 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 17:50. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » audioQuest type6 laidai 130lt hifi
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 01:54 |
|
|
|
|
| hiend rašo: |
| vyrai sory laidas yra cv6 one type6 tas tai menkavertis |
as jau galvojau pigiai issisuksiu. tokiu nepirksiu geriau antra trafa savo klonui nupirksiu ir cd grotuvui dar liks. |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 11:45 |
|
|
|
|
Pasikeicia laidas, pasikeicia ir isitikinimas, nezinotum, neatskirtum.  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 12:51 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
Tai gal pats bosiukas liesas  |
sumaišiau pas mane cv4 ten plonesnės gyslos todėl bosas silpnesnis |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 14:46 |
|
|
|
|
Deivi turejau cv4 smagus laidas tas pats varis tik truksta bosui storesniu gyslu kaip cv6 neblogi laidai uz tokia kaina.  |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 15:50 |
|
|
|
|
tikiuosi suvokiat pasekmes jungiant plonesni laida...  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 16:23 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
tikiuosi suvokiat pasekmes jungiant plonesni laida...  |
Nesuvokiu....visiskai tenkina 0.6mm-gal ko nezinau del pasekmiu  |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 20:13 |
|
|
|
|
nu ziauru... jus sujunkit stipreka plonesniais laidais nei reikia, ir panaudokit ji, paklausykit! Pamatysit grazu dumu efekta!
Tu niekad nematei kaip laidai lydosi? gal ir masinoj jungi stiprekus ausinuku laidais? |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 20:38 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
nu ziauru... jus sujunkit stipreka plonesniais laidais nei reikia, ir panaudokit ji, paklausykit! Pamatysit grazu dumu efekta!
Tu niekad nematei kaip laidai lydosi? gal ir masinoj jungi stiprekus ausinuku laidais? |
As klausausi muzika,o ne laidus lydau...Kokio storio laidai dazniausiai nauduojami nuosekliai signalo kelyje esanciose ritese su serdimis sirpatrebinese kolonelese???-o man 0.6mm sidabras gan geriau groja,negu 4mm Geras varinis akustinis kabelis..... |
|
|
|
|
|
 |
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 01, 23:19 |
|
|
|
|
| tai nesupratau kokia tu muzika klausai sudinom kolonelem su sidabriniais laidais ir auksiniais dantim kazkas parase kad truksta gyslu normaliam bosui isgaut, o tai reiskia, kad laido skerspjuvis per mazas, laidas kaista, ir po ilgo klausymo viena karta issilydis, kai issilydis, pamatysit kas bus! O jei tu suda klausai su savo sidabru tai atleisk tada! |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 02, 00:35 |
|
|
|
|
man atrodo Kaudio neklauso simtu vatu plonu sidabriniu laidu. manau kolonelems nuo lempinio 10-20w stiprintuvo pilnai uztenka. tarpkitko buvau ant sposo 0.75skerspjuvio 15m ilgio laidu padaves 600W i koncertines koloneles ir niekas neissilyde ir neruko
cia is serijos kad langai nuo muzikinio centro namuose krenta (nors man dar jie liko sveiki po 1kw kambaryje) leopard, nesijausk dievu  |
|
|
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 02, 00:48 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
| po ilgo klausymo viena karta issilydis, kai issilydis, pamatysit kas bus! O jei tu suda klausai su savo sidabru tai atleisk tada! |
Paleisk normalų UTB signalą ir išsilydys tavo kilovoltinio skerspjūvio sasyska be ilgo klausymo. Nereikia pievų svaigt |
|
|
|
|
|
 |
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 02, 01:04 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
| tai nesupratau kokia tu muzika klausai sudinom kolonelem su sidabriniais laidais ir auksiniais dantim kazkas parase kad truksta gyslu normaliam bosui isgaut, o tai reiskia, kad laido skerspjuvis per mazas, laidas kaista, ir po ilgo klausymo viena karta issilydis, kai issilydis, pamatysit kas bus! O jei tu suda klausai su savo sidabru tai atleisk tada! |
Jeigu nesupranti elementariu dalyku-geriau nelysk su nesamonemis ir kvailais patarimais...ir siek tiek pagalvok kas greiciau Isilydis-ar laidas turintis 0.02 Om ar rite signalo kelyje su 3 Om??
Zemose daznumose apsprendzia daug daugiau laido kokybe,o ne Skerspjuvis-dazniausiai buna net atvirksciai.... |
|
|
|
|
|
 |
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 02, 15:30 |
|
|
|
|
| o tau kada nors kas nors sudege yra? turejau tokiu atveju kai laidas apsilydo, tiek masinoj, tiek stiprintuve. O tarkim 50Hz nera didelis daznis. Ir teorija rodo viena, praktika visai kita. Laidas syla. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
audioQuest type6 laidai 130lt hifi |
Parašytas: 2005 11 02, 20:37 |
|
|
|
|
| hm.. tai patasykit jei klystu, o laidu storis nepriklauso nuo nuo perduodamo galingumo? kazkas parse, kad skystas bosas gaunasi, tai jei pro siuliuka sroves leidzia, tai taip ir gaunasi. Juk ne veltui i stiprintuvus atitinkamo storio laidai eina, kitaip kas buna? |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |