 |
Forumas » Akustika » Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 00:52 |
|
|
|
|
| ppavyzdziui as irgi naudoju s90, leidziu su 150W stipriu, ir visiem jega buna. O pasiklausymui, tai tikrai yra geos kokybes garsiakalbiu ir koloneliu. Dauguma lenkia s90. ir klausytis malonu. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:10 |
|
|
|
|
Sh... o ne konceta su jom padarysi. Jei nori gero "bum bum" ir gera tusa padaryt, krc darai taip. Pastatai galinga 1000W ir minimum 91db suba, aisq stipra kad pavilktu ta suba, tada uzdedi aktyvu ŽD filtra, nu wo zemi jau yra.
Toliau pasiemi tas RAVELAND kolonkes pastatai jom stipriu ir nusuki Bass rankenele ant "0" padeties. stiprus apkrauni ausinimu ir gali pjaut dugna kad ir visa nakti. Patikek taip pasidarius efektas amazing.
As taip darau per vakarelius, bet suba uzmetu uz kokios spintos, ar i kampa koki pastatai, kolonke paleidi visa katuske be zemu, o wisi mano kad tos koloneles taip drebina ir kai nueina galingo zemo banga per wisa chata, ziauriai geras jausmas ir panom tai l.patinka  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:17 |
|
|
|
|
Na tu cia neblogai pasakei bet is kur man ta 1kW suba ir jam stipriu gaut jei nera tiek pigino....siaip ateity mastau nusipirkt suba.tj isvada kad db reikia nusipirkti situos ravelandus. kaip pradedanciajam ju pakaks keliem menesiam. |
|
|
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:22 |
|
|
|
|
| jo, ir koncertus tai ne salese darom, pas ka nors namuose, kambary, tai jei s90 groja savo 120W, ir susikalbet neina, tam kas tas kW, jei irgi nesusisnekesi....???? ir be to, is kur tokios lesos tokiu galingumu aparatam? |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:25 |
|
|
|
|
| Jei noresi laikui begant po mazu viska susipirksi. Man praktiskai patinka tokia sistema kai kai zemi turi atskira stipra, viduriai ir auksti su atskiru stipru, o ne kai visa kruvi turi vilkti vienas stipras, beja tokiu budu ishspausi daugiau galios su mazesniais ishkraipymais, nes stiprai groja tik daly dazniu juostos kas palengvina ju darba |
|
|
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:32 |
|
|
|
|
tas tai taip, bet labai nedaugelis turi taip susijunges, vis tik nesakyk, kainuoja! su kW jau galima koncertus salese rengt. Pvz pas mus mokykloj buvo 500W stiprius, 4 kanalu atrodo... ir salej jau buvo garso kaip reikiant, tai jei kambary 1kw tai jau reikia pravert langus ir isnest baldus...  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:33 |
|
|
|
|
na maksimaliai 120 , daugiau atsukus jau plysta...  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:35 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
| jo, ir koncertus tai ne salese darom, pas ka nors namuose, kambary, tai jei s90 groja savo 120W, ir susikalbet neina, tam kas tas kW, jei irgi nesusisnekesi....???? ir be to, is kur tokios lesos tokiu galingumu aparatam? |
Tai tu i tusa pasikalbet ateini ar atsipalaiduot ir pasokt, ar butinai kaip debilui stovet vidury sokiu aiksteles ir rekautis vienas su kitu, dencai vienoi patalpoi rukomasis ar pan. kitoi, tai ten ir eini pakalbet. O sokiuose visi nori kuo daugiau volume up ir vel kazkaip paslapingai pas kaikuriuos vis dar atsiranda vienetiniu S90 modeliu kurios turi 120W |
|
|
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:40 |
|
|
|
|
na jei nezinojai, tai jos nelaiko daugiau 125W... nzinojau ir as, bet kazkas pasake ir specialiai matavom, viena tokia supleskinom... tai ir buvo apie 120W |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:41 |
|
|
|
|
| pabandyk kambary kalbetis kai keturios koloneles kampuose kiek eina pesa. nereikia ir tu kW. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box |
Parašytas: 2005 11 07, 01:50 |
|
|
|
|
| Nebesuprantu as tavo garso vertinimo, tai tu muzika vertini pagal triuksmo lygi ? o tau nekilo noras ishspausti kuo daugiau galios su kuo mazesniais ishkraipymais ? zinok tikrai geras jausmas, patikek. Kai pompuoja gilus galingas zemas ir viduriai su cypalais neplerpe o skamba kaip ir turi skambeti |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|