 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 18:41. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 07, 00:42 |
|
|
|
|
Teko ir man tokius laidelius lituot...aina jie knist, bet imanoma .Nukirpk to laido kiek zemiau,isardyk ausine,prakisk paruostus litavimui laidus ir sujunk pagal spalvas.Is ausines vidaus uztrauk plastk. maza dirzeli, kad laidas netampytu jungties i vsio.  |
|
_________________ Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19 |
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 07, 15:59 |
|
|
|
|
Lituoklis iš tikro žiauriai lievas net nežinau ar tas fakin daiktas išvis neveikia ar ten optimos linijos batkės jam per prastos bet kai bandžiau tai daugiau kaip iki 100 tiksliai neykaito ir dar fakin čekio niekur nerandu tai neis pagraqžint :/ |
|
|
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 07, 17:03 |
|
|
|
|
| dek normalias bat. optima niekam tike.Reikejo pirkt plona jungiama i 220v. |
|
_________________ Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19 |
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 07, 18:01 |
|
|
|
|
| PonasKlebonas rašo: |
Lituoklis iš tikro žiauriai lievas net nežinau ar tas fakin daiktas išvis neveikia ar ten optimos linijos batkės jam per prastos bet kai bandžiau tai daugiau kaip iki 100 tiksliai neykaito ir dar fakin čekio niekur nerandu tai neis pagraqžint :/ |
O ką aš rašiau ? |
|
|
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 17, 00:36 |
|
|
|
|
| Visgi išardžiau tą savo batareikinį lituoklį susitvarkiau jį ir tada sulitavau ausines viskas puikiai veikia nors neapleidžia jausmas kad garsas kažkoks prastesnis nei buvo anksčiau. |
|
|
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 17, 02:05 |
|
|
|
|
turi būti Erdvinis (LT), Stereo (LOT) arba Suraundas (EN) , jei nė vieno iš jų negirdi tai dar ausis patikrink  |
|
_________________ Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19 |
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 17, 20:41 |
|
|
|
|
Sveiki, nenorėjau naujos temos kurti tai paklausiu čia. Netikėtai rūsyjė radau rusiškas ausines MGC1 ir dabar galvoju ar verta jas tvarkyti nes laidai nukarpyti, paminkštinimų paralonas sutrupėjąs ir t.t.,projektėlio tikslas būtų pasidaryti kazką rimčiau nei dabar turimos philips hp250 ausinės... zodziu domintų žmonių kuriems teko susidurti su jomis nuomonė ar bet kokia info nes internete nelabai ką radau  |
|
|
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 18, 13:52 |
|
|
|
|
Turi galvoje tokias MGC1
Taip jau nutiko kad vakar ir aš vienam komise tokias įsigijau
Pats kolkas planuoju tik kištuką į 3,5 pasikeist kad pažiūrėt kaip ten apskritai skamba, nors aišku su padais ir tuo paminkšimu ant lankelio irgi reikės kažką daryt labai susiploję.
Būtų labai įdomu jei informuotum šioj temoj apie progresą kaip tau sekasi jas gaivint. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 18, 17:01 |
|
|
|
|
Taip ir sekasi ausinės visai neblogos būklės, o kas labiausiai nustebino tai ,kad patys garsiukai atrodo kaip ką tik iš gamyklos, toks vaizdas ,kad per jas išvis nebovo muzikos klausomasi.
atlikti darbai:
pakeisti laidai tarp kairės ir dešinės pusės garsiakalbių nes buvo nupjauti ( kolkas laikini, vėliau galvosiu kokius nors rimtesnius )
pakeistas paralonas žieduose kurie prisispaudžia prie ausų ( senas buvo visiškai sutrupėjas į gabaliukus )
padaryta naujas pajungimo kištukas ( senas buvo visai nupjautas, kištukas irgi laikinas, veliau rimtesnio ieškosiu )
kadangi buvo tik viena aliumininė plokštelė su pavadinimu nusprendžiau padaryti naujas iš medžio
Žiedeliai po pirmojo lakavimo, per vidurį į išpjovas įsistatys metalinis sietelis. Kolkas tiek darbų, o ar jų bus daugiau pamatysit laikui bėgant. p.s. laukiu tavo darbų eigos aprašymo  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 18, 17:55 |
|
|
|
|
Gražu pažiūrėt. Pas mane irgi tik kairėj pusėj vienas tas su pavadinimu yra bet kadangi vargiai ar rasiu iš ko padaryt kitą tai greičiausiai lupsiu tą kur yra ir nulyginęs nupurkšiu abiejose pusėse juodais matiniais dažais:D
Tik nežinau ką daryt su ta vata vidurį ausinių ar išimt ją iš viso ir palikt tusčia ar keist kita ir dar ten tokios skylutės kur garsiukų vidinėj pusėj būna buvę tokiais kaipo skrituliais paralono uždengtos tai irgi reiks apsisprest . |
|
|
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 18, 18:07 |
|
|
|
|
Aš vatą palikau, jei jau rusas įdėjo tai vadinasi reikia o tuos rutuliukus tai nulupau nes ten jie ir sutrupėją buvo kaip ir paminkštinimai ausims  |
|
|
|
|
|
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 19, 01:06 |
|
|
|
|
Vatą palikit, čia gi basovykas tarybinis.Negi nematėt kolonkėse vatos?Turėjau ir aš kadais tokias .Buvo tikrai neblogos tiems , matyt ir šiems laikams.Smagu kad yra dar entuziastų  |
|
_________________ Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19 |
|
|
|
 |
 |
Ausinės - Kaip pataisyt ir ar verta? |
Parašytas: 2011 01 19, 14:08 |
|
|
|
|
Aš irgi pakeičiau paraloną paminkštinimuose ausims. Dabar ale kaip nauji jie atrodo
Dėl tų skylučių kur buvo rutuliukais uždengtos pasielgiau taip
Dėl vatos tai bandžiau ją visai išimti poto keičiau nauja poto išėmiau naują ir galiausiai padariau štai taip :
nežinau kiek ten tas garso skirtumas tikras kiek ten jis buvo tik mano vaizduotėj bet taip man atrodė geriausia.
Artimiausiu laiku turbūt kažkaip tvarkysiu šonus ir galbūt keisiu laidą(norėčiau tokio su suraitymu kaip prie kitų ausinių). Dar reikės susiveikt kokios odos pažadint savyje siuvėjo talentą ir bandyt pakeist viršutinį paminkštinimą nauju nes esamas šone kiauras ir paraloną reikia jam keist. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |