 |
Forumas » Akustika » kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 08 31, 17:48 |
|
|
|
|
beje peliukas: apziurek atidziai ta s'ke. paziurek ar neatsiklijaves geltonas gofras nuo korpuso ar difuzoriaus ir nuemes magneta patampyk uz rites ir ziurek ar ji neatlipusi nuo difuzoriaus, senos s'kes megsta atsiklijuot, todel gali ir barsketi, poto nuemes magneta paziurek ar kokio smeliuko ar ko tarp magneto blyno ir korpuso nepateko, gali buti kad magnetas truputy pakryper nuo horizontalios padeties, todel prie dideles eigos garsiakalbio vijos liecia krastus, sekmes! jei nepavyks, atvezk man uz dyka pabandysiu patvarkyt, beda tik kad as grigishkese, bet jei myli s'ke, tai atleksi  |
|
|
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 08 31, 17:53 |
|
|
|
|
| tik neleisk aukstesnio daznio kaip 15-20Hz nes nieko nenulaikysi prie didesnes galios, tik rite sulankstyti gali, bet jei leisi zemiau tai gali sudeginti.. vienu zodziu megink dar karta ta magneta smaukyti prie didelio garso, tik atsargiai |
|
|
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 08 31, 18:36 |
|
|
|
|
nereiktu kolonkes isvidaus kuo nors padenkt, nes tan nieko nera? prie 37hz buwo geras, ciut langai neiskrito . dar wiena nesamone: kai woofas isimtas jis plakasi be jokiu traskejimu, o kai bandau ji idet atsiranda kaskokie
zaksejimai.aciu Q uz NCH Tone Generator |
|
|
|
|
|
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 08 31, 19:09 |
|
|
|
|
Ziurek peliucas, pasiemi plastelina uzkemsi visus dezes kampus, gali ir su silikonu jei prieisi... Tada pasiemi ir visur po garsiakalbiais, gnubtais ir pan sudedi gumines tarpines, arba patepi silikonu ir prisuki garsiakalbius... Dar gali nusipirkti sintepono ir juo vidui graziai sieneles isklijuoti... Jei gaila bapkiu tai gali tikti ir koks senas dekis ar kaldra... Dar viduje tuos plonycius is viltro ir i ji einancius laidelius nulituoji ir prilituoji storus varinius laidus (ipac bosavyko), TIK NESUMAISYK + SU - Vot kai visas sitas paprastas proceduras atliksi, tavo s-kes ir gros graziau, ir boso daugiau bus ir deze nesvilpaus... Zinoma garsiakalbi susitvarkyk... SEKMES  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 08 31, 19:23 |
|
|
|
|
Ten gali vatos ir nedeti, taciau nepakenks... O triuboje jis tam kad dezeje susidares slegis nuo zematonio to garsiakalbio lauk neissautu...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 01, 13:58 |
|
|
|
|
Auggizz kurgi neseniai prisireginstraves??? Jau metai bus kaip as sitame frume... O is manes rimtas patarejas toks, tai... Galetu buti ne rimtas patarejas, o rimtas kodelciukas...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 01, 17:06 |
|
|
|
|
| beje, mindaugeli!tu praitais metais kazka sakei, kad galbut eitum i RMTKR elektroniku bureli...tai kaip ar eisi???as tai sendien eisiu uzsirasyti siems metams... |
|
|
|
|
|
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 01, 17:34 |
|
|
|
|
| Kelios problemos... Gyvenu as ne vilniuje, tai vazinejimo daug... Beja kur jis ten randasi, kokioje gatveje??? Tada dar viena problema kad man laiko ziauriai nera... Tai nzn ar spesiu as dar ir ten, kokiomis dienomis ten visakas vyksta??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
kuo galeciau pakeisti s-90f wooferius? |
Parašytas: 2005 09 01, 17:37 |
|
|
|
|
| rokazas rašo: |
nieko asmenisko, bet mindaugelis normaliu pranesimu yra parases gal maziau nei puse...cia ne mano vieno nuomone...  |
Nu tikrai pripazystu, kad mano pirmieji pranesimai buvo juokingi ir berysio... Dabar kai pats paskaitau, juokas kartais imia... Na bet juk visi uzaugame, visi mokomes... Kai sitame forume uzsiregistravau, tai net nezinojau kaip tos varzos ir kondikai atrodo... O dabar jau kaska ir suvokiu ir net bandau kaska sulituoti... Man tikrai labai patinka si srtis... Jeigu jus labai nervinu, tai galiu persiregistruoti kitu niku, jeigu nuo to jums palengves... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|