 |
Forumas » Akustika » kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 6 iš 6 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3, 4, 5, 6 |
|
 |
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 01, 20:41 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| rokazas rašo: |
nieko asmenisko, bet mindaugelis normaliu pranesimu yra parases gal maziau nei puse...cia ne mano vieno nuomone...  |
Nu tikrai pripazystu, kad mano pirmieji pranesimai buvo juokingi ir berysio... Dabar kai pats paskaitau, juokas kartais imia... Na bet juk visi uzaugame, visi mokomes... Kai sitame forume uzsiregistravau, tai net nezinojau kaip tos varzos ir kondikai atrodo... O dabar jau kaska ir suvokiu ir net bandau kaska sulituoti... Man tikrai labai patinka si srtis... Jeigu jus labai nervinu, tai galiu persiregistruoti kitu niku, jeigu nuo to jums palengves... |
viska mes suprantam ir zinom!jau senai viskas pamirsta ir t.t.dabar jau net ir pats patarimus dalini
Dabar apie RMTKR.Pastatas yra Zirmunu g. 1b.Diiidelis pastas su uzrasu Respublikiniai Moksleiviu Technines Kurybos Rumai.
Uzkilk liftu i devinta auksta ir kai tik iseisi is jo pamatysi duris prie lango.
Ten yra du vadovai.Pas ta kur as vaikstau tai uzsiemimai vyksta du kartus per savaite(pirmadieni ir ketvirtadieni).Gali uzeiti ir paklausti. |
|
|
|
|
|
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 02, 02:10 |
|
|
|
|
mane uzmirsot........tai wa wiena kolonke jau baigiau, teko net nusipirkt litawimo komplekta ir ismokt lituot. O buwo nelengwa, nes litavau 2mm wario laidus(jie tikrai masywiai atrodo).........wiskas lyg ir weikia, o kaip weikia parasysiu ryt, nes dabar(kai jau baigiau(22:30))yra welu ir wisi miega. widu isklijawau kaskokia wata(pamirsau kaip ji wadinasi). Beje ir garsiakalbius pagaliau pawyko suremontuot, iskart suremontawes nusipirkau groteles, kad daugiau ju nieks neispaustu. Po garsiakalbiais priwariau gumos(tewas dawe, ji naudojama automobiliu remonto darbuose).
Kai buwau elektros prekiu parduotuotuweje maciau minimum 30 coliu garsiakalbi. Ispudingai atrode, firmos nepamenu, bet kaina buwo 299. |
|
|
|
|
|
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 02, 11:31 |
|
|
|
|
| storus laidus komutuoti galima ir galingesniu nei 40W lituokliu; 2mm lydmetalis tai nera storas; siaip taupumo sumetimais siulau nusipirkti kokio 0,5mm rusisko; nes palitavus storus laidus pradedi galeti to lydmetalio... |
|
|
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 03, 13:56 |
|
|
|
|
Peliucas sveikinu susitvarkius kolonels Ar jauti skirtuma tarp uztiuniguotu ir ne koloneliu??? Beja siulyciau groteles uzdeti ne tik ant zematonio, o ir ant kitu garsiakalbiu, juk karves jos nekainuoja, o gersiakalbius apsaugo puikiai... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 03, 15:22 |
|
|
|
|
skirtumas yra. Niekas netarska, ryskiau skamba ir seip malonu kai pats kaska padarai . dabar traupysiu amp'ui kokius 500lt |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|