 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 13:01. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Subu darymas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 4 iš 4 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3, 4 |
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 07, 13:13 |
|
|
|
|
gal as ka blogai darau nes dabar tai kazkaip visiskos nesamones gausis
nes Rmax=rezonanso itmapa*R1
Rmax=2*325=650
kaip us ta kalibracija jai pas mane skaitmeninis volmetras.
kas esat matave padekit |
|
_________________ Kai kurie klausymai bus durni, prasau nepykt. As juk naujokas sioje srityje |
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 07, 23:51 |
|
|
|
|
|
_________________ Kai kurie klausymai bus durni, prasau nepykt. As juk naujokas sioje srityje |
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 09, 12:12 |
|
|
|
|
| MTZ-82 rašo: |
gal as ka blogai darau nes dabar tai kazkaip visiskos nesamones gausis
nes Rmax=rezonanso itmapa*R1
Rmax=2*325=650
kaip us ta kalibracija jai pas mane skaitmeninis volmetras.
kas esat matave padekit |
su situo voltmetru nieko nebus. Tau reikia surasti normalu voltmetra. be kalibracijos blogai, darbas veltui. Reikia laikytis metodikos, kitaip kam is viso matuoti. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 09, 16:04 |
|
|
|
|
NA uzkiek ir kur galeciau rasti normalu volmetra
butu gerai issimatuoti tuos parametrus. Na siaip ant pabandymo dabar darau kolonele apie 70l |
|
_________________ Kai kurie klausymai bus durni, prasau nepykt. As juk naujokas sioje srityje |
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 09, 16:26 |
|
|
|
|
| MTZ-82 rašo: |
NA uzkiek ir kur galeciau rasti normalu volmetra
butu gerai issimatuoti tuos parametrus. Na siaip ant pabandymo dabar darau kolonele apie 70l |
ieskok tokio kuris rodys mazas kint. itampas. Nezinau net tiksliai ka patarti. As su kazkokiu rusisku ziurejau, nepamenu.
Jeigu planuoji ateityje uzsiimti tuo paciu , tai verta isigyti gal kazkoki geresni prietaisa. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 10, 15:03 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
aaaa nu tai taip ir sakyk kad nebaigta, tada norma, nes is nuotrauku kur bufris jau masinoj pamaniau jog jis baigtas, beto as nesijuokiu ti pasakiau kad nekaip atrodo
ziurek va mane ir domina tas traukimas kilimu, kaip kampus apeisi kad butu kaip gamykloje daryta kad sujungimu nesimatytu? nes maciau rankom daryta tai nesimate ne jokios rauksleles ar siuleles... |
del kilimo dar nezinau. esu bandes tai daryt, bet gaunasi nelabai tobulai. Siaip dailumas man paskutineje vietoje, nes subas gules bagazinej ir dirbs del klausytojo ausu, o ne del akiu i tuning parodas taip pat neplanuoju vaziuot. o siaip gal kas turite pasiulymu, kaip ir kuo nebrangiai galima aprengt suba? Siaip dabar galvoju kad veltinis is senuku butu nieko.. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 10, 15:26 |
|
|
|
|
To: MTZ-82
Sd tai garsiakalbio difuzoriaus pavirsiaus plotas (matuojamas cm2) Reikia pasimatuoti difuzoriaus diametra. Be taip vadinamo "gofro". Ir bus galima apytiksliai susiskaiciuoti.
Jei 12 litru dezej rezonansas padideja nuo 28Hz iki 91Hz, Vas=115L
Vas=Vdezes*(Fc^2/Fs^2-1)
Matavimams tikrai reikia testerio, kuris rodo bent jau 1mV. (t.y. po kablelio turetu buti 3 skaiciai) Gal galesi pas draugus toki pasiskolinti?
Kitaip matavimai bus labai netikslus ir nezinosi ar tau tinka 70L deze ar 40L. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 10, 15:47 |
|
|
|
|
| diametras matuojamas nuo gofro vidurio. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 10, 22:13 |
|
|
|
|
na dabar nezinau gal tik savaitgali iseis ka nors toliau daryti Juk arteja 18 matematikos egzas tai laiko nelabai yra gal po jo pratesim darbus o tas mano garsiagalbis yra 12" magneto skersmuo 12cm o aukstis apie 4cm be to jo viduryje yra skyle (apie 2cm) tokiu nesu mates ant pacio garsiaklabio raso "450 Watt The Bass interconti" gal esat su tokiais kas susidure bet abejoju su google bandziau ieskot bet nieko neranda  |
|
_________________ Kai kurie klausymai bus durni, prasau nepykt. As juk naujokas sioje srityje |
|
|
|
 |
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 11, 11:48 |
|
|
|
|
| MTZ-82 rašo: |
na dabar nezinau gal tik savaitgali iseis ka nors toliau daryti Juk arteja 18 matematikos egzas tai laiko nelabai yra gal po jo pratesim darbus o tas mano garsiagalbis yra 12" magneto skersmuo 12cm o aukstis apie 4cm be to jo viduryje yra skyle (apie 2cm) tokiu nesu mates ant pacio garsiaklabio raso "450 Watt The Bass interconti" gal esat su tokiais kas susidure bet abejoju su google bandziau ieskot bet nieko neranda  |
magneto viduryje skyle rites ventiliacijai. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |