 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 11:39. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Akustika su visatonais
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 03:37 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
aisq, na ryt/poryt jau bus filtrai ir kolonkes gros, tai pasakysiu savo kreivoku ausu sprendima  |
Geduxas-nu neteko klausytis pajungus prie muzikinio centro ar reseiverio-gal ir geriau  |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 10:49 |
|
|
|
|
| reiskia reiks pas drauga dienai privatizuoti bent rotel stiprintuva, ten sei neblogas daiktas...(palyginti) |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 19:03 |
|
|
|
|
Gieduxas kad niekam nekiltu abiejoniu kad Koloneliu '' garsas lenkia kaina'' pamatuok savo ''kudikio'' dazn. char. beaideje kameroje
o jeigu rimtai,tai saunuolis, patirtis ateinaa su laiku
o kokiais pritaisais matuoji parametrus ??? (ar tavo ausys vienintelis prietaisas )
Ir atrodo visai normaliai (cia jau skonio reikalas)
(O del Visatonu garsiakalbiu jie populiarus del to, kad Ju Kokybe\kainos santykis labai geras, apie juos girdejau daug geru atsilepimu) |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 20:43 |
|
|
|
|
| kolkas nemoku normaliai testuoti... moku tik su mikrafu patikrinti ar filtro sudurimas normaliai padarytas ir ar piku niekur nera... |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 29, 12:41 |
|
|
|
|
jeigu nori ismatuoti normaliai namu saligomis Dazn. Char. tai siulau perskaityti visa si straipsneli(rusiskai tikiosi supranti) .Autorius gerai zinomas ''DYI Audiomanjaku'' rate. http://www.dev.azz.ru/m_klyachin1.html
(paziurek i privata imeciau savo tel nr.) |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 29, 20:21 |
|
|
|
|
| Dmitrij rašo: |
| http://www.dev.azz.ru/m_klyachin1.html |
A, veterinaras, tfu, "daktaras" Kliačinas... Nors neblogas straipsnis, dėkui už nuorodą. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 29, 20:59 |
|
|
|
|
na stai galiu jau pasakyti savo nuomone seip koloneles yra tikrai geros. mane suzavejo vidutiniai ir zemi kuriu nesitikejau TOKIU ne w aisq o kokybe. taciau auksti ypac nepatiko. garsas metalinis, sakyciau tai yra del tyo jog kirsta ties 2000hz... priejus arciau aiskiai girdisi, jog aukstazniui yra sunku per toky maza plota iskleisti toky diapazona... taciau manau paleidus jy nuo 4000butu viskas ok, taciau cia vel kita problems su aliumininiu mid-bass dinamiku zodziu klausant tyliai tikrai liux, beto reiktu priduriti, jog siu koloneliu labai gera scena, nes nepasakysi jog groja butent is koloneliu o kazkur aplinkui seip mano manymu geras gaminys kas megsta tyliai ir graziai. beto man LABAI truksta jautrio... padarai daugiau kaip puse garso, tai nepasakysi kad tiek atsukta...pasileidus mano peerlessus nuo maziau nei puses jau sunkoka susisneket... taigi all in all viskas labai grazu tik reiketu ispresti klausima su aukstesniu kirtimu dazniu diapazone, arba aukstadazniui naudoti ne antros eiles bet trecios-ketvirtos kirtima, kitaip MANO nuomone(o turbut jus ja uzgincysit) su tuo aukstadazniu bus nekas... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 30, 14:31 |
|
|
|
|
| filtrus pats isgalvojai ar is breziniu emei?jei is breziniu emei nemanau kad pats kazka sugebesi geriau padaryti,nebent pabandyk mazesne varza pasuntuoti ant aukstu,ir garsas metalinis ne del to kad kirsta zemai,gali buti jog kuo auksciau kirsi tuo astresnis garsas bus. |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 30, 15:30 |
|
|
|
|
Aciu Dmitrijui uz nuoroda. Labai idomus straipsnis!
Tik as nerekomenduociau daryti tokius sudetingus filtrus. Daznumine jie islygina, bet skambejima sugadina. Zymiai geriau pasirinkti tokius garsiakalbius,kuriems nereikia sudetingo filtro (pvz Peerless HDS134)
Geriausias filtras - jokio filtro  |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 30, 18:08 |
|
|
|
|
| garso ashtrumas cia jau aukstadaznio savybe...del zemo kirtimo sakau del to kad piscialkai jau jauciasi kad sunku isvezti toky siapazona... seip nesigilinsiu, dariau pagal gamyklinius BUTENT siems dinamikams.... |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 30, 19:37 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
| garso ashtrumas cia jau aukstadaznio savybe...del zemo kirtimo sakau del to kad piscialkai jau jauciasi kad sunku isvezti toky siapazona... seip nesigilinsiu, dariau pagal gamyklinius BUTENT siems dinamikams.... |
Garso astrumas yra ne garsiakalbiu problema(25ffl tikrai nera astrus),bet likusios sistemos,o ypac tavo Panasonic reseiverio problema.. |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 30, 19:48 |
|
|
|
|
| hmmmm, bet tai pirmos piscialkos grojancios astriai is visu kurias esu klauses(na ju buvo neperdaugiausiai bet...) ir visos klausytos su butent tuo panasoniku... gal ash tiesiog pripratau prie adt105h? gal jos siek tiek svelnesnes ir man jau tas skirtumas atrodo kad ashtru? |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 30, 19:48 |
|
|
|
|
| hmmmm, bet tai pirmos piscialkos grojancios astriai is visu kurias esu klauses(na ju buvo neperdaugiausiai bet...) ir visos klausytos su butent tuo panasoniku... gal ash tiesiog pripratau prie adt105h? gal jos siek tiek svelnesnes ir man jau tas skirtumas atrodo kad ashtru? |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 10 02, 21:36 |
|
|
|
|
| O kuo tie aliumininiai garsiakalbiai toki blogi? Gal gereiau koloneles is plastmasiniu dengtu titanu membranu ? |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 10 02, 21:57 |
|
|
|
|
| tipo ant aukstesniu dazniu ynesa savo didely prieskamby....or smth... |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |