 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 11:37. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Kas geriau ?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 22:18 |
|
|
|
|
| Arvydas-U rašo: |
| Kaudio rašo: |
Taip,nusipirk ir busi pirmas pabandes LT.Del konstrukcijos ipatumu-pagelbesiu.....Idomu.. |
Jau linkstu prie to ;) Buciau dekingas uz pagalba.
Tai taip ir neatsaket.... 178 su viskuo ? Tikiuosi teisingai supratau. |
Supratai teisingai,jeigu reikes padesiu su nupirkimu..... |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 22:38 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
Supratai teisingai,jeigu reikes padesiu su nupirkimu..... |
Puiku. Reik dabar palaukti iki rugsejo mazdaug 10, tada suzinosiu ar gausiu uz vasara stypke. Jei taip, tai 100%, kad perku, o jei ne, tai manau, kad irgi pirksiu, bet siek tiek veliau, nes reiks pasitaupyti. |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 31, 13:28 |
|
|
|
|
Jei jau kaudio rekomenduoja, tai turbūt daiktas dėmesio vertas Prisidėčiau ir aš po kokio mėnesiuko. Gal dar norinčių atsirastų? Žiū, taip ir kokią nuolaidėlę išsiderėtumėm krūvon susimetę  |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 31, 13:40 |
|
|
|
|
| outlawed rašo: |
Jei jau kaudio rekomenduoja, tai turbūt daiktas dėmesio vertas Prisidėčiau ir aš po kokio mėnesiuko. Gal dar norinčių atsirastų? Žiū, taip ir kokią nuolaidėlę išsiderėtumėm krūvon susimetę  |
Na tai galima bandyti drauge, gal rimtai pigiau butu Siaip ar taip, geresnio pasirinkimo uz tokius pinigus paprasciausiai neturiu  |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 31, 13:49 |
|
|
|
|
| Arvydas-U rašo: |
Siaip ar taip, geresnio pasirinkimo uz tokius pinigus paprasciausiai neturiu  |
Kaudio sako kad busi pirmas LT pabandes, vadinasi suzinosi ar geras pasirinkimas tik kai pagaminsi
Na cia tarp kitko.
Svarbu kad eini teisinga linkme.
Pasakok vis kaip seksis gaminti. |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 31, 14:02 |
|
|
|
|
| DainiusT rašo: |
Kaudio sako kad busi pirmas LT pabandes, vadinasi suzinosi ar geras pasirinkimas tik kai pagaminsi
Na cia tarp kitko.
Svarbu kad eini teisinga linkme.
Pasakok vis kaip seksis gaminti. |
Butinai pasakosiu. Kitaip ir buti negali  |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 12, 20:51 |
|
|
|
|
na ir as susidomejau tuo audio nirvana tai siek tiek pasiklausinejau tam tinklapi zmogus vardu David tai vat jei idomu tai cia yra du laiskai P.s. atsiprasau kad atgaivinau sena tema....: Hello,
Thank you for your inquiry.
A pair of Fostex drivers is very heavy.....more than 8 kilos. I can send a pair to you--with airmail postage and insurance--for $243. This will take 7 to 10 days. I can send a pair--by ocean mail with insurance--for $228. This will take 4 to 6 weeks, sometimes even a bit longer.
You can save $50 by purchasing our new Audio Nirvana 8 inch fullrange speakers. They sound better than the Fostex FE206E and have larger magnets. The price is $50 less. So the total price would be $193/pr for airmail or $178/pr for ocean mail. You can see pictures and details on our Audio Nirvana page: www.commonsenseaudio.com/nirvana.html or a comparison with the Fostex drivers here: www.commonsenseaudio.com/comparison.html
Audio Nirvana drivers are also available in 6.5 inch size for only $98/pr plus shipping.
I will be happy to include a free set of cabinet construction plans, a parts list, and setup tips for any of our nine different cabinet designs.
The best way to pay is to use your credit card with Paypal (www.paypal.com). Are you familiar with this service? You just register your credit card there and then click on the 'Send Money' tab at the top. Fill in my email address where it says 'Who' to send money to. My email address is SPEAKERS@CHARTER.NET. Please provide your shipping address and telephone number and what type of plans you want. There is no charge to you for this service.
It is also possible to make a wire transfer directly to my account, but your bank will probably charge you for this. I also accept International Postal Money Orders or Western Union money transfers.
I'm also happy to undervalue the shipment to save you money with customs. Many customers ask me to declare a value of $40/pr. However, this lower amount must also be the insured value.
Let me know if you have more questions or would like to order.
Regards, David Dicks
ir antras :Hello,
We have only been selling Audio Nirvana for three months. So, very few people know about them yet. Please read the bottom of the Audio Nirvana page on my site to see what my customers are saying.
I can sell either Fostex or Audio Nirvana. I make the same profit for either one. I have no reason for you to buy one or the other. But I am telling you honestly that the Audio Nirvana is better. The midrange is more clear, more detailed, and more 'musical.'
The reason the Audio Nirvana is cheaper is that all Fostex speakers sold in the US are sold by one distributor. So, he charges a lot more money.
I am the manufacturer of Audio Nirvana so there is no 'middleman'. They actually cost more to make than the Fostex speakers.
But I am happy to sell either one to you |
|
Paskutinį kartą redagavo Kemmuri, 2005 09 13, 23:34. Redaguota 1 kartą _________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 13, 01:21 |
|
|
|
|
| tai wat apibendrintai galima pasakyti jog audio nirvana su siuntimu 8" kainuoja 520 litu o fostex fe260e kainuoja 615\656lt (priklauso nuo siuntimo tipo) beje www.spectrumaudio.de apie si garsiakalbi raso jog jo realus jautrumas 95,4 o juosta 40-17000 ir be to dazniu lentele tai labai nekaip atrodo, zinau jog parametrais tiketi neverta o ypac placiajuosciu taciau fostex fe206e tai tikrai geriau atrodo.Ar tai realiai gali duoti kokios informacijos apie jo kokybe?(ypac idomi kaudio nuomone siuo klausimu)Beje ar kas galwojot realiai uzsisakineti siu garsiakalbiu nes kainu skirtumas palyginus su tikrai zinomu fostex fe206e tikrai nera didele - 100lt... |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 13, 01:46 |
|
|
|
|
| Kemmuri rašo: |
| tai wat apibendrintai galima pasakyti jog audio nirvana su siuntimu 8" kainuoja 520 litu o fostex fe260e kainuoja 615\656lt (priklauso nuo siuntimo tipo) beje www.spectrumaudio.de apie si garsiakalbi raso jog jo realus jautrumas 95,4 o juosta 40-17000 ir be to dazniu lentele tai labai nekaip atrodo, zinau jog parametrais tiketi neverta o ypac placiajuosciu taciau fostex fe206e tai tikrai geriau atrodo.Ar tai realiai gali duoti kokios informacijos apie jo kokybe?(ypac idomi kaudio nuomone siuo klausimu)Beje ar kas galwojot realiai uzsisakineti siu garsiakalbiu nes kainu skirtumas palyginus su tikrai zinomu fostex fe206e tikrai nera didele - 100lt... |
Lowter sharakteristika dar blogesne,bet groja ...Techniks stiprintuvo parametrai tai pat geresni negu visu lempiniu....
Jeigu susidaryti nuomone,tai vienintelis variantas yra klausytis ir lyginti jeigu yra galimybe.Asmeniskai Fostex man nepatinka,Nirvanos negirdejau...bet cia tik mano asmenine nuomone ir sunku ka ir patarti,to labiau nezinau prie ko planuojama jungti.Kiek supratau apie klausoma muzika-gal tavo vietoje labiau ziureciau i Vintage garsiakalbius-jie gan gyviau perteikia muzika ir daugiau kaip 17khz tau tikrai nereikia ir visokiu supertviteriu ir ekvalaizeriu.... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 13, 01:59 |
|
|
|
|
| geras vintage kainuoja nepigiai ... beje o kas su fostex yra blogai ? Jungti tai planuoju prie p3 o del stiprintuvo tai dar tiksliai nzn... |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 13, 15:43 |
|
|
|
|
autorius raso jog su jais negalima klausyt daugelio irasu..
kazin kodel
 |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 13, 15:59 |
|
|
|
|
| tiesa sakant nelabai supratau tawo lyginimo nejaugi fostex tu lygini su dj bobo ir panasiais ? nejaugi toks didelis yra kokybes suolis ? P.s. dar yra galimybe isigyti paudio "8" taciau gaila neteko ju realiai girdeti, gal galite kas nors pasidalinti isudziais apie si ? bei palyginti ji su fostex fe206e ar neeksliuzyviniu vintage? |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 13, 17:38 |
|
|
|
|
| Kemmuri rašo: |
| tiesa sakant nelabai supratau tawo lyginimo nejaugi fostex tu lygini su dj bobo ir panasiais ? nejaugi toks didelis yra kokybes suolis ? P.s. dar yra galimybe isigyti paudio "8" taciau gaila neteko ju realiai girdeti, gal galite kas nors pasidalinti isudziais apie si ? bei palyginti ji su fostex fe206e ar neeksliuzyviniu vintage? |
Paudio 10 coliu turiu namuose,bet pats garsiakalbis yra nevisai standartinis-tai uz Fostex 206 yra geriau,bet cia kita kainu kategorija.
Jeigu reiketus rinktis is neeksliuzyviniu-vietoj Fostex-geriau bandyciau Nirvanos+pigiau.Vintage groja geriau,bet yra ribotas galingumas ir pritaikyti iskirtinai prie lempiniu stiprintuvu....su kai kuriais teko eksperimentuoti ir buvau labai stipriai nustebintas ju galimybiu...
autorius raso jog su jais negalima klausyt daugelio irasu..
kazin kodel
Kai gereja sistema ir akustika-visas brudas kuris buvo irasytas studijos lygyje ir irasymo defektai stipriai islenda,del to ir kokybisku irasu yra didziule problema...
Jeigu sistemos skiremoji geba prasta ir garsiakalbiai kokie Scan-speak[arba tos pacios konstrukcijos] su 20g difuzoriumi ir jautrumu 86db/w eiga 5mm ir Cicinas groja gerai ir visi yrasai supanaseja...ir dar zemi gerai kala...ko daugumai ir reikia ir is ko pinigus galima uzdirbti(cia ir orentuojasi dauguma gamintoju)..... |
|
|
|
|
|
 |
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |