Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 00:23. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Radioelektronika – siųstuvai » keistas siustuvo veikimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 15:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lauriss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sveiki, gal kas esate gamine si siustuva http://www.qrz.lt/ly2bok/Konstrukcijos/Rad%20mike/RADIO%20MIKROFONAS.htm as ji esu pagamines, niekaip nesuprantu jo veikimo. kai tik pagaminau ismatavau,. rf meter'is ismatavo gana nebloga elektromagnetinio lauko spinduliavima. pagavau radio imtuvu 87.8 mhz diapazone, prie nurodyto viju skaiciaus. mikrofono jautrumas buvo labai geras, bet veike tik 5m. prijungiau daznio matuokli, rode virs 109mhz. nelabai suprates kodel padidinau rites L1 induktyvuma, daznio matuoklis rode virs 104 mhz, pagavau imtuvu, rf meter'iu suderinau maksimalu galinguma, atstumas nesveikas, bet garsas vos girdimas. bandziau keisti detales atsakingas uz mikrofono jautruma, niekas nepadeda, imtuvu pagavau siustuva 95.5 mhz, ferito gabaliuko pagalba, mikrofono jautrumas geras, atsumas apgailetinas, daznio matuoklis rodo virs 32mhz. kas cia per nesamone?
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 16:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
viktorasss
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Atkreipk dėmesį į C8,C9 ir L2,ar geri kondensatoriai,manipuluok su L2,ta visa grandinė/C8,C9,L2/ yra taip vadinamas antenos prailgintuvas,nesuderinus tos grandinės gerų rezultatų nelauk
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 16:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lauriss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
as ta puikiai suprantu, suderinu siustuva iki maksimalios galios L2 rites pagalba, delto daznis keiciasi nezymiai, bet iskur tie pasaliniai dazniai, ir kodel taip keiciasi moduliacijos jautrumas, sito tai nesuprantu?
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 16:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
viktorasss
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pabandyk 100 mhz L2 13 vijų,C9 12pf,C8 4pf,tai yra taip vadinamas П filtras turi būti suderintas nešančiajam dažniui,antenos ilgis turi būti pastovus
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 16:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lauriss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dekui, kaip skaicuoji p filtra, anksciau turejau tokia programele, dabar nebepamenu kur rast ja. nedaznai man prireikia skaiciuot p filtra, matuoju elektomagnetinio lauko stipruma, ir taip siustuvus derinu. tik tai i mano klausima neatsako, nes p filtro derinimas padeda sureguliuot maksimalia galia antenoje prie atitinkamo antenos ilgio, mano atveju nepaaiskina tokio veikimo keliais dazniais, ir moduliacijos skirtumo. buna kad siustuvas spinduliuoja du daznius, bet skirtumas buna keli mhz, ir tiek vienu dazniu tiek kitu moduliacija vienoda. o cia skirtumas apie 100mhz, ir jautrumas mikrofono skiriasi smarkiai.
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 18:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Blossom
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Spinduliuoja tavo aparatas daug harmoniku.Reikia bandyt pakabyt ties DR2 pliusiniu isvadu keramikini konda (0,01-0,1) i mase,turetu stabilizuotis ir tada bandyt derint.
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 04, 22:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
viktorasss
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ties DR2 kondensatorius nepamaišys,bet problemos neišspręs,VT2 generuoja daugybę harmonikų ir П filtras reikalingas,kad praleistų pagrindinį signalą ir nuslopintu tas harmonikas,dar reikia kruopščiai parinkti C4,nes jis įtakoja moduliacijos lygi ir pažymėtas žvaigždute,kadangi prietaisus turi tai pirmyn,daugiau nieko nesugalvosi,dar vietoj KT368,aš naudočiau naujesnius ne rusiškus tranzus su dideliu stiprinimo koeficiantu,ypač VT2.Esu daręs panašių,veikdavo gerai ir nuotolis būdavo 300-400 metrų,tiesa stabilumas ne kažkoks,bet imtuvą paderinus galima klausyti,jis pasitreniruoti geras,taip geriau su kvarcine stabilizacija ir varikapais daryti,ne ką sudetingesni,bet veikia žymiai geriau
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 05, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lauriss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aciu visiems uz patarimus, sudetingesni siustuvai neproblema, pvz 1w veronika suderint, su rusisku tranzu kt606 buvo juoku darbas palyginus su tais paprastais siustuveliais. siaip ju daug esu prikepes, zinau ir apie pasalinius daznius ir kam p filtrai. rusisku tranzu senei nebenaudoju, nors ju nuvertinti nesiruosiu, tik galingumas pas juos mazokas 0.225w 0.5w didis dvigubai skirias. turiu as tu tranzu visokiausiu, ir elektronika jau 10 metu domiuosi, naudos jokios, grynai hobis ir sportinis malonumas. turiu silpnybe taip vadinamoms "blakems'' tik su tokiu atveju nebuvau susidures. geriau isiskaitykit i mano pirmaja zinute. netgi viela sidabruota naudoju. dar karta dekui Smile
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 07 05, 21:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lauriss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
toki pat siustuva rusu puslapiose buvau rades, ten siektiek daugiau informacijos. c4 atsakingas uz generavima, moduliacijai jis nelabai ka itakoja. sakykim susiduriau su pasaliniais dazniais, kodel pasalinio daznio moduliacija gera, o isfiltrouto pagrindinio bloga? gerai, einu palituot, kol laiko turiu Smile
 keistas siustuvo veikimas
PranešimasParašytas: 2009 10 05, 13:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
PauliusA
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sis siustuvas dirba labai stabiliai, manau stabiliausiai is visu mano darytu tokiu paprastu siustuveliu. Mikrofono jautrumas nesveikas, klausant su ausinem neduok dieve nusiperdus bugneliai gali sprogt Very Happy Tik beda kad labai batarke sodina, o pajungus tranzus per rezistorius 150-300 Om veikimo atstumas nukrenta iki kokiu 15 metru, bent jau man taip buvo. Nors ir taip tas atstumas pakankamai nedidelis man iki 100m trauke ant telefo radijos. VT1 VT3 dejau KT3102GM o generatoriu VT2 KT368. Joks kitas tranzas vietoj sio man neveike taip gerai kaip kad sis. c9 c8 isvis nedejau nes atstumas labai sumazedavo. L2 dejau be ferito nes nieko nereguliuodavo jis man ten. Reikia labai daug demesio skirti ritei L1 ja dejau su sukiojamu feritu 2mm viduje. Su ja daznis reguliuojasi
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama