 |
Forumas » Akustika » Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos...
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 22, 15:23 |
|
|
|
|
| AAA, tiesa dar neparasiau koks bus naudojamas stiprintuvas, tai vat jis bus pioneer a-400x, tikrai geras daiktas (nepykite audiofilai, bet daiktas pagal toki amziu, pats tas), klasusoma butu is yamados dvd grotuvo, ne is kompo ir ne mp3, taciau ta yamada gretu metu keliaus i tokia didelia zalia deze prie namo, nes tikrai ne kas... Arba bent jau kai garantija baigsis bus skrodziama... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 01:04 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| 14 prisijungusiu ir niekas nieko negali pasakyti?? |
o tu pasimokyk teorijos , inete informacija surink ir pats sau daug ka pasakyt galesi.
atai dabar chaosas tavo galvoj. tai pirksi s90 tai pats rinksies |
|
|
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 01:16 |
|
|
|
|
| As pats kaip chaosas... Man tiesiog idomu ar geriau pirkti padevetas kolonkes, ar i ju kaina geriau nusipirkti garsiakabius ir konstruoti, tikintis kad bus geriau... Juk panaudotu kolonkiu kainos pakankamai aiskios... Idomu kokie garsiakalbiai tarpusavyje deretu geriausiai, ir butu galima tiketis apgroti gamyklines kolonkes.... Juk nera taip sunku pasidalinti savo patirtimi??? Juk sako mokykis is kito klaidu, bet kaip gali mokytis is ju kai visi savo klaidas bijo pasakyti??? Nenorite nepadekite, gal as cia per daug is sito forumo tikiuosi... Juk jiegu nori kad butu gerai, tai darykis pats... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 01:46 |
|
|
|
|
| uz tokia suma gali nusipirkti kokias devetas, atrodo thelonious parduotuveje dar tie kef'ai stovi, vat www.thelonious.lt pasiziurek, ju klausiau su senuku nad 3080 skambejo labai minkstai detalumo zinoma truko taciau tarkim kokiam jazzui toks variantas man visai butu tinkamas, o jei moki konstruoti zinoma gausis geriau negu kad pirktines uz tokia kaina, taciau velgi iskyla problema kaip filtrus susiderinsi, apdaila pasidarysi nors minimalia ir pan, galu gale kiek medziagu teks ismesti tad reikia gerai pagalwoti, jeigu daryciaus sau tai bandyciau nebent is fostex placiajuosciu nes kaip pirmo kurinio tai noretusi siokios tokios egzotikos, taip pat jei apsispresi pirkt devetas koloneles paskambink alexui ten omni skelbimuose kur pardavineja audio deveta technika, gal jis tures ka nors pasiulyti.... |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 03:29 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| ... Juk nera taip sunku pasidalinti savo patirtimi??? Juk sako mokykis is kito klaidu, bet kaip gali mokytis is ju kai visi savo klaidas bijo pasakyti??? Nenorite nepadekite, gal as cia per daug is sito forumo tikiuosi... Juk jiegu nori kad butu gerai, tai darykis pats... |
man tai nesunku tik kad mano patirtis nelabai ka bendro su akustika turi.
tai ka patart tau nelabai zinau. galiu paaiskint apie sudetingesnes deziu konstrukcijas kaip galinis ar priekinis ruporas, power point konstrukcija ir tt
bet vargu ar tai darysi.
o siaip jei truksta pinigu tai nusipirk zemu-vidutiniu grb. , padaryk jiems dezes ir juk be filtro. veliau dasitaupysi aukstiem ir filtram. tik jau kokius grb. imti tai gerai pagalvok.
dar Audiofilas gera pasiulima tau dave, da patartu tau del filtru |
|
|
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 13:53 |
|
|
|
|
| Citata: |
| ...galiu paaiskint apie sudetingesnes deziu konstrukcijas kaip galinis ar priekinis ruporas, power point konstrukcija ir tt |
Apie ruporus norėčiau išgirst bent kelis sakinius.Jei nesunku parašyk. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 14:25 |
|
|
|
|
Audiofilas tikrai gera varjanta dave, bet dar nepribrendau iki tokio lygio... Juk jus pauglysteje nesiklausete tyliai muzikytes... Amzius toks kad visokie toosai, vakaruskos, pasisedejimai, muzonas kuo garsiau tuo geriau... dauguma mano bendraamziu neziuri i ta kokybe, svarbu kuo didesnis TRIUKSMAS!!! Man reikia ne triuksmo, o muzikos, muzikos kuria galetum klausytis tyliai ir skambetu puikiai, o pasukus rankena ant stipriako iki puses, kolonkes grotu sau laimingos ir toliau, o ne triuksma keltu... Pirmam kartui as nenoreciau jokios egzotikos, nes su egzotinem kolonkem reikia ramiai klausytis kokio dziazo, bliuzo, o ne techno, hard rock, huose ir pan... Zinoma klasika as kartais megstu pasiklausyti, dazniausiai vakarais...
Dezes manau pasidaryciau, juk dabar atostogos, visas liepos menesis kaip ir laisvas man... Apdaila laikui begant irgi suregsciau kokia, juk nusimanau as dizaine ir mene... O su ar be apdailos koloneles gros taip pat, apdaila skirta tik tam kad akiai butu graziau...
O ka manote apie tuos konstruktorius is spikares??? Kokia dvijuoste galima butu susirinkti...
Tiesa tas varjantas kad pirkti tik vidurius ir zema, gan idomus, taciau labai ilgai teks kenteti be austadaznio, kadangi dar reikia stiprintuvo... Pradedu nuo koloneliu, o ne nuo stipriako, kadangi vasara laiko daugiau, tai galima visa diena garaze praleisti, o stipriakas yra namuose tik dar ne mano, taip kad pagaminus bus galima klausytis... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 14:33 |
|
|
|
|
| gal kas galit siek tiek parasyti kas turejot progos susipazinti su fostex placiajuosciais bei vienos juostos koloneliu su jais gamyba ? butu idomu suzinoti... |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 14:42 |
|
|
|
|
| irs rašo: |
kazkada eileje temu klausinejau visu kur galima rasti padevetos aparaturos, apart turgaus. Tai blyn kemmuri sunku buvo parasyti apie thelonious.lt ??????
nuospauda tu.
 |
 |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 14:51 |
|
|
|
|
| atsiprasau gal nemaciau be to neseniai tik prisiregistravau cia, o kas domina is ju turimos aparaturos ? (tik taip smalsu) |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 15:06 |
|
|
|
|
| Interneto (Thelonious) puslapyje akustinius sitemu tikrai negausiai... Reikes apsilankyti vietoje, gal ten ka daugiau tures... O kas zino adresa tikslu??? Kokia bent jau gatve??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Pdekite del geros, kokybiskos akustines sistemos... |
Parašytas: 2005 06 23, 15:30 |
|
|
|
|
pries kelias dienas buwau uzejes tai maciau kad kefai dar nenupirkti bei infinity tos taciau man jos labai nepatiko o kitu tai nemaciau ... |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|