Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 21:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 57
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 23, 22:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kemmuri
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
700lt ir fostex fe206e tawo rankose, bet nzn ar tu busi dievas su sawo keista watine klausa ?

_________________
Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 23, 22:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
outlawed
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Visatono BG 20, visa kruva Beyma ir Monacor, 4a32, ar maža gamtoje pakenčiamai grojančių plačiajuosčių. O pj sistema, net ir labai vidutiniška, apgroja kolonas kurių kaina 0 ar net 00 didesnė, pats įsitikinau.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 23, 23:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dZiaUz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
leopard rašo:
dZiaUz, jei rasi garsiakalbi, kuris bus galingas, ir isgros tarkim 20-20.000Hz, tai busi dievas.


ka as ir sakau... O tuscia deze isvis dievu dievas taip iseina Laughing

_________________
norejau kaip geriau, o isejo kaip visada...
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 00:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
pagalvokit ar jum reikia 20-20khz, juk zmones geriausiai girdi vidury, tad garsiakalbiai ir turi geriausiai atkurti ji. Ausis jautriausia viduriniams dazniams, tad belekoks jungimas toje vietoje (2juostes, 3juostes sistemos) labai jauciasi.

juk gamtoje sunkiai isgirsi auksciau 16khz ar zemiau 30hz, net naturalus muzikos instrumentai tokiu dazniu neisgroja (nekalbu apie visokius sintezatorius).
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 01:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Smile bet tai tokie dalykai ir kainuoja atitinkamai. Tik paaiskinau zmogui paprastai ir suprantamai, kad tokie dalykai nesimeto. tai 30W daugiau nera? kazkaip tokiais dalykais net nesidomejau. 30W yra daug? tikrai neimciau koloneles turincios 30W. kad gros gerai tai sutinku.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 01:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
leopard rašo:
Smile . tai 30W daugiau nera? kazkaip tokiais dalykais net nesidomejau. 30W yra daug? tikrai neimciau koloneles turincios 30W. kad gros gerai tai sutinku.


jei garsiakalbis pakankamai jautrus, jam uztenka labai mazo galingumo kad grotu pakankamai garsiai. visu placiajuosciu jautrumas virs 91db, tad 30w jiems yra labai daug.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 01:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kemmuri
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fostex fe 206 jautrumas yra 96 db ir galingumas 30 watu tai as manau jog tikrai uztektu Smile be to cia tik sito modeliu paudio coaxialai laiko 600 watu rms ir daugiau priklausomai nuo modelio, o jautrumas 98 db ir daugiau, beje kokia tu muzika per tokia aparatura klausytum kad tau reikia tu watu ? as manau siulaikiniam marmalui uztenka ir biudzetines, tuo labiau su tokia aparatura visas tawo irasu marmalas islys labai greitai ir patikek gali buti kad skambes blogiau negu kad buwo Smile

_________________
Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 11:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
tai norit pasakyt kad jei jautrumas didelis tai ir galia padideja? nesamone! negali but taip.
nu paieskosiu internete kas ten per firma kad tokius aparatus gamina.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 12:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard: tas skaicius jautrumo ,parodo kiek gausi garso is 1 metro atstumo nuo gariakalbio davus tam garsiakalbiui 1W energijos , taigi esant dideliam jautrumui ,pvz 96db, tau paprsaciausiai reikia zymiai maziau energijos(galios) ,kad tas garsiakalbis grotu tokiu paciu garsumu kaip kad pvz 89db jautrumo gariakalbis .
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 12:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
tai norit pasakyt kad jei jautrumas didelis tai ir galia padideja? nesamone! negali but taip.
nu paieskosiu internete kas ten per firma kad tokius aparatus gamina.


Garsas matuojamas ne W,o decibelais(Tokie "specialistai" kaip leopard-turetu issisavinti,o ne lysti ten kur nesupranta)ir Watai ir galingumas reikalingas jeigu jungiamas prie uzdususios akustikos kurios pilnos parduotuves ir realus jautrumas yra daug maz 81-85 db/w ir nesvarbu kiek gamintojas sugeba prirasyti,kaip ir galingumus po 3000w....

Realiai as su 8w stiprintuvu ir 96db/w jautrumo akustika, turiu daug didesni garso slegi,negu su 125w Adcom stiprintuvu ir S-90 ar panasaus jautrumo akustika,ir visiskai nesulyginama dinamika-nes jautraus garsiakalbio eiga prie tokio galingumo nesiekia nei 1mm,o85db garsiakalbis jau darosi nevaldomas ir ypac su didele membranos mase ir iskraipymai dazniausiai pradeda siekti 10-15%...
Ir dar nereiketu uzmirsti tokio parametro kaip akustikos max SPL kurio daznai niekas nenurodo,ir daznai siekia ir maziau 100db zemuose daznumuose(kas prilygsta jautrios akustikos 3w)....
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 17:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
tai tas tai taip, bet kolonele vistiek negros garsiau kaip 30W, kad ir koks jautrumas jos bus. Tik atitinkamai reikes silpnesnio stiprintuvo kad pasiekti garsiakalbio (tarkim 30w nominalu) galinguma. ar ne taip sakau.

Jei ka ne taip sakau, tai nesiputokit, o butu grazu is jusu puses jei pataisytumet ir/arba paaiskintumet.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 18:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
StasysS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Leopardui:
Jei koloneliu jautrumas 97db, tai muzikai klausyti pakaks 1W galingumo. Jei vietoj tokiu koloneliu pajungsi S90 (ju jautrumas gal apie 84db) galinguma reikes padidinti iki 20W norint, kad butu toks pat garsas.
Su 10W stiprintuvu 97db garsiakalbis gros tokiu garsu, kaip S90 grotu su 200W stiprintuvu. (kol nesudegs Very Happy ) O garso kokybes isvis ner ko ir lygint.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 19:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ol'School
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jo Stasys atrodo teisingai paaiskino. gerai duosiu paprastesni pavyzdi.
1W 105dB = 10W 95dB = 100W 85dB. bet kuriame is situ variantu turesi ta pati SPL (slegi arba garsuma) zodziu gros vienodai garsiai. dar karta- garsumas matuojamas ne Watais o Decibelais. Tai kas kad tu daug watu paduosi i nejautru garsiakalbi, jis suvalgys tuos watus paversdamas juos i siluma ir naudos is to jokios nebus. Beje 105 dB jautruma sunku pasiekti bet yra galimybe pasidaryti horn'a, kurie berods iki +10 dB gali pakelti jautruma (pataisykit jei klystu). taigi Leopard, jei nori didelio garso, uzmesk aki ir i jautruma Wink tikiuosi supratai viska

P.S. svajoju kada pasidaryti ruporine kolonke Cool
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 24, 22:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
StasysS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ruporines koloneles namu salygom nelabai tinka. Rekomenduojama muzika klausyti 5-6m atstumu nuo ruporo. Taigi reikes nemazo kambario Smile
Manau,kad pilnai pakaktu 96-100db jautrumo garsiakalbiu ir 5W stiprintuvo. Su 105db garsiakalbiais vargu ar kada prireiks daugiau negu 1W.
 kolonkiu nuo A iki Z gamyba (Rimtiems)
PranešimasParašytas: 2005 11 25, 01:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bonifacij
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai chebra sakot kad http://www.visaton.com/english/artikel/art_553_6_21.html ir http://www.visaton.com/english/artikel/art_567_6_21.html yra visiski gaidziai nes jautrumas tik 87-88 db ir tos kainos net jei pats pasidarai jos visiskai nevertos?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama