 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 13:01. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » GARSIAKALBIO JAUITRUMAS
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 24, 21:53 |
|
|
|
|
| pioneerelectronics.com atsiversk car audio, ten yra spl rekordininkai. magnetai tokie afigieni.. |
|
|
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 03:25 |
|
|
|
|
| tai kad nieko ten jie neipatingi 88 89 db jautrumas cia nera daug pan kaip s90, ten jie rekordininkai del sawo galios o ne jautrumo. |
|
|
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 18:37 |
|
|
|
|
va rusiski 95db jautrumo placiajuosciai
http://molotok.ru/catalog/view_item.php?id_sell=7084686
siandien tokius du nusipirkau
siaip laikomi geriausiais is rusu garsb
ju duomenys
galia 12v
varza 15om
f rez 42 hz
svoris 6 kg
diametras 300mm (pvz. 75gdn-1-4 220mm )
o magnetas h- 45mm, diametras - 105mm
tai kaip suprantu magneto dydis itakoja jautruma |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 19:33 |
|
|
|
|
pirkau is zmogaus vilniuj sake veliau dar tures. jis dar turi gitarini kuba su dviem 4a-32 tai jei kam reiks rasykit man duosiu telefona.
mokejau uz du 110lt bet jie atrode kaip nauji
o del grojimo tai toks linksmai buvo: pardavejas sako kad jos po 60w
tipo sakau kad nesamone ,jos 12w arba modifikacija 24w, nuvaziavau paziuret tai du garsb pajunkti per perjungimus ir gan dideli transformatoriu
pardavejas sako kad jis diapazona praplecia tai visa kelia namo galvojau kaip ten tas transformatorius man diapazona ples
namuose turiu amfiton stipra ir ac35-015 tai s90 modifikacija tik su pasyviu spinduliuociu. (cia man viska geras zmogus atidave pats tai tokiu kolonkiu tokiu nebuciau pirkes ,jeigu ka)
per ta transformatoriu( jis detas del garsb jautrumo sumazinimo) tai garsas uz ac35 silpnesnis buvo, tiesa viduriniai dazniai geresni
o va nuemus transf tai groja uz ac35 garsiau ir zymiai tiksliau ir aiskiau atisgavo vidutiniai ir be ''smelio'' auksti zemu dazniu nelabai daug bet jie graziai isgrojami nu ir siaip vokalas skamba aiskiai ir stipriai as kaip prie tokiu reiskiniu neprates tai krupcioju
p.s. garsb klausant ant lovos padeti buvo ir be deziu
man tai jie labai patiko tik as nesu labai daug AS klauses tai gal ir perdaug patenkintas, nezinau |
|
|
|
|
|
 |
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 19:59 |
|
|
|
|
| O kas gali pasakyti koks tų perdarytų iškraipymų koeficientas?Šiaip ir neperdaryti nekokie, tai jei dar prisideda papildomai magnetinis laukas, kas gali garantuoti, kad daugiau neiškraipo.AUTORIUS APIE TAI KUKLIAI NUTYLI... |
|
|
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 20:03 |
|
|
|
|
| o tas zmogelis wezasi is kur nors juos ar siap spintoj pas ji uzsilike? |
|
|
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 20:09 |
|
|
|
|
| mindaugass rašo: |
| o tas zmogelis wezasi is kur nors juos ar siap spintoj pas ji uzsilike? |
neklausiau, siaip jis gitaristas tai gal savais kanalais gauna. pas ji maciau 3 uzsienietiskus kubus ir viena is dvieju 4a-32 |
|
|
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 23:29 |
|
|
|
|
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 25, 23:50 |
|
|
|
|
taip is vilniaus. dar tas dinamikas geras tuo kad visas isiardo t.y. viskas ant varztu tai jei ka tai paprasta taisyt.
tiesa nepasitikekit mano vertinimu bo as klausos nelabai turiu |
|
|
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 26, 00:25 |
|
|
|
|
turiu is tokiu pasidares kaloneles . jau senokai groja neblogai tik zemu truksta. |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 26, 00:36 |
|
|
|
|
tai suga oasidarai ir bus to zemo... O tokios kolonkes grotu geriau nei s-30b/s-90 ??? gal galetum man i maila savo kolonkius ir garsiakalbiu foto imesti, jei turi tai ir brezinukus... Labi dziekavoju
mindaugelisss@yahoo.com |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 26, 00:51 |
|
|
|
|
nu ka zinau , siaip tai us s-30 tai aisku geriau , bet tai tokie dinamikai tai jau antikvaras  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
GARSIAKALBIO JAUITRUMAS |
Parašytas: 2005 04 26, 00:57 |
|
|
|
|
jo ir man jei nesunku info apie savo kolonkes - hovno@one.lt
mindaugeli gi rasiau kad liginau su ac35 -015 ( jos laikomos vienu is geresniu s90 kolonkiu del tikslaus boso ) taigi groja tikrai geriau 4a ir viduriai ir auksti
o cia linkas kur sukerkti 4a-32 ir 75gnd
http://www.infozvuk.h10.ru/left.htm |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |