Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 18:44. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » PARDAVĖJAS: amas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 15:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Elektronix
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai va tokia situacija , turbut visi gerai zino, kad sitas forumietis apsijimdavo isfrezuot ivairias detales ir pan , zodziu as su juo pakalbejau viskas kaip ir ok , kai buvau Kaune susitikom ir padaviau keles detales , pagal kures turejo padaryt brezini ir pasakyt kiek kainuos ir buciau uzsakes , zodziu brezinius padare , vienas kiek atsimenu nesigavo , bet sake sutvarkys , galiausiai pasake ,kad su darboviete problemos , turbut keis darba ir pan , tai pagamint negales , o mano detales isius kai laiko bus , nu tai ka ir laukiau , savaite dvi, menesi ir taip jau ilgai , vienu metu man ju labai prisireike, bet kiek skambinau kalbejau "nu ner laiko pasistengsiu isiust" ir taip neisiusdavo , galiausiai nusipirkau kitas(ne visas kurios buvo , nes viena yra mektas isvis ) , dabar jau po gero laiko tarpo man ju veil prisireike , paskambinau pasakiau ,kad 2 dienas busiu Kaune paduok dalis nereiks siust, zodziu buvau Kaune nuo 8 ryto iki kitos dienos 00 ( dar kitos dienos anksti ryte isvazevau) , kelis karst skambinau , tai tipo uzmesti kaskur nelabai yra laiko , bet pasistengs atvaziuot , cia buvo pirma diena , o antra diena isvis neajsku negali ir tiek. Tai va sitas detales turi nuo 2010 02 22 iki pat dabar , negi per tiek laiko negalima buvo surast pusvalandzio nuvaziuot ir isisut ? Sakiau paduok kamnors is mano pazystamu surasiu ir man isius jie ," nu ner laiko nezinau zesiu" , nesinori piktis atrodo rimtas zmogus , bet tokios nesamones daryt ka zinau.Gal tas dalis darbovietei palikes ir ner kaip pajimt ,kitaip sakant gal pragane . Pinigu jokiu nemokejau , bet daliu verte 50-60lt + maketas dar savadarbis , nekoks bet vistik pagal ji reiktu padaryt gera detale, o kito tai neturiu , ka pasiulitumet daryt ?
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 16:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jakaz
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
visko gyvenime buna,as ir nuvyliau forumieti"perihellis"pirko garsiakalbius,o ju dar nenusiunciau,nes viena netycia sudirbau,o kaip tycia kito nerandu aplinkui sveiko gero,nor atrodo paprastas rusiskas placiajuostis,na bet gal jis man atleis,vistiek surasiu kur,kai nereikejo tai visur budavo Smile

o siaip svarbu atsiliepe kalbasi,gal tikrai niekaip neiseina,kokios nors bedos Rolling Eyes
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 16:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na aš tai labai patenkintas amas. paslaugom. Bent jau prieš metus, kai galbūt situacija kitokia buvo, lazeriu išpjovė dalis ir vilniuje jas turėjau už savaitės po užsakymo. Ir ne šiaip išpjauta, bet ir papildomai apdirbta, ko net neprašiau.

Pasiūlymas užsakantiems: padarykite brėžinius PATYS ir nesiųskit jokių dalių. Jei būčiau jo vietoje, tikrai nesiimčiau tokių žaidimų su braižymais. Yra pas jį staklės, paduodi joms iš kliento gautus brėžinius ir atlieka savo darbą. O papildomai žaisti ir tikėtis, kad klientui toks brėžinys tiks... na žinai.
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 16:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nezinau, ne mum spresti. Visgi tarkis, jei negali padaryti, tai nebelauk, ieskok kas kitas gali. Nes pinigu nemokejai ir avanso nedavei tikriausiai.
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 16:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Galų gale, jei būni kaune, tai ką, nelygis pačiam nuvažiuoti ir pasiimti?
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 17:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Elektronix
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai va atrodo rimtas zmogus , nesinori piktis ir seip delsiau rasyt forume , o del nuvazevimo , tai jis uzmesti kaskur buvo , o beto as be transporto, atvaziavau autobusu ir pasijame su mikru chebra , dirbau autobusu parke , ruosiau trasa lenktynem , sportininkus prijaminejau , konsultavosi su manim istisai ir t.t. tai net nebuvo kada islekt. Kad nebepadarys, tai jau tiekto , bet galetu grazint tas detales.
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Backlazhanas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jakaz rašo:
visko gyvenime buna,as ir nuvyliau forumieti"perihellis"pirko garsiakalbius,o ju dar nenusiunciau,nes viena netycia sudirbau,o kaip tycia kito nerandu aplinkui sveiko gero,nor atrodo paprastas rusiskas placiajuostis,na bet gal jis man atleis,vistiek surasiu kur,kai nereikejo tai visur budavo Smile

o siaip svarbu atsiliepe kalbasi,gal tikrai niekaip neiseina,kokios nors bedos Rolling Eyes


Tai mano nuomone reiktu arba grazinti pinigus, arba atsiusti likusias prekes. nes dabar tai tik reputacija gali pasigadinti.
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 20:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Backlazhanas rašo:
Jakaz rašo:
visko gyvenime buna,as ir nuvyliau forumieti"perihellis"pirko garsiakalbius,o ju dar nenusiunciau,nes viena netycia sudirbau,o kaip tycia kito nerandu aplinkui sveiko gero,nor atrodo paprastas rusiskas placiajuostis,na bet gal jis man atleis,vistiek surasiu kur,kai nereikejo tai visur budavo Smile

o siaip svarbu atsiliepe kalbasi,gal tikrai niekaip neiseina,kokios nors bedos Rolling Eyes


Tai mano nuomone reiktu arba grazinti pinigus, arba atsiusti likusias prekes. nes dabar tai tik reputacija gali pasigadinti.


šeip mačiau, jei nemaišau arnas11 pardavinėjo lygtais tokį vieną garsiuka...gal susipras Smile

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 16, 20:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jakaz
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
perihellis rašo:
Backlazhanas rašo:
Jakaz rašo:
visko gyvenime buna,as ir nuvyliau forumieti"perihellis"pirko garsiakalbius,o ju dar nenusiunciau,nes viena netycia sudirbau,o kaip tycia kito nerandu aplinkui sveiko gero,nor atrodo paprastas rusiskas placiajuostis,na bet gal jis man atleis,vistiek surasiu kur,kai nereikejo tai visur budavo Smile

o siaip svarbu atsiliepe kalbasi,gal tikrai niekaip neiseina,kokios nors bedos Rolling Eyes


Tai mano nuomone reiktu arba grazinti pinigus, arba atsiusti likusias prekes. nes dabar tai tik reputacija gali pasigadinti.


šeip mačiau, jei nemaišau arnas11 pardavinėjo lygtais tokį vieną garsiuka...gal susipras Smile


va gera mintis reiks paklaust,kaip tik su juo reikala turiu,dekui uz uzvedima ant kelio Wink ir prasau nesupykti Wink pinigus grazinti cia neproblema,bet jei zmogus norejo garsiuku tai as ir noriu kad vienaip ar kitaip jis juos gautu,reikia suprasti,kad butu noreta apgauti,tai pasiimta tuos pinigus ir nesirodyta forume,bet as nieko apgauti nenoriu Wink
 PARDAVĖJAS: amas
PranešimasParašytas: 2010 08 17, 21:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Teko tureti 1 karta reikalu su "amas" - jokiu problemu.

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama