i gincus leiskites !!!
O tu isivaizduok sau kad garso slegis pastovus, tai kas tada ........????
tau formule sita sako ka nors dA=dQ=pdV |
|
Paskutinį kartą redagavo Dmitrij, 2005 12 05, 22:29. Redaguota 1 kartą _________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:23 |
|
|
|
|
a) prasau manes nesiuntinet kartoti mokyklos kurso
b) as butent tai ir norejau pasakyti... |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:27 |
|
|
|
|
| M&M rašo: |
Mokytis dar tau ir mokytis kol suprasi kur suklydai.
Beda kaip tik tame kad kai garsiakalbis spaudzia ora keiciasi jo temperatura. |
Klausyk, mokytis fizikos reikia tau o ne man tu net tikriausiai nesuvoki kas yra tas adiabatinis procesas, tu bet koki zinyna atidaryk ir pamatysi uzrasa
GARSAS SKLINDA ADIABATINIUSE SALYGUSE tu man gali neaiskinti kaip sklinda garsas o geriau pats issiaskink ar ba savo FIZIKOS mokytojo(destytojo) paklausk ( ten aisku bus idealus modelis !!!
Kaip tu lendi i ginca net nesuvokdamas visu fizikiniu processus!!! |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:37 |
|
|
|
|
Ou ou ou... slow down fellow's  |
|
|
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:43 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
Ou ou ou... slow down fellow's  |
Respect!!!!
ir dar P.S. kas sakikyme kad dujos suspaudziamos o kai jos prareteje kas tada ivyksta........ ???  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:48 |
|
|
|
|
Atvirkstinis procesas vyksta  |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 22:58 |
|
|
|
|
| kipsus rašo: |
Atvirkstinis procesas vyksta  |
tai pratesk toliau savo minti ...... ir koks bendras tu visu procesu gaunama misraine.... ? |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 23:02 |
|
|
|
|
Taigi jau rasiau...
Gaunam, kad oras pats savaime temperaturos nepakeicia. Siaip ko gero kazkiek sieneles turetu silt, visgi energija tai atiduoda... Aisku cia tas efektas minimalus, ypac turint omeny kad viduj garsiakalbis gerai uzkaites stovi. Isvis, kodel vyksta tokia beprasme diskusija?  |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 23:06 |
|
|
|
|
Plius, prisiminkim kad garsiakalbiu efektyvumas nesiekia net 10%, taigi akustine galia ir siaip mizeris gaunasi, net jei ir galetu ka nors kaitint  |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 23:06 |
|
|
|
|
| kipsus rašo: |
Taigi jau rasiau...
Gaunam, kad oras pats savaime temperaturos nepakeicia. Siaip ko gero kazkiek sieneles turetu silt, visgi energija tai atiduoda... Aisku cia tas efektas minimalus, ypac turint omeny kad viduj garsiakalbis gerai uzkaites stovi. Isvis, kodel vyksta tokia beprasme diskusija?  |
Todel kad as nagrineju idealujimodeli ir kazkas man bando tvirtinti kad garso sklidimas tai kazkoks procesas kuris kaz ka ten kaitina, as pats pirma uzsiparinau tik pasiziurejau viena zodziu fraze tuoj pat ir supratau savo klaida !!
http://physics.nad.ru/Physics/Cyrillic/snd_txt.htm
na dar aisku galima diskutuoti bet gal uzteks skaityk !!!( beje as jau cia minejau kad vidaus degimo varikle kro suspaudima taip pat yra adiabatinis procesas )
Viskas baigiam nes mes jau visikai ne i tema snekam !!! |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 23:14 |
|
|
|
|
| kipsus rašo: |
Plius, prisiminkim kad garsiakalbiu efektyvumas nesiekia net 10%, taigi akustine galia ir siaip mizeris gaunasi, net jei ir galetu ka nors kaitint  |
Ju efektivumas nesiekia net ir 3 %  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Baubia subas |
Parašytas: 2005 12 05, 23:28 |
|
|
|
|
| nesu as fizikas, bet garsiakalbio membrana juda ir stumdo ora ir siluma sklinda nuo difuzoriaus, nes trinasi oras i ji, siaip px man, bet tda lm tikrai nera low-end kai diskusijos vyksta apie LOW-END garsiakalbius |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|