Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 16:17. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Gitarinis kubas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 10 30, 17:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aš nerašiau, kad reikia pjauti nuo 80Hz, čia man taip kitam forume aiškino.
O Lietuvoje kas nors Eminence prekiauja? Anie ko gero geriau būtų...
Šiaip ar taip, dėl fazoinvertorinių dėžių čia reikia labai atsargiai. Mat 4 stygų bosinė gitara standartiniam derinime žemiausią natą turi 41Hz, o 5 ar 6 - net 31Hz. Todėl kaip vienam užsienio forume rašė, jei jau darai ne uždarą, tai bent užtikrink kad ji lengvai eitų bent pusę oktavos žemiau žemiausios natos. Jei padarysi fazoinvertorinę iki 50Hz, tai kelios žemiausios natos bus kaip nukastruotos... O uždarai tokio efekto nebus, nes slopimas gerokai lėtesnis. Plius, čia ko gero subwooferių taisyklės nelabai galioja, nes paprastoj muzikoj (labai) žemų dažnių galia labai nedidelė lyginant su likusia dažnių juosta ir priedo yra gana siauro dinaminio diapazono, o čia reikia kad laikytų didelius impulsus. Na arba kompresorius kietas nepakenktų...
Pataisykit jei klaidingai samprotauju

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 10 30, 18:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
partizanas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Garsomanijakas rašo:
Aš visus skaičiavau su fazoinvertoriais, o kaip pagal mintį turi būti daromi kubai - atviri, uždari, ar svarbu, kad tik dažniai geri būtų?


Na kiek pastebejau bosiniai kubai buna visad uzdari, paprastom gitarom atviri, nors retkarciais ir uzdaru pasitaiko.

Speju darydamas neka tesutaupysi, bet tikrai neatkalbineju, zinios ir patirtis gauti darant tokius dalykus dalykas geras Smile , as uz tai net jei kartais ir brangiau kainuoja Wink .

Pats gitarai kuba darausi, bet laiko visai neturiu, ypac korpusa darytis, speju reikes kokio isnarstyto kubo ieskotis kad savaji darbeli "apgyvendinti".
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 10 30, 18:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Augizz
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
wxn, Eminence prekiauja www.milgreta.lt
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 10 30, 21:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zx
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o cia tai geras Exclamation

BETA-12LT 217 Lt su pvm, o as norejau parsisiuntineti
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 03, 17:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iš to ką perskaičiau po kelių dienų nebuvimo susidarė toks įspūdis, kad ne visai suprantat koncertinės aparatūros paskirties ir specifikos.Siūlau padaryti eksperimentą: pabandyti sakykim bosine gitara per tą patį stiprintuvą ir bandant įv. kolonėlių ir garsiakalbių variantus-pvz.s-90, subą ir popierinį garsiakalbį kokiam nors korpuse.Kai patys pajusite skirtumą- suprasite.Toliau dar yra patalpų dydžio specifika.Taip salėj skirta vienokia boso akustika ir aišku kolonėlės dideliais korpusais(šimtai litrų), o kambary galima groti ir su keliasdešimt l dėže.Tas pats ir dėl garsiakalbių: paprastai gitarai ir bosinei gitarai skiriasi ir garsiakalbių atkūrimo juostos, jų galingumai ir dydžiai,ir jei mažoj patalpoj tas skirtumas ne toks ryškus, tai salėje viskas kitaip.Ir išviso aparatūros parinkimas koncertui -garso operatorių problema, o jei repetuojama kambary arba grojama savo malonumui tai pilnai pakanka nedidelių kubų, gal tik kokybiškesnių garsiakalbių reikėtų(kam leidžia kišenė).O tam kad pasigaminti koncertinę aparatūrą nežinant jos specifikos ir reikalavimų, tai reikia daug teorijos skaityti arba eksperimento keliu bandyti, gal iš kelių variantų kas pavyks.Man teko daugiau susidurti su muzikantų konkrečiais reikalavimais-reikia to ir to arba čia negerai tas ir tas.Tiesa po to fantazija toj srity ilgam atšoko(ypač kai tekdavo po kelis kartus perdarinėti) o ir kietesni muzikantai perkasi rimtesnę aparatūrą negu samodielkos:wink:
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 03, 19:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na manau niekas is cia dalyvaujanciu apie koncertini igarsinima ir nekalba. Bent jau man yra aktualu 15m^2 kambarys ir kuo pigiau apsisukti (is cia klausimas, ar geras pasirinkimas tie PAudio garsiakalbiai is spikares, nes ju kaina tikrai gera).

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 04, 15:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Na gal aš per daug buvau vakar į niuansus įgarsinimo nukrypęs.Šiaip tai bet koks popierinis garsiakalbis, parinktas pagal reikiamą dažnių juostą tinka grojimo kolonėlėms, jei jas bent minimaliai pasiskaičiuoji pagal tą garsiakalbį ir norimą dažnių juostą.Va kad suskėliau mintį filosofinę Laughing Ir nieko čia neišrasi naujo, ypač jei kišenė nelabai leidžia rinktis.Turint pinigų geriau pirkti gatavą kubą arba bent jau tam skirtą garsiakalbį.
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 04, 21:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nu tai aisku viskas, perku ta 12" birbala ir grudu i 70-100l uzdara deze...

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 05, 15:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Garsomanijakas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na va, pagaliau prisiruošiau uploadint savo screenshotus (labai nuobodus darbas su fotki.com)

Su tuo 10-iniu gavau taip: pirmasis - winisd rekomenduota atvira dėžė, antrasis - geriausias ką galėjau išspausti 70l atviroje dėžėje, trečiasis - uždara winisd rekomenduota dėžė. Aiškiai matosi, kad bet kokiu atveju atvira 70l dėžė yra geriausias variantas norint prarasti kuo mažiau ŽD.
http://public.fotki.com/Imela666/winisd/hp10.html

Su 12 sunkiau: pirmasis - 70l atvira, antrasis - 70l uždara dėžė.
http://public.fotki.com/Imela666/winisd/hp12.html

Aš planuoju daryti su 10-iniu atviroje 60-70l dėžėje, nes geresnio varianto kaip ir nematau su jais.
Laukiu komentarų.
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 11, 03:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Garsomanijakas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kur visi prapuolė?
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 11, 14:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Garsomanijakas rašo:
Kur visi prapuolė?

Tai laikiam, kol pasidarysi ir pasigirsi Laughing Va tada ir komentuosim Wink
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 11, 15:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Visai nenuostabus rezultatai tu simuliaciju. Paziurek kaip atrodo tas 12" kokioj 150l ar 200l dezej Wink
O su vienu 10" tai ko gero ir 30l pakaktu, vis tiek jis negali zeme drebinanciu zemu duot. O ir komerciniuose variantuose desimtiniai eina tik "for punch", zemiem eina nuo 15", dezes irgi nemenkos.
Beje klausimas sitoj vietoj, kaip jau mineta, guma blogai skamba, o tai pvz jei gera gumini vuferi panaudot zemiem (<80hz), o visa kita paduot i tradicini placiajuosti ar pan. Zinoma, su krosoveriu, gal net aktyviu (jei jau taip, tai galima ir 24db/oct l-r panaudot)

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 14, 16:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
wxn rašo:
Visai nenuostabus rezultatai tu simuliaciju. Paziurek kaip atrodo tas 12" kokioj 150l ar 200l dezej Wink
O su vienu 10" tai ko gero ir 30l pakaktu, vis tiek jis negali zeme drebinanciu zemu duot. O ir komerciniuose variantuose desimtiniai eina tik "for punch", zemiem eina nuo 15", dezes irgi nemenkos.
Beje klausimas sitoj vietoj, kaip jau mineta, guma blogai skamba, o tai pvz jei gera gumini vuferi panaudot zemiem (<80hz), o visa kita paduot i tradicini placiajuosti ar pan. Zinoma, su krosoveriu, gal net aktyviu (jei jau taip, tai galima ir 24db/oct l-r panaudot)

Ar neatrodo, kad bandai dviratį išradinėti Question Rolling Eyes Pasiūlyk kietesniam bosistui naudoti guminius, paaiškins netechnine terminologija, bet įtikinamesne Wink
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 14, 16:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ne, manau dviracio neisradineju, o tiesiog bandau issiaiskinti visus variantus. As gi ne is lempos traukiu tokius dalykus, skaiciau ir maciau padarytus, tiesa uzsienyje. Ir lygiai taip pat galeciau dabar aiskinti, kad "kieti bosistai labai gyre". Kad muzikantai sako viena ar kita, tai cia dar tik puse daineles, ten ne ka maziau visokiu mitu, nei hi-end'e. Ir daznai del labai elementarios priezasties - meno zmones retai turi bent grubu supratima apie elektronika/akustikos fizika.
Cia reiketu pastebeti, kad as neirodineju savo teisumo, nei sakau kad tie muzikantai nezino ka sako. Butu idomu suzinoti, apie kokius bosistus tamsta kalbat, bent jau kokio stiliaus atstovus?

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Gitarinis kubas
PranešimasParašytas: 2005 11 15, 12:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
wxn rašo:
Ne, manau dviracio neisradineju, o tiesiog bandau issiaiskinti visus variantus. As gi ne is lempos traukiu tokius dalykus, skaiciau ir maciau padarytus, tiesa uzsienyje. Ir lygiai taip pat galeciau dabar aiskinti, kad "kieti bosistai labai gyre". Kad muzikantai sako viena ar kita, tai cia dar tik puse daineles, ten ne ka maziau visokiu mitu, nei hi-end'e. Ir daznai del labai elementarios priezasties - meno zmones retai turi bent grubu supratima apie elektronika/akustikos fizika.
Cia reiketu pastebeti, kad as neirodineju savo teisumo, nei sakau kad tie muzikantai nezino ka sako. Butu idomu suzinoti, apie kokius bosistus tamsta kalbat, bent jau kokio stiliaus atstovus?

Nuo jazz iki hard rock.Antra- kaip vadini "meno žmonės" supratimo apie techniką retai turi, bet dažniausiai turi dievo dovaną-klausą.Trečia- tu teisus-yra ir koncertinių boss gitarai guminuku, tik smulkmenėlė-pažiūrėk dar kartą į jų kainą Wink
Čia jei neklystu pradedantieji ieško kaip kambaryje pasigrojimui padaryti kubą Wink
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama