 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 21:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 01:38 |
|
|
|
|
Manau kad nevertos....tai tur but vieni is apsurdiskesniu garso atzvilgiu Visaton KITu...nebent vien tik bumcikus klausytis kur kokybe nereikalinga...ir dar neteko girdeti gerai grojanciu trieju ar daugiau juostu koloneliu...o girdeti teko gan daug  |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 09:57 |
|
|
|
|
jooooooooooooooo. Laiku nusprendet kad sie visaton modeliai lievakas , o ta as jau tik beveik pasigaminau dezes ir isigijau vid. daznio garsiukus. ot fignia isleidau tik kazkokiu 400 lt . Anksciau tai buvo geros kolonos, o dabar jau pagedo. O ir tokie geri atsiliepimai http://www.gsp.projektas.lt/new_page_64.htm ; autorius turbut suklydo.  |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 10:23 |
|
|
|
|
Tos koloneles nezmoniska kaina turi, netgi jei vien garsiakalbius pirkt, daug iseina: 2x 137 + 2x 84 + 125= 567 Euro (vienai kolonkei) nu, atvirai pasakysiu, mano pinigine gerokai per plona tokiam pirkiniui. del kokybes nieko nesakysiu, nesu visatonu girdejes.
To StasysS
as vistiek su tais ruporais dabar uzsideges esu Kas jei mano kambarys per mazas? Atsiras iskraipymai, ar kas nors blogiau? siaip as megstu kartais garsiai pasiklausyti, tai tokiu atveju iskraipymus ignoruoju (kol jie neperzengia ribos) arba ju negirdziu  |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 11:01 |
|
|
|
|
Iskraipymu neatsiras (tokiu, kaip daugelis supranta iskraipymus) Bus iskraipytas garso bangos frontas. Idealu kai garsiakalbis spinduliuoja sferine banga. o ruporo spinduliuojamas bangos frontas sunormaleja tik po keliu metru. Klausant is arti nukentes muzikos detalumas, instrumentu lokalizacija.
Ir dar vienas niuansas. Ruporai labai kryptingi. Kokybiska stereozona bus nedidele. Pasitraukus i sona iskart dings auksti dazniai, veliau ir viduriniai. |
|
|
|
|
|
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 14:23 |
|
|
|
|
| tame ir reikalas kad kaina pasiutusi. kai as tik domejausi kas cia per daigtai tai nuomone buvo viena : VIENBALSIAI - TAI GERAS DAIKTAS, o dabar s**as. ir kagi man dabar daryt jei jau pradejau gamint sias kolonas? |
|
|
|
|
|
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 19:40 |
|
|
|
|
aisku tada. jei kambarys per mazas tada prarandi visa muzikos grozi, bet islieka didelis SPL, kadangi garsas atsokineja nuo sienu ir uzpildo visa kambari. nekas tada iseina. bet manau nepakenktu trumputis ruporas kuris siek tiek sukoncentruotu ta garso sklaida. beje tada butu mazas ruporo naudingumas  |
|
|
|
|
|
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 11 25, 20:40 |
|
|
|
|
| bonifacij, tu maziau nervinkis or toliau daryk savo kolonkes, beto ash nieko nesuklydau. Ir beje kam tau TOKIOS kolonkes? prie ko jungsi prie pc? tai nafig jas isvis darai? |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 12 02, 11:09 |
|
|
|
|
siaip jau sakyčiau negalima teigti, kad gerai yra kuo daugiau decibelų, arba blogiau kai mažiau.
pagal mane svarbiausia suderinti kelis dalykus :
1. stipras ir koloneles, kaip komplektas
nes nusipirkes jautrias kolenkes prie eilinio shipotriebo gali islysti per daug siuksliu (kaip kazkas minejo), pajungus nejautrias kolenkes prie lempinuko niekada neturesi tiek garso kiek noretus .....
taigis man rods svarbu abieju daliu suderinimas
2. zmogaus poreikiai ir tt
pvz pas mane nieko gero neisgrojancios kolonkes, perdaug baubianziu zemu, per mazai vidutiniu, taciau man patinka kaip jos groja o jas tobilint as ruosiuosi tik tada kai turesiu laisvu pinigu ir nebus ka veikt )
o siaip esu klauses geru sistemu ne uz viena deshimti kilolitu ir kartais ju detalumas uzknisa  |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 12 05, 01:09 |
|
|
|
|
Tas elektronsikas gal pamane,kad tai elektrolitinis kondikas Kaip gali netikt,jei prie jo parasyta "dedamas i kolonkiu filtrus"
Bonifacij,cia yra bipoliaris kondikas,tai reiskia pas ji nera nej + nej -  |
|
|
|
|
|
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 12 20, 02:44 |
|
|
|
|
bet kokioj ukiniu prekiu pardej MEDZIO GLAISTAS vadinasi trukumas tik kad teks glaistyt kelis kartus ta pacia vieta, nes jis padla traukiasi dziudamas... |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 12 20, 09:39 |
|
|
|
|
| bonifacij rašo: |
| o koki glaista naudojat dezes daliu matmenu netikslumams pasalint. man gavos 1-2 mm nesutapimas, reiktu priglaistyt. |
As kazkada su ranliniu pjuklu pjoviau tai nuvaziavau gal 4mm vienam gale ant kampo, bet paskui atitaisiau taip kad nieko neitartum. labai geras ir pigus metodas: paemi svariu medzio pjuvenu (tu paciu kur pjovei savo lentas), beje as visad biski i dezute isidedu pjaudamas (del visa ko) . nes dabar tai tau jau turbut po laiko, jau suslavei viska. karocia gerai ismaisai jas su lipalu ir tepi su kokiu pagaliuku ar juostele. stenkis padaryt nei per skysta, nei per tirsta, pasibandyk, ismoksi. paskui kai isdziuva, pasidaro labai panasi spalva i originalia.
Beje as cia pats dariau su medzio drozliu plokste. o jei darai is MDF tai nezinau kaip su tuo. bandyk.  |
|
|
|
|
|
 |
 |
kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems) |
Parašytas: 2005 12 20, 19:16 |
|
|
|
|
| na samapalna glaista dar iki jusu bandziau. medzio dulkes sumaisiau su lipalu - is pradziu buvo AFIGENAI ! bet paskui sabaka susutrauke - turbut kliju buvo daugiau nei dulkiu. Darbe vienas patare su automobiliniu glaistu pavaryt (tipo jei ant metalo laikosi tai ir ant medzio gerai sedes) .to glaisto turiu tik bijau kad vargai neveltui butu . jau specialiai giluminiu gruntu viska praejau, bet visvien kazkaip baugoka. Ka jus manot apie automobilini glaista???? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |