Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 09:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 25, 19:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nu vat man irgi sitas varjantas primtinesnis, nes 1. visgi stereo 2. lengviau bus su stiprintuvu
O gal kas turite ka konkretaus pasiulyti??? Nes tai ka siulo 'VISATON' man atrodo nelabai rekalinga... Labai jau didele deze, daug galios, tokiu dvieju manau tikrai nereiia... ???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 25, 20:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na kai praeis pirmojo gaminio euforija, pradėsi pats atrasti trūkumų Laughing Va tada pats ir įvertinsi.
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 25, 22:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Q
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
garsiakalbiu pasirinkimas tai toks idomus idomus Very Happy
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 25, 23:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
t&R
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
midaugeli kiek tau isejo dengi isleisti ant tos koloneles padarymo apytykslei
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 01:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mindaugelis rašo:
Nu vat man irgi sitas varjantas primtinesnis, nes 1. visgi stereo 2. lengviau bus su stiprintuvu
O gal kas turite ka konkretaus pasiulyti??? Nes tai ka siulo 'VISATON' man atrodo nelabai rekalinga... Labai jau didele deze, daug galios, tokiu dvieju manau tikrai nereiia... ???


del subu ir sterio tai jau nusisnekejai!!! kazkada forume buvo jau rasyta apie tai

_________________
Fly...
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 01:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
t&R rašo:
midaugeli kiek tau isejo dengi isleisti ant tos koloneles padarymo apytykslei


Isejo 800lt, taciau kai ka ir turejau, jeigu gaminti nieko neturint tai iseitu kaskur 800lt, ir tai plokstes pats pjaustyti ir surinkineti dezes turetum...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 01:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
rokazas rašo:
mindaugelis rašo:
Nu vat man irgi sitas varjantas primtinesnis, nes 1. visgi stereo 2. lengviau bus su stiprintuvu
O gal kas turite ka konkretaus pasiulyti??? Nes tai ka siulo 'VISATON' man atrodo nelabai rekalinga... Labai jau didele deze, daug galios, tokiu dvieju manau tikrai nereiia... ???


del subu ir sterio tai jau nusisnekejai!!! kazkada forume buvo jau rasyta apie tai


Na ne visai taip supratote mane... Sios mano kolonkes zemu aplamai beveik nekabina... Dariau su planais ateityje ta zemu spraga uzpildyti... Tai galvoju kad geriausia kogero butu daryti dvi zemadaznes koloneles ir sujungti su siomis jau turimomis... Na tas pats kaip sakykime s-90 garsiakalbius sudeti i atskiras dezes... Tai negi nebutu stereo??? Tai butu zemadaznis garsiakalbis, tik ne toje pacioje kolonkeje, o kitoje dezeje... Zinoma galima buvo viska deti vienon dezen ir daryti is karto, taciau...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 01:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ad rašo:
na kai praeis pirmojo gaminio euforija, pradėsi pats atrasti trūkumų Laughing Va tada pats ir įvertinsi.


Na gal galima buvo ir ka nors gudresnio pasigaminti, taciau gaminti kasko labai ipatingo neverta, nes likusi sistemos dalis bus gerokai zemesneje klaseje... O ir galia man nepakenks, juk jei kolonkes galingos, tai nebutina 'arti' dugnais???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 01:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Q rašo:
garsiakalbiu pasirinkimas tai toks idomus idomus Very Happy


Rolling Eyes Jei aukstadaznis atrodo per galingas, tai tikrai smagu kai duoti garso normaliai, o jis kaip grojo taip ir groja, ir visai nezviegia... Jei is pirmo zvilgsnio pasirode kad ten pjezas, taip nera!!! Tai ruporinis aukstadaznis!!! O siap tai cia tas 'idomus idomus' tai is gerosios ar is blogosios puses???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 12:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Konstruok Mindaugėli, konstruok.Kuo daugiau medienos "sugadinsi" tuo daugiau patirties įgysi... Laughing
Dabar jei rimčiau:kaip žadi žemų daryti vienam ar dviejuose korpusuose(tikiuosi žinai kad stereo efektui žemų išdėstymas beveik neturi įtakos, todėl galima dėti į vieną korpusą du garsiakalbius).Jei reikia nuorodų galiu pasirausti archyve.
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 12:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mindaugelis rašo:
t&R rašo:
midaugeli kiek tau isejo dengi isleisti ant tos koloneles padarymo apytykslei


Isejo 800lt, taciau kai ka ir turejau, jeigu gaminti nieko neturint tai iseitu kaskur 800lt, ir tai plokstes pats pjaustyti ir surinkineti dezes turetum...


ploksciu paciam pjaustyti nebutina!!!Ermitaze gali supjaustyti kaip tik nori!PIGIAI!!!(net ir skyles dinamikams galetu ispjauti)

_________________
Fly...
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 13:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
rokazas rašo:
mindaugelis rašo:
t&R rašo:
midaugeli kiek tau isejo dengi isleisti ant tos koloneles padarymo apytykslei


Isejo 800lt, taciau kai ka ir turejau, jeigu gaminti nieko neturint tai iseitu kaskur 800lt, ir tai plokstes pats pjaustyti ir surinkineti dezes turetum...


ploksciu paciam pjaustyti nebutina!!!Ermitaze gali supjaustyti kaip tik nori!PIGIAI!!!(net ir skyles dinamikams galetu ispjauti)


Man supjove senukuose, taciau skyles visas teko paciam pjaustyti... Kadangi senukams buvo sumoketa is 'maxima/senukai' korteles us turimus pliusus, tai man nieko nekainavo... Nu bent jau man taip sake tas, kuriam patikejau plokstes uzsakyti ir atvesti man i namus (tetis)...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 13:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ad rašo:
Konstruok Mindaugėli, konstruok.Kuo daugiau medienos "sugadinsi" tuo daugiau patirties įgysi... Laughing
Dabar jei rimčiau:kaip žadi žemų daryti vienam ar dviejuose korpusuose(tikiuosi žinai kad stereo efektui žemų išdėstymas beveik neturi įtakos, todėl galima dėti į vieną korpusą du garsiakalbius).Jei reikia nuorodų galiu pasirausti archyve.


Tai as nedaug ten tos medienos sugadinau, kolkas tik 1 lapas drozliu plokstes (treniravausi daryti dezes, idedavau senus garsiakalbius ir kam nors pazystamam prastumdavau)... Na nieko nueisiu ir pasodinsiu kelis medeliu nemencineje... Wink
Zadu daryti dvi dezes, nes jas bus lengviau ir kambaryje isdestyti, be to statai zematoni ant zemes, ant jo koloneles su smeigemis, na dar jei bus galimybiu tai po kolonkemis marmuro padesiu.... Na bet cia tas darbas daug laiko uzims, kadangi geri daiktai pigus nebuna... Gal kaledu senelis koki viena zematoni pades po eglute Laughing ... O kokios firmos zematonius pirkti geriausia, "VISATON" prie "VISATON" derinti, ar nebutina???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 14:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
manau svarbiausia kaip groja o ne firmos pav. Wink
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 14:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Tai be abejo, tik nezinau ka pasirinkti...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama