Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 05 11, 18:49. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
1. Kokią įtaką signalui daro grandinės(elemento) įėjimo/išėjimo talpos. Kurie dažnai būna nurodyti dokumentacijose pvz.:CL(capacitive load)=300pF; įėjimo talpa CIN=12pF ir t.t.
2. Kas atsitiks jei prie integrino grandyno elemento, kurio nurodyta apkrovos talpa yra 300pF, bus prijungta kiti, vienas ar keli lygiagrečiai grandyno elementas/-ai, kurie (bendrai) viršys nurodyta talpos apkrova CL< ?
_________________ Ketindamas nuveikti ką nors didelio, pradėk nuo mažo. (L. D.)
circuit - nepastebėjai kad forume priviso begalė tokių klausėjų? Patys ieškoti tingi, iš kart į forumą su savo klausimais. Kai pasakai kad pabandytų pagūglint, tai pradeda akis draskyt sakydami - "tai kam tas forumas tada reikalingas?". Pats jei matau kad žmogus kažką domėjosi, bet kažkurioje vietoje truputį nesupranta arba visiškai žalias ir trūksta mažyčio kabliuko kad viskas išaiškėtų - niekada neatsisakau padėti. O tokiems klausėjams tai yra vienas atsakymas: viską apie "prietaisų įėjimo talpumus" (čia priklauso nuo užduoto klausimo) parašiau čia - www.google.lt .
Pats jei matau kad žmogus kažką domėjosi, bet kažkurioje vietoje truputį nesupranta arba visiškai žalias ir trūksta mažyčio kabliuko kad viskas išaiškėtų - niekada neatsisakau padėti. O tokiems klausėjams tai yra vienas atsakymas: viską apie "prietaisų įėjimo talpumus" (čia priklauso nuo užduoto klausimo) parašiau čia - www.google.lt .
+1
_________________ Elektroje stebuklų nebūna - būna blogi kontaktai!
Knygos neturiu. Informacija stengiuosi internete pats susirankioti. O čia iškarto užsipuolėte. Gal man reikėjo į "žalių skyrelį" rašyti... :/
Tikrai ieškojau google.lt/com, wikipedia ir t.t. Tikrai čia nerašinėčiau ir klausinėčiau, jei ten rasčiau pakankamai atsakymų į klausimus. Pagal savo užklausimus googlėje esu radęs apie tai kad talpumas vėliną signalus ir taip pašaliną juose "pereinamuosius procesus". Čia pirmam klausimui ir tai abstraktų atsakymo vaizdą susidariau. Ir pats abejoju ar čia tokie atsakymai teisingai rasti.
O antram, tai net pats galvoju, kad signalai išsikraipytų ar jų trukmės sumažėtų, jei talpumo apkrovos neužtektų. Na net nežinau, nebeįsivaizduoju daugiau kas galėtų būti. Bet norėčiau įsitikinti ar teisingai tuomet.
_________________ Ketindamas nuveikti ką nors didelio, pradėk nuo mažo. (L. D.)
Na jei norima gauti iskart gatava zuvi, tai tada ir googlas matyt toli grazu ne visada pades.
Bet jis gali padeti suprasti kaip veikia pvz. meskere, su kuria galima paciam sugauti zuvi. http://www.google.lt/images?hl=lt&q=rc%20network&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
Kartoju, cia ne zuvis, cia instrukcijos ir paaiskinimai apie meskeres.
(nuotolinio valdymo modelius galima praleisti)
_________________ Elektroje stebuklų nebūna - būna blogi kontaktai!