Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 16:16. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Korpusai » Mano stiprekas su lm3886t
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 19:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
herz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na stai baigiau sawo stipreka laukiu jusu demesio,pagyrimu ir papeikimu! Laughing http://public.fotki.com/mariuses/projektas/
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 20:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pirmiausia svarbu, kad surinkai ir, kad veikia +5 Smile Antra: isore visaj nieko kaip is laminato +5 Smile Toliau jau kritika Twisted Evil : tiesiai sviesiai sakant, tai viduje snarglynas, o isore gadina tas smailas, ji klijuot tik ant masinos galo Wink Nu norejai kritikos, tai tik tiek Razz Svarbu jei tau gerai atrodo ir akiu nedrasko tai mum dar geriau Smile
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 21:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Vertinant dešimtbalėj sistemoj:

Už korpusą - 5
Už sulitavimo tvarką - 5

Kiekvieno kažką dariusio labai laukiamos nuotraukos. Tik tam yra specialiai sukurta tema. Galėtum ir ten įdėti keletą nuotraukų. Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 22:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jei pirmas stiprintuvas ir dar gerai veikia, tada super, gražu Wink Bet jei rinksi antrą stiprintuvą, rekomenduoju viską montuoti į montažines plokštes, tiesiog dėl tvarkos stiprintuvo viduje. Kaip groja? Likai juo patenkintas?

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 23:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
herz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sorry maniau i ta pataikiau tema Embarassed taip groja gerai ,cia mano antras stipras Wink pirmas buvo su tda 1554q tai dar klebe ir tas Laughing yra jo foto imetes cia kur kompo maiteko dezej Laughing nu galios man pakanka viskas normaliai pastebejimas groja panasiai kaip mano akai aa 1010l tik sitam gal galios maziau taip likau labai patenkintas Wink bet dar tembru bloka idesiu bus priampas ir padides galia truputi Wink p.s. sitos mikres ~25w rms kazkur isspaudzia tai nesuprantu is kur zmones isspaudzia po simta ir daugiau watu? Embarassed na del tos raizgalynes tai norejau kad viskas butu kuo arciau ir butu geresnis signalas Wink
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 23:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kur ten 100W, tai ir man neaišku, bet esu linkęs pasitikėti datasheet'ais - jei ten rašo 68W, vadinasi, tiek ir yra (prie tam tikrų sąlygų Exclamation ).

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 27, 23:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
herz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
leopard rašo:
Vertinant dešimtbalėj sistemoj:

Už korpusą - 5
Už sulitavimo tvarką - 5

Kiekvieno kažką dariusio labai laukiamos nuotraukos. Tik tam yra specialiai sukurta tema. Galėtum ir ten įdėti keletą nuotraukų. Smile


sorry tai i kure tema man ikelt? bandziau i vykdomi projektai bet ten gali tik moderatoriai kurti temas
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 02:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
taskas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Siek tiek chaosas, bet jei veikia, tai kaip ir neblogai. Laminatas svelniai tariant skurdi medziaga, galejai ir is faneros pagamint. nelabai megstu medienos+puslaidininkis kombinacijos, su lempom kita kalba. Gal matei, gal nematei, va maniskis su lm3875, maitinimo bloku nuotraukose nera, bet jie tikrai neprastesni ir pabrezia pacio stiprintuvo monumentaluma
http://public.fotki.com/taskas000/stiprintuvas-1/p1020115.html

_________________
Boo!
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 05:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
herz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grazus tawo spirius Wink na man tai sunkoka su metalu tas jo apdirbimas neturiu su kuo tai padaryti,o namie buvo tevo stakles tai greit viska issimatavau ir susipjausciau Laughing ,pas tawe maitekas kitoje dezuteje? ir tai dar kiek man ten vargo viska issipjaustyt buvo nes stakliukes paprastos o norejosi kad butu viskas milimetras i milimetra na beweik ir gavosi taip Cool
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 07:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
taskas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Maitinimo blokai 2. Gryni monoblokai (na isskyrus potenciometra, bet siaip ar taip, tai nera didele beda. Sita korpusa dariau, kad kuo maziau pjaustymo butu. Tinkamai parinktos medziagos ir ju dydziai. Pvz dangtis is aliuminio, pirkau 250*500mm laiksta, pjoviau beveik per puse ir pagal ploti man tiko. Na ir t.t.

_________________
Boo!
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 09:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Toks pastebėjimas herz kai padarai iš laminato matosi tie kampai nekaip, tai būtų galima pritaikyti kokią apdailą (apvaduką ar dar ką), čia mano nuomonė tokia. Wink

Beje taskas iš ko tavo priekinė panelė, gan įdomiai man jinai atrodo. Smile
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 09:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
herz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
o gal duotum kokia minti is ko padaryti ta apvaduka? Wink nes galvoju is medzio butu kiek didokas gautusi ir kampus butu sunku supjaustyti kad visur susikirtu lygiai beto parduotuvej lyg ir didoki butu pirkti. o pjauti su staklem nenoriu nors ispjauciau bet galiu pirstus palikt Laughing Laughing Laughing o is metalo tai tikrai be sansu bent jau man Rolling Eyes
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 11:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nuotraukose man tie kampai nekliuna Smile Beje, jei uzdesi tuos kampelius, tai kai reikes ardyt ar taisyti, turesi lupti t.y bereikalingas draskymas ir vel is naujo klijavimas. Siaip yra pirkt senukuose pasizvalgyk, tikrai rasi kampeliu: mediniu, plastmasiniu, visokiu plociu ir ilgiu, vienas kainuoja apie kelis litus. Gal ir priduos kazkiek grozio Rolling Eyes

O apie tasko stiprintuva irgi yra atskira tema akustikos ar stiprintuvu skyrelyje Smile
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 12:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
herz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
aciu uz pagyrimus ir kritika, ji pravers kita karta ka nors darant Wink
 Mano stiprekas su lm3886t
PranešimasParašytas: 2009 01 28, 18:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Savo gaminius keliam į Musu Sedevrai. Atrodo taip vadinasi.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama