Elektronika.lt
 2024 m. rugsėjo 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 09 24, 07:27. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso stiprintuvai » Optimaliausias maitinimas LM1875
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 14
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 09:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai vat, reikia patarimo iš dariusių pusės. Schema invertuota:

http://www.euronet.nl/~mgw/diy/amps/gainclown_lm1875_inverted.gif

Daryt žadu du askirus blokus. trafo manau 50W 2x18V kanalui užteks. Diodai MUR860. O vat kokios talpos kondikus po jų patartumėt? Pačioj schemoj, kaip matėt, pečiuij jau 1000uf dedama. O maitblokyje kiek maždaug reikėtų? Manau iki 1000uF irgi užtektų, tai kanalas turėtų bendrai iki 4000uf. Ir galvoju šuntuot juos 100nF kondikais. Ką manot ir ką siūlot?


Paskutinį kartą redagavo SPX, 2010 02 09, 17:37. Redaguota 1 kartą

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 09:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vsa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man asmeniskai nelabai patinka tavo shema.Nominalai R perdideli.geriau pajeskok invert shema su mazesniais nominalais ir geru buferiu/ AD , OPA/.Pas tave bus dual mono?Prie pat mait koju mikres 1000uF+0.1uF,maitinime 10000 uF geru kondu kiekvienam kanalui pakanka.Atidziai paskaityk Vegalab.ru/forum -tema "ZD-50".Daug geru rekomendaciju del LM.Daug dar priklauso duo PCB realizacijos.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 12:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vsa rašo:
Man asmeniskai nelabai patinka tavo shema.Nominalai R perdideli.geriau pajeskok invert shema su mazesniais nominalais ir geru buferiu/ AD , OPA/.Pas tave bus dual mono?Prie pat mait koju mikres 1000uF+0.1uF,maitinime 10000 uF geru kondu kiekvienam kanalui pakanka.Atidziai paskaityk Vegalab.ru/forum -tema "ZD-50".Daug geru rekomendaciju del LM.Daug dar priklauso duo PCB realizacijos.


Jam atskirai bus lempnis pre-ampas... Jokių OPA nenoriu Smile Taip dual mono, man taip labiau. Turiu su 3875 du atskirus pasidaręs, jau beveik pusantrų metų, patenkintas Smile Čia šeip beveik toks pat invertavimas kaip ir 3875, tik nominalai mažesni, nemanau, kad būtų labai jau prastai...

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 12:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O tarkim, jei sumažinus R nominalą iki 100k ir 4.7k? Nors įėjime manau 10K pats tas turėtų būti. Vat pasižiūrėjau, kad man labiausiai, tai tas 2.2uF nepatinka įėjime. Jei bus pre-ampas, taji manau jo ten nebūtina dėti. Ar aš klystu?

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 16:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dziundzis3
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tas 2.2uF kondas nuimt aukstu dazniu trukdziams, jeigu pas taves lempinis preampas geras ir neskleidzia nesamoniu, tada gali nedeti to kondo, garsas bus sodresnis. Beja kodel nedarai su LM1876, ten yra vienoj mikrej du LM1875?
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 16:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dziundzis3 rašo:
Tas 2.2uF kondas nuimt aukstu dazniu trukdziams,


Karščiuoji ? Ar šiaip linkęs kliedėti ?
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 16:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
dziundzis3 rašo:
Tas 2.2uF kondas nuimt aukstu dazniu trukdziams,


Karščiuoji ? Ar šiaip linkęs kliedėti ?


Teoriškai jis teisus. Tas kondikas slopinti pašaliniams triukšmams kažkiek, nes ne viename forume rekomentuoja ir LM3875 konstrukcijoje. O šeip turėjau aš tą LM1876TF, tiesiog man geriau atskiri du mono blokai. Čia man kogero fobija nuo STK, kai viskas vienoje krūvoje (ta prasme abu kanalai) Smile

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 17:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
SPX rašo:

Teoriškai jis teisus.

Nei teoriškai nei praktiškai nei dar kaip nors jis neteisus. Tas kondensatorius skirtas tam, kad į stiprintuvo įėjimą nepatektų nuolatinė įtampa. Ir nebesvaičiokit daugiau.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 17:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jus pabandykit be skiriamojo konderio pajungt:D nustebsit kaip gali garsiakalbis tapti nevaldomas, beveik visiskai pritylinus jis vistiek kalatosis nuo zemu dazniu , kiek stiprintuvelis tempia, as taip padariau AV160 , tai garsiakalbis plasnojo pilna eiga... butu dc apsauga, butu iskart iskalus.. kaip Evaldas ir sake, jis tam kad nuolatine filtruot
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 17:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vsa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tas 2.2uF kondas-TARPKASKADINIS!Juokiu AD trukdziu jis nenuima.Tam kad nepraeitu DC.Matai pas tave Rin mazas,tai gali nupjauti ZD.Reikia gal 4.7uF.Kai " obviaskoi" nauduojat dideles R-/ 220k ir .../labai auga triuksmai.tai tada ideja su invert pajungimu labai abejuotina.Dar sakau geresnis variantas su buferiu ir integratoriu.Mano IMHO-LM su liampiniu buferiu-"bredas".
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 18:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kažkaip neteko man su tokiom sapalionėm susidurti. Kiek visko prikonstravęs, jokie garsiakalbiai nuo ŽD "nevaikščiojo" jokiom eigom Rolling Eyes
I rsakau nevieną kartą esu skaitęs ir nevienas praktiškai rekomendavo dėti kondiką nuo 220pf. Šeip reikėtų jį tiksliau pasiskaičiuoti, bet tam yra atskiri skaičiavimai, na, kas daro, tas žino Smile

Tai konkrečiau ką siūlot šioj schemoj keisti? Pas mane pasirodo ir LM3875 turi tokio pat nominalo varžas, didelių triukšmų kažkaip net nepastebėjau. Iš kitos pusės čia tik 3 varžos, tikslesnes sudėjus, manau nelabai kas ir pasikeis. Čia kogero reikės žaisti su komponentų vietom Smile Nes kuo mažiau detalių, tuo svarbiau kaip jos išdėstytos Smile O Tie triukšmai dažnai būna blogų "žemių" kaltė, pasižaidus neretai rezultatai pasitaiso.

O kaip dėl 10000uF, nebus per daug? Nes realiai tai prioritetas mano yra labiau orientuotas į VD ir AD, o ne ŽD. Nes irgi neretai kondikai įtakos tam turi. Man atrodo čia geriau būtų 3300 - 4700uF. Aj, ir dar diodam 10nF šuntai manau nepakenks Smile

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 18:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Ten tikrai kondikas nuo nuolatinės, kurį (tarpkaskadinį) audiofilai mėgsta išlupti ir pagerinti prietaisą. Smile
10.000uF nebus perdaug. Pas mane tiksliai nepamenu kiek, bet apie 10 manau tikrai bus. Pradėt reikėtų nuo kokių 6800 kanalui.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 20:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
Ten tikrai kondikas nuo nuolatinės, kurį (tarpkaskadinį) audiofilai mėgsta išlupti ir pagerinti prietaisą. Smile
10.000uF nebus perdaug. Pas mane tiksliai nepamenu kiek, bet apie 10 manau tikrai bus. Pradėt reikėtų nuo kokių 6800 kanalui.


Kagi, dėkui. Išgelbėjot, nereikės mažesnės talpos pirkt, nes kaip tik 10000uF/50 Nippon 6vnt. turiu Cool Šeip mačiau aš kažkur, kad po 2x10000uF deda kanalui. na, ką belieka susirnkt ir rezultatą išgirsti Smile

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 22:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dar klausimėlis. 10000uF kondikus šuntuoti? Manau, kad irgi po kokius 100nF būtų galima užmesti ar pakaks diodų šuntų? Smile

_________________
No ground, no sound.
 Optimaliausias maitinimas LM1875
PranešimasParašytas: 2010 02 09, 22:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ka tu cia plaki i viena kruva diodu ir elektrolitu suntavima kondensatoriais??? tai visai skirtingi dalykai ir daromi del visai skirtingu priezasciu

normaliems diodams isvis jokie suntavimai nereikalingi
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama