 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 13:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Subu darymas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 05, 23:14 |
|
|
|
|
BAISU! tik neysizeis, bet juk rimatai galejai bent silikona ar ka ten prie bosavyko apkarpyt... nu nzn... duok man 30lt as tau normalia deze susuksiu... |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 00:56 |
|
|
|
|
nu jo, ziauru, galejai ir nefotkint, butu buwe geriau... nors y tokia masina, kur bagazines dangti su pagaliu paremt reikia - tai gal ir tinka  |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 01:32 |
|
|
|
|
Čia kaip iš siaubo filmo..  |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 11:41 |
|
|
|
|
issidirbineti visada paprasciau nei parodyti ka patys esat padare.
Jeigu viskas normaliai paskaiciuota ir realizuota ir veikia gerai, tai puiku. Tik man atrodo pernelyg plonos dezes sienos ir dar is tokios plokstes.
Ir portas istrauktas i isore padidina reikalavimus jo ilgiui. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 12:00 |
|
|
|
|
Nebaiges darbo durniui nerodyk! Nes tik kvailai kritikuot prades:)
Matau, kad reze padaryta normaliai. Standumo briaunos ar kitokie sutvirtinimai (kad deze negrotu) nepakentu, taciau masinoj tai nera labai aktualu.
Dabar beliko deze aptraukti medziaga ir bus baigta:) |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 12:03 |
|
|
|
|
jeigu padarysi buterbroda ir dar kokiu pora sluoksniu 10mm fanieros suklijuosi priedo, tai visai neblogai bus. Kuo plonesnes sienos tuio daugiau viduj sutvirtinimu tarp priesingu sienu. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 12:28 |
|
|
|
|
| nu, o jeigu tokia pati plokste tik kokiu 25mm storio??? |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 12:30 |
|
|
|
|
| rokazas rašo: |
| nu, o jeigu tokia pati plokste tik kokiu 25mm storio??? |
nieko nekeicia. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 13:39 |
|
|
|
|
nu tai kokia plokste reik det, kad nereiketu to buterbrodo daryti???  |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 13:42 |
|
|
|
|
| rokazas rašo: |
nu tai kokia plokste reik det, kad nereiketu to buterbrodo daryti???  |
pirkti fanieros ir tokia kaip nurodei. buterbrodas labai gerai. |
|
|
|
|
|
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 17:11 |
|
|
|
|
ryte parasiau, bet ne i ta skyriu ydejo, nzn nera taip buve
nekreipiu demesio i tuos kas juokias nera jie tokie protingi, kad suprastu jog cia nebaigtas darbas, mat BUTINAI kita karta parasysiu : cia dar nebaigta. deze apvilksiu kilimu, aplink garsiakalbi ne silikonas, o vata, nes gdn'am nueina tarpines pastoviai. vata bus tvarkoma TAIP PAT. Viduje 3 suremimai, nes deze l.didele, portas dabar suleistas visas i vidu. del bagazines dangcio uz mane labiau nepergyvenkit - juk elektroniku forumas. o kas pizdavones megsta dekit savo fotkes darbu - ir as isjuoksiu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 06, 20:48 |
|
|
|
|
aaaa nu tai taip ir sakyk kad nebaigta, tada norma, nes is nuotrauku kur bufris jau masinoj pamaniau jog jis baigtas, beto as nesijuokiu ti pasakiau kad nekaip atrodo
ziurek va mane ir domina tas traukimas kilimu, kaip kampus apeisi kad butu kaip gamykloje daryta kad sujungimu nesimatytu? nes maciau rankom daryta tai nesimate ne jokios rauksleles ar siuleles... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Subu darymas |
Parašytas: 2005 05 07, 00:21 |
|
|
|
|
permatavus gavau:
garsiaklabio varza 4 omai
grandineje varza 325 omai
rezonansinis daznis ore Fs =28hz (volmetras rode 2v)
rezonansinis daznis dezeje Fc =91hz (deze 12l) (volmetras rode 0.6v) StasysS kas tas Sd
matavau pagal sia instrunkcija: as skaiciavau neatkalibraves volmetro. ar tai labai gali pakeisti paskaiciutus didzius (pas mane skaitmeninis volmetras, ir tik vienas skaicius po kablelio, tai atkalibruoti 0.0145 kazkaip neisivaizduoju kaip)
http://www.soften.ktu.lt/~navisigi/drdainiu/projektai/two_way1_zd.html
na dabar paskaiciuk ta turi mazdaug, kai dezeje matavau tai magnetas buvo i virsu |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |