 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 07:48. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos...
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 17:49 |
|
|
|
|
| Kurtas rašo: |
Apie ruporus norėčiau išgirst bent kelis sakinius.Jei nesunku parašyk. |
tai siap atskira tema kurk- parasysiu placiau teorija- nes uztersiu tema , o siaip ruporas vadinamas akustiniu transformatorium. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 18:12 |
|
|
|
|
vienintele iseitis jeigu darytis paciam, tai ieskoti labai konkrecios schemos, kur jau viskas paskaiciuota, visi turiai, o svarbiausia filtrai. Galbut kas pasiulys jau paciu isbandyta varianta. Taciau jau seniau apie tai diskutavom tai nelabai kas ka pasiule butent uz labai panasia kaina kaip siuo atveju. Tikekimes dabar bus kitaip
P.S. ir nejuokink zmoniu su tokiom kalbom kaip kad tipo "na aisku 98 dB nepamaisytu". Ir apskritai gera kokybe su dideliu garsu juo labiau gana nedideleje patalpoje nelabai suderinama. Kad tik "kaltu" per tusa, pasistatyk S90. O siaip muzikos tikrai niekas neklauso labai garsiai. O be to jei klausai daugiausiai techno, tai kokio ten baisia tixlumo reikia as nesuprantu. Va jei klausytum jazz, siaip instrumental, blues, classic, tai tada kita kalba. Ir tikrai ne visiem kazkada reikejo didelio garso. Niekada neklausiau, neklausau ir tikriausiai neklausysiu muzikos garsiai.
P.P.S. Atsiprasau jei labai nusisnekejau. Bet tai yra tik MANO nuomone. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 18:56 |
|
|
|
|
| Beje, kiek teko girdeti tai tie Peerless SDS164 visai neblogi yra. Kazkada Kaudio buvo minejes kad jie sekmingai naudojami ir akustinese sistemose uz 1500euru. Tad kazkaip idomu ar nera kas tokiu koloneliu tiksliu breziniu kurnors internete paviesines. As paprasciausiai nelabai zinau kur ir kaip apskritai ieskoti kokiu normalesniu konstrukciju. |
|
|
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 25, 14:24 |
|
|
|
|
O as megstu muzikos klausytis garsiai... o s-90, tai dziaugesia garso kolonelemis vadinamos... Jei nepastebejai tai as rasiau jog ne vien technuskes kalusau... Daugiausiai sunkiojo roko... Po to clasika... Po to techno... Po to hause... Taip kad ne vien technuske megstu!!!
Tai gal ka essate bande is akustikos, uz pns. kaina???  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 07 04, 21:07 |
|
|
|
|
Aisq, aciu... Aplamai kuo daugiau ieskau garsiakalbius ir skaitau apie koloneliu gamyba, tai tuo labiau atrodo kad nieko nebezinau...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 07 05, 12:24 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
Aisq, aciu... Aplamai kuo daugiau ieskau garsiakalbius ir skaitau apie koloneliu gamyba, tai tuo labiau atrodo kad nieko nebezinau...  |
prasom, i sveikata.
Vadinasi pradedi kazka suzinoti  |
|
|
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 07 11, 11:46 |
|
|
|
|
| mokykites skaityti - sitoj temoj jau buvo atsakyta i tokius klausimus ir visi variantai nupasakoti ka daryti. O jus ir vel apsisuke uzdavinejat tuos pacius klausimus. Ka dar tikites isgirsti? |
|
|
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 07 11, 16:21 |
|
|
|
|
mindaugėlis - trukt už vadžių vėl išpradžių. daryk o po to rašyk, o ne atvirkščiai
kvaili bazarai (bobturgiai) šiame tinklalapyje nusibodo. pasižiūrai UŽKIETĖJĘS greitai bus RIMTAS PATARĖJAS o naudos kaip iš ožio pieno.............................  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |