Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 14:47. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 00:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
ppavyzdziui as irgi naudoju s90, leidziu su 150W stipriu, ir visiem jega buna. O pasiklausymui, tai tikrai yra geos kokybes garsiakalbiu ir koloneliu. Dauguma lenkia s90. ir klausytis malonu.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sh... o ne konceta su jom padarysi. Jei nori gero "bum bum" ir gera tusa padaryt, krc darai taip. Pastatai galinga 1000W ir minimum 91db suba, aisq stipra kad pavilktu ta suba, tada uzdedi aktyvu ŽD filtra, nu wo zemi jau yra.
Toliau pasiemi tas RAVELAND kolonkes pastatai jom stipriu ir nusuki Bass rankenele ant "0" padeties. stiprus apkrauni ausinimu ir gali pjaut dugna kad ir visa nakti. Patikek taip pasidarius efektas amazing.
As taip darau per vakarelius, bet suba uzmetu uz kokios spintos, ar i kampa koki pastatai, kolonke paleidi visa katuske be zemu, o wisi mano kad tos koloneles taip drebina Smile ir kai nueina galingo zemo banga per wisa chata, ziauriai geras jausmas Twisted Evil ir panom tai l.patinka Cool
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gaukas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na tu cia neblogai pasakei Wink bet is kur man ta 1kW suba ir jam stipriu gaut jei nera tiek pigino....siaip ateity mastau nusipirkt suba.tj isvada kad db reikia nusipirkti situos ravelandus. Very Happy kaip pradedanciajam ju pakaks keliem menesiam.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
jo, ir koncertus tai ne salese darom, pas ka nors namuose, kambary, tai jei s90 groja savo 120W, ir susikalbet neina, tam kas tas kW, jei irgi nesusisnekesi....???? ir be to, is kur tokios lesos tokiu galingumu aparatam?

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei noresi laikui begant po mazu viska susipirksi. Man praktiskai patinka tokia sistema kai kai zemi turi atskira stipra, viduriai ir auksti su atskiru stipru, o ne kai visa kruvi turi vilkti vienas stipras, beja tokiu budu ishspausi daugiau galios su mazesniais ishkraipymais, nes stiprai groja tik daly dazniu juostos kas palengvina ju darba
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaip tai s90 savo 120w groja ...biski nesupratau...
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gaukas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Taip sujungus baisu kad butas nesugriutu Very Happy stikliukai sekcijoj kad nesuduztu
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
tas tai taip, bet labai nedaugelis turi taip susijunges, vis tik nesakyk, kainuoja! su kW jau galima koncertus salese rengt. Pvz pas mus mokykloj buvo 500W stiprius, 4 kanalu atrodo... ir salej jau buvo garso kaip reikiant, tai jei kambary 1kw tai jau reikia pravert langus ir isnest baldus... Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
na maksimaliai 120 , daugiau atsukus jau plysta... Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
jo, ir koncertus tai ne salese darom, pas ka nors namuose, kambary, tai jei s90 groja savo 120W, ir susikalbet neina, tam kas tas kW, jei irgi nesusisnekesi....???? ir be to, is kur tokios lesos tokiu galingumu aparatam?


Tai tu i tusa pasikalbet ateini ar atsipalaiduot ir pasokt, ar butinai kaip debilui stovet vidury sokiu aiksteles ir rekautis vienas su kitu, dencai vienoi patalpoi rukomasis ar pan. kitoi, tai ten ir eini pakalbet. O sokiuose visi nori kuo daugiau volume up Exclamation ir vel kazkaip paslapingai pas kaikuriuos vis dar atsiranda vienetiniu S90 modeliu kurios turi 120W
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gaukas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu jo koks tusas jei uzsukus garso ratuka iki galo zmones gali kalbetis Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
na jei nezinojai, tai jos nelaiko daugiau 125W... Smile nzinojau ir as, bet kazkas pasake ir specialiai matavom, viena tokia supleskinom... Smile tai ir buvo apie 120W

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
pabandyk kambary kalbetis kai keturios koloneles kampuose kiek eina pesa. nereikia ir tu kW.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gaukas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kuo jus matavot???
 Patarkite RAVELAND - X 1038 L Disco-Box
PranešimasParašytas: 2005 11 07, 01:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nebesuprantu as tavo garso vertinimo, tai tu muzika vertini pagal triuksmo lygi ? o tau nekilo noras ishspausti kuo daugiau galios su kuo mazesniais ishkraipymais ? zinok tikrai geras jausmas, patikek. Kai pompuoja gilus galingas zemas ir viduriai su cypalais neplerpe o skamba kaip ir turi skambeti
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama