Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:58. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 44
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
plastiko irgi buna visoskio... ir tvirto ir levo ir visokio... Siaip boch irankiai pakankamai geri, i ju kaina atsizvelgiant...


as irsakau kad neblogas tas plastikas, bet tieiog pasakojo zmones kaip teko keisti bosch kampiniam slifuokliui guolius ar krumliaracius kurie ten kazkaip ipresuoti, pagal technologija reikejo pakaitinti o plastikas ima darytis minkstas ir t.t. Vienu zodziu nusipigino boschas kaip ir dauguma makitu visokiu. Melyna serija skirta kasdieniam darbui todel turetu buti tvirta. Cia ne tokie irankiai kur namie naudoji kartais savaitgali. Kai dirbi kasdiena ir su apkrova irankis greiciau susidrozia. ir ji reikia remontuoti.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nu nera juk tie boch jau tokie super irankiai... Ir siaip man atrodo kad jie padaryti iki tol kol suges, o kai sugenda tai reikia kita pirkti... o gamina jie tai ka tauta perka... Perka pigiena, tai ir gamina pigienas...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Dainiau, mano buvęs šefas dirba boch atstovybėje tai aš dažnai iš jų nuomoju įrankius firmai.Yra ir metalizuotais korpusais, skirtumas kainoje:plastmasinis perforatorius(galingas)1200Lt, metalizuotas,4200Lt.ir pan.Aš irgi, jei turiu atliekamų pinigų, perku gerų firmų daiktus, bet jei tas daiktas tik kolekcijai, ar verta?Tarp kitko net stalių firmos(baldininkai) jau specializuojasi, vieni perka įrengimus tik medienos labai tiksliam apdirbimui, kiti užsako pas juos detales baldams.Čia kalbu apie smulkias įmones.Neseniai sūnui i mašiną subą dariau tokioj firmoj supjovė plokštes, tai tikslumas milimetro dalimis ir kampai įdealūs.Pabandyk namų sąlygom taip padaryti, kad ir su boch įrankiais, o ten koordinacinės staklės, kokių dar nebuvau matęs, kelios minutės ir padaryta, tik turėk sumokėti, va tada ir pagalvojau ar verta namuose vargti, ypač kai laiko nėra?
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ad rašo:
Dainiau, mano buvęs šefas dirba boch atstovybėje tai aš dažnai iš jų nuomoju įrankius firmai.Yra ir metalizuotais korpusais, skirtumas kainoje:plastmasinis perforatorius(galingas)1200Lt, metalizuotas,4200Lt.ir pan.Aš irgi, jei turiu atliekamų pinigų, perku gerų firmų daiktus, bet jei tas daiktas tik kolekcijai, ar verta?Tarp kitko net stalių firmos(baldininkai) jau specializuojasi, vieni perka įrengimus tik medienos labai tiksliam apdirbimui, kiti užsako pas juos detales baldams.Čia kalbu apie smulkias įmones.Neseniai sūnui i mašiną subą dariau tokioj firmoj supjovė plokštes, tai tikslumas milimetro dalimis ir kampai įdealūs.Pabandyk namų sąlygom taip padaryti, kad ir su boch įrankiais, o ten koordinacinės staklės, kokių dar nebuvau matęs, kelios minutės ir padaryta, tik turėk sumokėti, va tada ir pagalvojau ar verta namuose vargti, ypač kai laiko nėra?


Gal but ir yra tokie boschai su metaliniais korpusais, man neteko matyti ir prekyboje kazkaip neplaciai paplite.
Tarkim tas pat metabo graztas uz 650Lt tures metalini reduktoriaus korpusa kuris ir standesnis ir silumos atidavima gersni turi ir t.t. O Boschas uz ta pacia kaina bus plastikinis.

Del apdirbimo tikslumo tai 100% sutinku. Nera ka net kalbeti kad garazo salygomis nesupjausi taip tiksliai kaip su gerom staklem. Ir visi sitie irankiai nesiojami skirti greitam darbui.
tik toks niuansas, kad kai darai pats gali kazka pakoreguoti, pataisyti neskubedamas, atsizvelgdams i darbu eiga gal kazka pakeisti, o kai turi irankiu siokiu tokiu tai nera dideliu problemu. O kai priduodi kazkam uzsakyma viskas turi buti jau ismatuota ir pabraizyta tiksliai.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gal aš ne visai taip išsireiškiau, jie ne grynai metaliniam korpuse, o metalas dengtas plastmase ir aišku visų metalinių detalių geresnė kokybė.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ad o jiegu ne paslaptis tai kiek kainuoja malonumas issipjauti tiksliai plokstes ir kokioje vietoje???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 14, 19:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aivaras Rutkauskas rašo:
DainauT, nevertetu susidaryti stereotipa, kad visi automobiliniai gasekalbiai free air ir netinkami buityje. Alpine SPX-107R Qts=0,29 cia gali paziureti visus parametrus http://www.hela.lt/catalog/product_info.php/cPath/41_32/products_id/126
Axtonu deze taip pat padaryta ismatavus parametrus pagal Saruno (Blaster) isversta metoda. Koki buwo ju parametrai nepamenu, gal rasiu uzrasus gryzes namo tada parasysiu.

Taigi axtonu Qts=0.47, ne free air Wink
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 14, 19:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
midaugelis, as pries savaite suba dariau(pirmas kurinys Very Happy ) tai nuvaziavau i Ermitaza ir man ten ispjove pagal brezynius(nors vaziavau tik medienos pirkt, bet va susigindziau...).Kaina tai tikrai nedidele!!!Uz medziagas us pjovymu sumokejau apie 27Lt Wink

_________________
Fly...
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 14, 20:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
asiq... O koki garsiuka metai i suba??? Kaip isejo???? Nu jeigu perki medziagas pardoje, tai daznai supjauna ten pat... bet jeigu vat turi zmogus ir pjaustyti tingi, tai kaip tada???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 14, 20:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
tada jau reikia duoti man Smile
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 14, 21:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ne tada reikia nueiti i palepe ir su siaurapjukliu el. isipjauti... Wink

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 14, 21:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nu as irgi seip norejau medziagas pirkt ir pats pjaustytis, bet kai pamaciau, kad kaina nedidele tai susigundziau.Aisku skyles fazikams,dinamikui ir t.t. paciam pjaut reikejo Wink
O garsekalbi dejau tai Cerwin Vega V-Max 12" Twisted Evil Zveris tikras Twisted Evil (kolkas nuo lm3886 groja, bet vistiek normaliai.Tuoj pradesiu daryt stipra ant STK4050V vo tada paziuresim.Nu bet cia ne i tema Very Happy )
O pats subas tai normaliai isejo(kaip pirmas).Tik dar nebaigtas:reikia medziaga aptraukt ir viena fazika sutvarkyt...

_________________
Fly...
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 23, 04:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Stalius
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
plastiko irgi buna visoskio... ir tvirto ir levo ir visokio... Siaip boch irankiai pakankamai geri, i ju kaina atsizvelgiant...

Sveiki,senokai lankiausi Very Happy
Bosch irankiai ir melyna ir zalia serija auksto lygio.(zinau is patirties)
Tik tiek ,kad melynoji skirta vadinamiems profams.
Bet kaip ir visi irankiai ---luzta,tiek ta tiek ta serija--nieko nuostabaus.
Be abejones (tiksliai nezinau) speju,yra ir lieva serija, gaminta treciosiose salyse.
Apie ju kokybe geriau nesneketi.
Kartais tinkamai parinktas plastikas tarnauja ilgiau.
Jeigu kada teko ardyti aku iranki gali rasti ir kaproninius dantracius?!
greitai isitinkisi ,rasi informacija mano saite.
Jeidu apie bosha,tai gavau paskutinius testus,pvz.siaurapjukliai pripazinti geriausi
kainos ir kokybes kategorijoje.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama