 |
Forumas » Akustika » BOSHAMANN subas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 10 29, 04:52 |
|
|
|
|
"...kokiu senu striukiu gal rasi, ten tokios vatos yra, kaip porolonas, nzn kaip vadinasi...' jis ir turejo galvoje sintepona  |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 10 29, 15:03 |
|
|
|
|
| man atrodo kad striukej yra beveik tokia pati medziaga kaip ir sinteponas. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 10 29, 16:36 |
|
|
|
|
Mano sese siuveja, ten tikrai sinteponas juk kitur niekur ir negausi sintepono kaip tik ish audiniu parduotuwes  |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 00:09 |
|
|
|
|
ei, o kartais tai ne vatalinas vadinasi?  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 00:27 |
|
|
|
|
| vatinas yra vatinas, o sinteponas visai kas kita |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 00:44 |
|
|
|
|
nenoriu kurt naujos temos, todel rasysiu cia yra taip, kad nera bapkiu... bet yra du s90 zd dinamikai 4 omu yra stiprintuvas - 55x2 or 110x1. noretusi subo y masina. masina renault 19 sedanas. bagazine gan didoka. gal galit kanors padet? koka deze griausia daryt? gal y viena det du dinamukus? gal bandpasa? gal uzdara? gal ventiliuojama? nieko nesu sugalvojes, cia tik pasvaiciojimai jei nesunku, padekit  |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 05:08 |
|
|
|
|
| As uzdaro tikrai nedeciau, nebent vamzdis i salona butu nuvestas. |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 05:44 |
|
|
|
|
|
_________________ Wiskas prasideda nuo pirmo karto... |
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 20:21 |
|
|
|
|
ten pagrindas del dezes parinkimo masinos kebulo tipui. Kitaip gaunasi visokie ten oro srautu sukuriai, ir pan negeri dalykai.  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 20:36 |
|
|
|
|
na dabar siek tiek paaiskejo bet dabar reikia matmenu. stiprintuvas pilnai veza du s90, tad galvoju jiem abiem daryt viena deze. tad is jusu noriu dezes matmenu ir fziko plocio bei ligio  |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 21:02 |
|
|
|
|
| pinčeris rašo: |
| ...fziko plocio bei ligio... |
hmm... |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 02, 21:05 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
| pinčeris rašo: |
| ...fziko plocio bei ligio... |
hmm... |
dar prie rasybos klaidu prisikabinkit  |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 03, 21:23 |
|
|
|
|
s90 bosavyku visokiu yra ,geriausiai issimatuoti ir koknkreciai jiems dezes daryti,jei is kauno esi ,tai atlek ,ismatuosiu ir paskaiciuosiu (kazkaip kaifa jauciu uzsiiminedamas tokiais dalykais) dar kaip tik esu pasidares bandpassine deze su gdn'u galesi paklausyti kaip groja  |
|
|
|
|
|
 |
BOSHAMANN subas |
Parašytas: 2005 11 03, 21:48 |
|
|
|
|
jauti kaifa? pan ir man...  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|