 |
Forumas » Akustika » Pjezo piscialkos :)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 07, 17:48 |
|
|
|
|
| blyn nu as nesuprantu...iskur atsiranda tokiu pyyyyp kur PISCIALKA lupa ant pilno diapazono.... jus tikites kad ji bosus kalbasit prades???? |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 07, 23:27 |
|
|
|
|
Tai kad pjezo garsiakalbiams galima paduoti visa diapazona. Jie to nebijo. Galima net ir prie 220V rozetes galima pajungti, ir nieko neturi nutikti Rimtu gamintoju piscialkos tokia perkrova atlaiko. Be to pjezo garsiakalbiams netinka tipiniai filtrai, nes sie garsiakalbiai neturi omines varzos. |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 08, 00:34 |
|
|
|
|
| o tai kaip isvis padarytas tas pjezo daiktas?t.y. kuo skiriasi nuo normalaus aukstu dazniu garsiakalbio? (nekaitant kainos ir isvaizdos) |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 08, 01:12 |
|
|
|
|
| tai nori pasakyti nesutrupa elementas? abejoju... nu tai aisq poto ir zmones rekia: oi ble zviegia, per ausis eina ir t.t. pasijungi 1mkf arba geriau 0.1mkf konda ir baldziejish... |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 08, 12:48 |
|
|
|
|
o cia teisybe, kad pjezikai nuo dideles apkrovos(stipriaus) sudega???  |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 08, 13:22 |
|
|
|
|
| Nuo per dideles apkrovos visi garsiakalbiai sudega. Net ir profesionalus. Skirtumas tik toks, kad vieniems reikia duoti 500W, o kitiems ir 5W pakanka. |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 09, 02:45 |
|
|
|
|
| qq ,tai man kasnors pasakys esmini skirtuma tarp pjezo ir norm garsiakalbiu?? |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 09, 15:24 |
|
|
|
|
| pjezo naudojami tik paciose pigiausiose kolonelese, ir pigioje koncertineje aparaturoje, kur garso kokybej nekeliami jokie reikalavimai. ir klausyti pjezo isvis neimanoma nesuprantu kaip kitiem gali patikti? |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 09, 15:56 |
|
|
|
|
| imanoma neimanoma, o tai visdelto ,kuo skiriasi ?(techniniu poziuriu(ne atkuriamais dazniais ar mocarto skambejimu),gaminimo principu ,viduriais) |
|
|
|
|
|
 |
Pjezo piscialkos :) |
Parašytas: 2005 08 11, 00:45 |
|
|
|
|
| yra toks kristalas, kuris dreba nuo elektros impulsu. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|