 |
Forumas » Akustika » Apie subus
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 03, 00:00 |
|
|
|
|
oj zinomas jausmas ,kai be miego buni na bet manau pasitaisysiu ,kad ko neisgasnidti : DOMETIS REIKIA kuo nors,o pvz audio sritis netgi labai idomi  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 03, 01:02 |
|
|
|
|
Matau virukai galvoja kad as "zaliuoju". Na nera visai taip. Prilipdes as tu "kolonkiu" iki soties, tik nemaniau kad automobilis tai kita planeta.  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 03, 01:59 |
|
|
|
|
Na tik ruputuka (cia apie ta zaliavima) tik neisizeisk ,visi kazkiek zaliuojam ,o tas kuris sako ,kad viska moka ir zino ir t.t. ir t.t. (man atrodo alus uz mane raso.. )  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 03, 03:56 |
|
|
|
|
| amas. rašo: |
http://s53.yousendit.com/d.aspx?id=2X99CDDAZ1RLZ1W9DBGC8MCJVU
bassbox pro 6 labai gera programa  |
ASMAS pritariu !!!ir gali nuo gamintojo puslapio update nupumpinti 6.20 berods! |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 05, 20:03 |
|
|
|
|
gal kas galetu pasakyti ,kaip reikia skaiciuoti fazika ,kuris yra staciakampis skyle priekineje sieneleje ir eina link galines ,kuri nuozulni (tipo pagal masinos sedyde) ir dar kai reikia daryti "labirinta" (tipo kai reikia ilgesnio nei telpa ) . Pagalvojau geriau paklausiu neeksperimentaves  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 06, 15:39 |
|
|
|
|
e ,kasnors ?
Dmitrij ,pasakyk  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 06, 17:44 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
e ,kasnors ?
Dmitrij ,pasakyk  |
Paprasciausiai reikia ta ilgi suvidurkinti,ismatuoji pagal isorini kampa vamzdzio ilgi ir pagal vidini kampa vamzdzio(toje vietoje kur sulinkimas yra) ilgi o veliau sudedi tai ir padalini is dvieju taip gauni vidutini ilgi ! Mano draugas taip net 1.3m fazes invertotiu sutalpino i 180L deze( foto turi, bet reikia is telefono nusikopinti) . O kokios formos tas fazika yra nesvarbu, svarbus jo skerspjuvio plotas (gal man tau ir to nereikia aiskinti nes kaip matau dalyvis patyres) o sukiok tu ji kaip tau patinka toje dezeje kad tik tilptu ir atstumas nuo galines sieneles butu apie ......blaxa pamirsau (bet rodos ne mazesnis nei per faziko diametra) |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 06, 18:25 |
|
|
|
|
na kad vamzdis turi buti nuo sieneliu kazkokiu atstumu tai zinau ,bet ten kur tai perskaiciau buvo parasyta, kad "plysys" gali buti prie sieneles . as galvojau ,kaip paskaiciuoti toki fazika http://www.geocities.com/mrpaulius/IMG_2601.jpg ,ta kur susideda is 2 morkavu lentu ,kur viena susukta su priekine sienele ir tarpas paliktas nuo galines ,o kita susukta su galine ir tarpas paliktas nuo priekines . (tikiuois pakankamai aiskiai papaisiau ) |
|
|
|
|
|
 |
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 06, 21:12 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
na kad vamzdis turi buti nuo sieneliu kazkokiu atstumu tai zinau ,bet ten kur tai perskaiciau buvo parasyta, kad "plysys" gali buti prie sieneles . as galvojau ,kaip paskaiciuoti toki fazika http://www.geocities.com/mrpaulius/IMG_2601.jpg ,ta kur susideda is 2 morkavu lentu ,kur viena susukta su priekine sienele ir tarpas paliktas nuo galines ,o kita susukta su galine ir tarpas paliktas nuo priekines . (tikiuois pakankamai aiskiai papaisiau ) |
Jo pabandysiu issiaiskinti  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 06, 22:48 |
|
|
|
|
ok ,lauksiu ,aciu  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 06, 23:22 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
ok ,lauksiu ,aciu  |
Jo supratau !!!tu nori labitinta padaryti tai paimsiu visa savo teorija ir pasiskaiciusiu kokiam tu dazniui nori suderinti ta fazika |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 07, 22:20 |
|
|
|
|
gal jau kasnors aiskiau kaip su tuo nuozulniom sienelem labirintu ?  |
|
|
|
|
|
 |
Apie subus |
Parašytas: 2005 12 07, 22:41 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
gal jau kasnors aiskiau kaip su tuo nuozulniom sienelem labirintu ?  |
Rytoj vakare parasysiu siandien turbo pascali programuoju, laiko nera siandien paskaiciuti! Tu man pasakyk mazdaug ismatavymus ! Bei koki garsika nudosi !!! Zmones prisijunkit ir jus keleta mastanciu galvu geriau uz viena  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|