 |
Forumas » Akustika » 100Hz
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 08, 13:44 |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 09, 00:49 |
|
|
|
|
Dekoju uz nuoroda!
Tik problema nemoku rusiskai; manau is mano impedanco matavimo patikimumo nieks neiseis; Galvoju daryti:
Deze 38 litru kubo formos; garsiakalbis vepsos i zeme; fazikas bus sonineje sieneleje nuo garsiakalbio; Jis bus 10cm skersmens arba panasaus ploto
staciakampis kurio galo plotas bus 1.5 karto didesnis ir pasibaigs pertvara
esnacia ~10cm virs garsiakalbio magneto ilgis bus toks jog nuo boso dezes galo liks ~7cm;
jei nesunku pakoreguokite duomenis, kad butu geriau!!
Isanksto Dekui! |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 09, 11:08 |
|
|
|
|
jeigu nesiruosi matuoti impedanso tai nezinau kaip tu suderinsi fazika. Tada tik tikekis kad pasiseks, bet cia sansu kaip teleloto  |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 15, 16:28 |
|
|
|
|
Kolega Justai, nepatingėk pasirausti po tinkama literatūrą, net internete galima daug rasti.
Būtina suprasti tai, ką darai, jei nori padaryti gerai. Be rusiškų www puslapių, yra labai daug angliškų.
Lietuviškų nemačiau. |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 15, 16:30 |
|
|
|
|
| Dar dėl dėžės sienų konstrukcijos: nelabai svarbu tie visi sumuštiniai, ne smuiką darai. Svarbiausia tvirtumas, kad nebūtų vibracijų. Drožlių plokštė - ir pigu, ir patikima. |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 17, 12:13 |
|
|
|
|
Dekui uz patarimus.
Darysiu su 8cm faziku; kaip anksciau minejau dezes turis be faziko ir garsiakalbio 43litrai, mano garsiakalbis yra 2.05litro turio, bet jis bus imontuotas pavirsiuje dezes tai prisides dar 0.219litro tai dezes naudingas turis be faziko , bet su garsiakalbiu yra 41.2 litrai;
kokio ilgio deti 8cm diametro fazika; nusprendziau pirma su sita deze bandyti, paskui jau nauja darysiu...
Seniau susimaisiau sakydamas, kad svilpia su 8cm , buvau idejes 6.6cm
faika, o jei dezes faziko gala baikciau kokia plokstuma nors ir ilgio ir taip uztenka sutvirtinciau deze ir fazikas ne ant keliu varztu ir silikono kabetu?
Beje matuosiu impedanca tik reik nuo kazko pradeti. |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 18, 23:32 |
|
|
|
|
Pakomentuokit noriu prdeti nu kazko???
Gal imanoma daryti kelis mazesnius fazikus ir atotinkamai mazesnio ilgio nu bent kokiu nors patarimu duokit??? |
|
|
|
|
|
 |
100Hz |
Parašytas: 2005 06 18, 23:55 |
|
|
|
|
Jau rasiau, kad 43L dezei reikia 10cm diametro 53cm vamzdzio, arba jei 8cm, tai ilgis 33cm.
Kelis vamzdzius taip pat gali naudoti.
jei 2 vamzdziai po 7cm, tai kiekvieno ilgis 54cm.
Jei 3 vamzdziai po 5cm ,tai kiekvieno ilgis 42cm.
Ar dar kazkas neaisku? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|