 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 07:48. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 06, 01:01 |
|
|
|
|
| Tie eminence visi su kieta pakaba, ju rezonancinis darznis didokas. Ar jie tinkami subui? Man atrodo tokius reikia deti i placiajuoscias koloneles. |
|
|
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 06, 01:10 |
|
|
|
|
| Man kaskada augizz sake darytis suba is ju... As taip ir nepasidariau, nes nuo diskonu peejau i ramia muzikele... |
|
_________________ Dumai pradedant, taciau geri rezultatai baigiant... |
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 06, 01:23 |
|
|
|
|
siaip logiskai mastant kieta pakaba netinka wooferiui, nes jo max x turi buti kuo didesnis. Juk kuo zemesnis garsas tuo labiau "vaiksto" garciakalbis.
O tie eminence yra skirti koncertiniam naudojimui, kur paciu zemiausiu garsu atkurimas nereikalinkgas. Manau juos gerai butu imesti i kokias S90. |
|
|
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 06, 01:34 |
|
|
|
|
Jie labait inkami kai nori kaimynus isgazdinti, mama panervuoti, langu stiklus lauk isensti, sienu tinka patrupinti ir pan...  |
|
_________________ Dumai pradedant, taciau geri rezultatai baigiant... |
|
|
|
 |
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 18, 21:24 |
|
|
|
|
kai pradeda zmones kalbeti apie langu duzima nuo garso,tai juokas paima,toks jausmas kad 12 metu vaikai rasytu tuos komentarus,esu pasidares du subus is http://www.milgreta.lt/eshop/catalog/product_info.php?cPath=68_123&products_id=5037&milsid=f19c9140b8b2404cb2c36451d2c01061 siu eminence garsiakalbiu,zema atkuria kuo puikiausiai,deze su faziku 150L.px kad ta pakaba standi,slegi duoda nerealu,yra padaryta kaip subas ,imestas filtras, dazniu juosta 30 - 200 Hz,stovi tie du subai 18kvm kambary,kolkas langai neisbirejo....!
aiskus su buitiniu stipriaku zemo neatkursi,bet kadangi pas mane 2x300 8Ohm koncertinis,tai taip groja jabitvai mat! |
|
|
|
|
|
 |
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 18, 21:49 |
|
|
|
|
nu 18m2 kambary tokie negroja, o tik "barska" nes kambario turis gerokai per mazas. pas mane 3 subai stovi du 200 (ar 150W) ir 1x300 kambarys ir panasus tai an viso garso nieko gero, nes:
1. viskas an stalo vazineja
2. jei jau vazineja - tai ir barska
3. po 20 min pradeda galva skaudet |
|
|
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 19, 00:46 |
|
|
|
|
| kai groja tyliai irgi puikiai skamba!kazkaip klausantis visu garsu galva neskauda,groja svariai...siaip as filtra tam ir dejau,kad tyliai klausantis grotu graziau....nors tyliaii as niekad neklausau,tam ir pirkau tokius monstrus! |
|
|
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 20, 03:18 |
|
|
|
|
| Jerau... seilės tysta pagalvojus apie 15", 18" dinamikus (subus)... Stipreką šiokį tokį turiu 2s400W pasigaminęs, bet nžn kur šaibų parauti tokim dinamikam? Visvien porai reikia minimum 600LT |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 20, 17:54 |
|
|
|
|
| dariuss rašo: |
| Vaziuok i status ir uzsikalsi:) |
O jei rim tai, tai kur butu galima vasaros metu darbelio gauti (moksleviams)??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Subas 100m3 {36m2} pustusciam kambariui |
Parašytas: 2005 06 22, 14:26 |
|
|
|
|
| O jie turi 14, tai tenka buti lietuvoje, kur nikas tokiame amziuje nenori idarbinit... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |