 |
Forumas » Akustika » 10gd-30b
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 04 21, 11:28 |
|
|
|
|
| 7.5cm skersmens apvalus jei reikia yra basanaviciaus gatveje evitoje 12cm ilgio... jei reikia ilgesnio nusipirk du ir suklijuok abu tarpusavyje su derva ir stiklo audiniu(arba su skocu) pats kadaise buvau taip padares liux. |
|
|
|
|
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 18, 03:10 |
|
|
|
|
| Citata: |
Viska suskaiciaves gavau ne ta pati turi (~450Lirtu), bet koregaves gavau ta pati...( 40Litru )
Viska suzipinau ir nusiunciau i emaila. |
Kaip suprantu cia kalba eina apie s50 garsiakalbi, gal galetum ta zipa ir man i emaila atsiust asas@xaker.ru
Butu labai didelis aciu...  |
|
|
|
|
|
 |
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 18, 12:32 |
|
|
|
|
Is dvieju 10GD-30 garsiakalbiu tikrai galima pasidaryti suba i auto. Garsiakalbiai 8 omu, taigi juos reikia jungti lygiaigrciai. Bus 4 omai ir puikiai tiks prie auto stiprintuvo.
Cia siulomos dezes su keliom kamerom daryti NEGALIMA. Kad suprojektuoti tokia deze reikia zinoti tikslius garsiakalbiu parametrus (o ju kiek suprantu nera), kitaip bus labai prasti rezultatai.
Nezinant parametru galima daryti tik uzdara deze. Svarbu,kad ta deze nebutu permaza. Be to sie garsiakalbiai ir skirti uzdarai dezei. Rusiskos koloneles 10MAC buvo uzdaro tipo 18 litru.
Taigi jei pasidarysi i 30-40 litru uzdara deze, tikrai neapsiriksi
Aisku fazoinvertorius arba bandpas deze labiau "kala", bet kad susiprojektuoti teisingai, butinai reikes pasimatuoti garsiakalbiu parametrus. Forume yra info kaip pamatuoti. |
|
|
|
|
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 18, 18:43 |
|
|
|
|
| o cia 30-40l tai abiem ar vienam garsiakalbiams? |
|
|
|
|
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 19, 01:33 |
|
|
|
|
o jei tarkim deze daroma tik vienam garsiaklabiui tai turis dalinasi per puse ar ne?
ir dar kokios formos geriausia yra daryti ta deze? ar yra labaio skirtumas jeigu tai bus kubas? staciakampis gretasienis? |
|
|
|
|
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 19, 02:15 |
|
|
|
|
Taip vienam garsiakalbiui reikia 2kart mazesnes dezes. Senos originalios kolonele si 10GD30 buvi 18 Litru. Taigi dviems tiks 36L. Gal galima daryti ir mazesne deze, taciau reikia zinoti garsiakalbiu parametrus.
Subo dezes forma nesvarbu. Bet kubo geriau nedaryti. Paprastai visi pritaiko prie bagazines formos. Pvz galima deti vietoj atsarginio rato. Tada kolonele turi buti rato formos O bagazinej nesumazeja vietos. |
|
|
|
|
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 19, 02:43 |
|
|
|
|
| o tarkim kaip su sinteponu, kolkas gal ir nelabai i sita suba ruosiuosi det, bet neuzilgo darysiu geresni, tai prie to pacio norejau paklausti is kur zinot kiek jo reikia deti? tarkim kaip girdejau su juo galima sumazinti turi, tai iskur zinoti kiek galima sumazinti? |
|
|
|
|
|
 |
10gd-30b |
Parašytas: 2005 05 19, 13:19 |
|
|
|
|
| Siteponu uzpildyti galima 20-30% dezes turio. Tada efektyvus turis padideja apie 10% |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|