 |
Forumas » Akustika » Reikia patobulint deze
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 18:18 |
|
|
|
|
EDWX
Ar esi tu garsiuku klausesis masinoje?Jei taip ,tai parasyk kaip jie skambejo aut.? Buciau dekingas |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 19:42 |
|
|
|
|
| sefaz rašo: |
EDWX
Ar esi tu garsiuku klausesis masinoje?Jei taip ,tai parasyk kaip jie skambejo aut.? Buciau dekingas |
Ne dar nebandziau |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 19:44 |
|
|
|
|
Katik padariau du fazikus po 8cm skersmens ir 17cm ilgio. O va dar klausimas: Ar dar bereik kokios medziagos viduj? Ir kaip butu jei garsiakalbius deti apverstus (magnetu i lauka) kiek zinau taip galima isspaust daugiau zemo, kada gera deze ? |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 19:56 |
|
|
|
|
| daugiau zemo isspausi nebent tik del to ,kad padides dezes turis ,garsiakalbiai buna dedani atvirksciai del grozo arba del to kad jungiabi izobariskai (t.y. po apversto garsiakalbio stovi normaliai istatytas) . |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:20 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
| daugiau zemo isspausi nebent tik del to ,kad padides dezes turis ,garsiakalbiai buna dedani atvirksciai del grozo arba del to kad jungiabi izobariskai (t.y. po apversto garsiakalbio stovi normaliai istatytas) . |
Nu pabandysiu ir taip ir taip. O vat kaip geriau jungti dezej garsiakalbius nuosekliai ar po viena? |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:38 |
|
|
|
|
Matai nuosekliai jungdamas gauni 8ohm o po viena atskirai bus po 4ohm.O tai jau kaip darysi priklauso nuo stipro.Paprastai jei stipras dirba an kuo aukstesniu ohm tai jo galia(rms) atiduodama garsiukams mazeje.Na o kadangi tavo tas stipras,kaip supratau yra pakankamai galingas,junk kiekviena garsiakalbi atsikrai.Visdelto kad ir koks galingas stipras,jei jis nesutvertas dirbi ant 2ohm,Tai geriau ir nebandyti to stipro galimybiu  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:39 |
|
|
|
|
padaryk isvadus atskirai kiekvienam garsiakalbiui ir galesi jungineti kada noresi ir kaip noresi pagal aplinkybes  |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:42 |
|
|
|
|
jo abacus prodinga iseiti pasiule.dek kiekvienam garsiukui po atskira fiske  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:47 |
|
|
|
|
Nu dar klausimas ar dar tu kaldru ten reik?
Seip kiek zinau butu gerai isklot sienas kokiu poralonu, bet dabar neturiu...
 |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:49 |
|
|
|
|
Del atskiros fiskes, tai gera mintis Dar kaip matot laidus pakeiciau i STORUS  |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:54 |
|
|
|
|
Gal manes nesupratai Turejau galvoje tavo dezes seneleje imontuoti dvi fiskes.Kiekvienam garsiukui po atskira.
Na o del laidu tai saunuolis Galeje dar storesnius prasivesti,bent jau ateiti bandyk storesnius,kai gaminamu deziu,garsiuku lygis pakils  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:56 |
|
|
|
|
o i tavo fotke pasiziurejus kazkaip kraupu pasidare del tavo tu skuduru.
Mesk tu juos is tos dezes lauk.Sieneles isklijuok sinteponu |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:56 |
|
|
|
|
| na tokios kaldros nelabai tinka ,shudinai gros ,nes ju tankis didelis . stovinciu bangu tai nesusidarys ,bet kas liecia turi tai tu ji sumazini-zemi ate ,o ne virtualiai padidini ,kaip kad su sinteponu . jei jau striuka su medziagom ,tai geriau kokia vatine kaldra (plonesne ir vienapuse nuvilkta, kad butu atvira vata) iskalk vidu (svarbiausia vieta yra sienele pries garsiakalbius) . as tai kai nenoriu pirkti sintepono ar siaip sistema neverta investiciju ,tai iskalu su apsiuta vata ,kurios nuo rusu laiku dar uzsilike pasmane. ir aisku gali bandyti dar tokiu variantus ,kaip prikisti vatufkes ir klausyti kaip groja ,isimti ir vel klausytis. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:56 |
|
|
|
|
| sefaz rašo: |
Gal manes nesupratai Turejau galvoje tavo dezes seneleje imontuoti dvi fiskes.Kiekvienam garsiukui po atskira.
Na o del laidu tai saunuolis Galeje dar storesnius prasivesti,bent jau ateiti bandyk storesnius,kai gaminamu deziu,garsiuku lygis pakils  |
As viska gerai supratau, dar papildomai imontuot viena fiske. Jei reikes jungsiu atskirai, jei ne du trumpini, du jungi ir gaunasi nuosekliai, viskas aisku  |
|
|
|
|
|
 |
Reikia patobulint deze |
Parašytas: 2005 11 05, 20:58 |
|
|
|
|
| sefaz rašo: |
o i tavo fotke pasiziurejus kazkaip kraupu pasidare del tavo tu skuduru.
Mesk tu juos is tos dezes lauk.Sieneles isklijuok sinteponu |
va tas zodis kraupu kaiptik trumpiau tariant jie nepades o gadins viska . |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|