 |
Forumas » Akustika » audioQuest type6 laidai 130lt hifi
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 3 iš 3 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3 |
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 02, 20:48 |
|
|
|
|
Bet kokiu atveju geriau junt storesni laida nei plonesni ten kazkokia vos ne teorema yra kad svove teka nelaido vidum o pavirsium...  |
|
_________________ Wiskas prasideda nuo pirmo karto... |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 12:30 |
|
|
|
|
leopard ishlydik su savo tuo stipreku 0.7 kvadratiniu milimetru laida tai gausi pirza siurpriza, ir baik svaigti apie lidimusis. o tarkim mashinoj jei tu jausi metro ilgio 0.7 ir 3 mm laido skuirtuma tai gali drasiai eiti pardavineti savo ausis kaip uzh kokius tai oscilografus. dar dalykas del "skysto boso" tai chia yra garso prieskoniu aishkinimasis o ne apie 0.5kw subwooferio pumpuojanchio i nugara apibendrinimas kaip gerai 'uzhgula' ausis.
o jei apvalu kabeliu signalas eina pavirshiumi, tai plokschiu kabeliu eis nepavirshiumi?  |
|
Paskutinį kartą redagavo boolve, 2005 11 03, 14:29. Redaguota 1 kartą |
|
|
|
 |
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 13:13 |
|
|
|
|
boolve, plokščiu kabeliu signalas laksto kampais, nejau to nežinai? Gėda, matyt pas leopard į kursus reikėtų užsirašyti, kad šitą teoremą nuosekliau išstudijuoti...
Kada pagaliau narodas supras, kad kabelis tai ne kanalizacijos triūba ir juo na pamazgos teka? Rodos kalbam apie garsinius dažnumus, kur nei dažnis, nei srovė negali sukelt tokio reiškinio kaip paviršinės srovės, nekalbant jau apie kabelio išsilydymą, išgaravimą ir teleportaciją... |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 14:52 |
|
|
|
|
| hm... dariau karta stiprintuva. 15W. kaip ir daugelis, sumaniau issmaugt kiek iseina. isspaudziau gal kokius 30W. Paklausiau apie pusvalandi, ir is dezes dumai kamuoliais eme virs. Deja tai buvo ne kondikai. laidai visi apsilyde ir uzsidege. kaip tai paaiskint? |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 15:44 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
| hm... dariau karta stiprintuva. 15W. kaip ir daugelis, sumaniau issmaugt kiek iseina. isspaudziau gal kokius 30W. Paklausiau apie pusvalandi, ir is dezes dumai kamuoliais eme virs. Deja tai buvo ne kondikai. laidai visi apsilyde ir uzsidege. kaip tai paaiskint? |
Ismok Omo desni,paskui lysk i foruma su savo nesamonemis  |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 16:24 |
|
|
|
|
| tai kas bus jei jo nesilaikysi? |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 16:36 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
| hm... dariau karta stiprintuva. 15W. kaip ir daugelis, sumaniau issmaugt kiek iseina. isspaudziau gal kokius 30W. Paklausiau apie pusvalandi, ir is dezes dumai kamuoliais eme virs. Deja tai buvo ne kondikai. laidai visi apsilyde ir uzsidege. kaip tai paaiskint? |
Tai gal pasidalink patirtim kaip ten iš 15 į 30W "smaugei"stiprintuvą su laidų lydimu gal nustebinsi visus kažkuo dar nežinomu
O jei tu nežinai kas atsitinka elektronikoj kai nesilaikai Omo dėsnio, tai nenuostabu kad laidai rūksta Ir šiaip gal tokiu atveju reikėtų labiau savo nuomonę reikšti "žalių" skyrelyje, o ne kitus mokyti nežinant elementarių dalykų. |
|
|
|
|
|
 |
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 03, 17:26 |
|
|
|
|
matai va ir tu pats sakai kad nenuostabu. O Kaudio sako kad laidai neruksta. Noriu kad jis pats parasytu kas buna kai omo desnio nesilaikai. tai kai man taip buvo tai jau geriau rimtesni laida paimu. kaip kiti, zmoniu stengiuosi nekoliot, norejau kad gal kas apsviestu, pasakau ka manau, kiti pasako kaip yra is tikruju, o jei dar karta pasakau, pasiginciju, tai kiti ir kolioja. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|