 |
Forumas » Akustika » Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 03 30, 19:27 |
|
|
|
|
| Iš to ką mačiau galiu pasakyti, kad tai senų rusiškų 10MAS kolonėlių modifikacija, kur patobulinimui padarytas fazoinvertorius.ŽD garsiakalbis 8 om 10W nominal galingumo, nors ant jo gali būti užrašyta 25GD.Aukštų garsiakalbis 6W, jie nelabai kokie.Vietoj jų dėdavom dvigubus rus. 2GD36(daugiau aukštų).Kadangi vidutinių garsiak. nėra, tai aišku ir kokybė neideali.Patarčiau mesti lauk aukšt daž. garsiakalbį , bandyti gerai užhermetizuoti dėžę, kaip kai kas patarė ir bus pusėtina žemo daž. kolonėlė, o aukšt ir vid. dažniui naudoti kaip atskiras kokias nors gatavas kolonėles arba pačiam susikonstruoti.Filtrus galima panaudoti tuos pačius, tik reikės vidutiniams papild.padaryti. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 03 31, 16:38 |
|
|
|
|
| ad rašo: |
| Iš to ką mačiau galiu pasakyti, kad tai senų rusiškų 10MAS kolonėlių modifikacija, kur patobulinimui padarytas fazoinvertorius.ŽD garsiakalbis 8 om 10W nominal galingumo, nors ant jo gali būti užrašyta 25GD.Aukštų garsiakalbis 6W, jie nelabai kokie.Vietoj jų dėdavom dvigubus rus. 2GD36(daugiau aukštų).Kadangi vidutinių garsiak. nėra, tai aišku ir kokybė neideali.Patarčiau mesti lauk aukšt daž. garsiakalbį , bandyti gerai užhermetizuoti dėžę, kaip kai kas patarė ir bus pusėtina žemo daž. kolonėlė, o aukšt ir vid. dažniui naudoti kaip atskiras kokias nors gatavas kolonėles arba pačiam susikonstruoti.Filtrus galima panaudoti tuos pačius, tik reikės vidutiniams papild.padaryti. |
Paliks dar prideti juodo parako raketos tuta ir paleisti pro langa.
irs: pradzioj siulyciau issiaiskinti, kas ten is tikro sudeta, o tada ziureti galimybe tiuninguoti, atsizvelgiant i kainos/efekto santyki. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 04 01, 17:15 |
|
|
|
|
Ką ten daug aiskintis, kas per stebuklai galėjo būti sudėti rusiškose kolonėlėse.Tais laikais teko lankytis Berdske ir Rygoje , kur buvo gaminami garsiakalbiai, ir mačiau kaip juos "kalė" prie konvejerių "homo sovietikus".Ką turim -tuo komplektuojam.Už tai jų iškraipymai 2-5proc.Parsiveždavau tų garsiakalbių, tai su chebra buvom paskaičiavę ir sumetę gana neblogas dėžes dėl 10GD30, tik kaip pvz palyginimui: garsiakalbis ant priekinio panelio viršaus, kolonėlės storis(gylis) 40 cm,visi filtra paskaičiuoti pagal dažnius ir t.t..Skambėjo neblogai, bet ir viskas.Po to pakliuvo į rankas "Sansui" kolonėlės ir atšoko fantazija konstruoti su rusiškais garsiakalbiais.
Taip kad iš jų kažko ir neišspausti. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 10, 02:33 |
|
|
|
|
tose kolonelese stovi:
AD - 10GDV-2
ZD - 35GDN-3-8
...jei tai ka nors kam nors sako. Sovietinis hi-fi odnako
Beje, pykit nepykit, bet skamba jo tikrai nepalyginamai geriau uz s90. Ir apskritai ju su s90 lyginti net negalima. |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 10, 16:34 |
|
|
|
|
Tikslinga butu ismesti pajungimo gnybtus, kabeli akustini isigyti ir jungti tiesiai prie filtru, paciuose filtruose irgi tas vieleles pakeisti, issimatuoti ZD rites induktyvuma ir susivynioti su nauju, kokiu 1.5mm storio laidu. Dar konderius pasikesti i MBGC, jei ne tokie sudeti. Vienu zodziu: standartinis paprasciausias tiuningavimas . Daugiau neverta investuoti, nes "efektas pareikalaus didesniu kainu".
Siaip kaip sovietinis stebuklas, jos tikrai neblogai skamba.  |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 10, 17:17 |
|
|
|
|
| Nu manau laida lituoti tiesiai prie filtru tai neverta, nes bus labai nepatogu... Juk jiegu idesi gerus gnybtus tai manu nuo to skambesys nelabai pasikeis... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 10, 21:24 |
|
|
|
|
| Sauliucka rašo: |
Tikslinga butu ismesti pajungimo gnybtus, kabeli akustini isigyti ir jungti tiesiai prie filtru, paciuose filtruose irgi tas vieleles pakeisti, issimatuoti ZD rites induktyvuma ir susivynioti su nauju, kokiu 1.5mm storio laidu. Dar konderius pasikesti i MBGC, jei ne tokie sudeti. Vienu zodziu: standartinis paprasciausias tiuningavimas . Daugiau neverta investuoti, nes "efektas pareikalaus didesniu kainu".
Siaip kaip sovietinis stebuklas, jos tikrai neblogai skamba.  |
Aciu, Sauliucka, kad nors ir budama ganetinai skeptiska asmenybe sovietmetines aparaturos atzvilgiu, pripazysti, jog sitos Vegos skamba tikrai pakenciamai. Bo as jau galvojau, kad visishkai nuglushau teigiamai atsiliepdamas apie sitas koloneles.
Beje, kokios jos yra jautrumo mazdaug...? Svarbi informacija, kurios man reikia, bet niekaip negaliu rasti informacijos nei apie sias koloneles, nei apie i jas imontuotus garsiakalbius... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 11, 16:14 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| Nu manau laida lituoti tiesiai prie filtru tai neverta, nes bus labai nepatogu... Juk jiegu idesi gerus gnybtus tai manu nuo to skambesys nelabai pasikeis... |
Kam bereikalo moketi pinigus uz gerus gnybtus ? Cia gal nereikes ju per diena pora kartu kur nors gabenti ?
10GDV-2 turetu buti 16 omu, F rez= 2800, juosta 5...25kHz, jautrumas 92 db, muzikinis slegis 102 dbjam filtre bus varza "ikalta". Jei neapsirinku, pats filtras surinktas taip, kad patys garsekalbiai dirba kaip filtro dalis vienas kitam.
Ar tikrai zemam dazniui 35GDN-3-8 ? Ne 25GDN-3-8 ? |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 11, 16:51 |
|
|
|
|
| Aš jau prieš tai rašiau, kad iš nuotrauko matomo garsiakalbio formos tai 25gdn garsiakalbis arba senu žymėjimu 10gd30.Jie 8om varžos.35gdn kitoks tvirtinimas ir masyvesnis magnetas. |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 11, 19:04 |
|
|
|
|
| irs rašo: |
| tomaila rašo: |
| cia tik pirma klase koks dar hiendas, o tiuningas paprastas keiti garsiakalbius i vifa , seas ar dar kokius perskaiciuji filtrus , fazes invertoriu paderini, dezes sustiprini ir viskas. |
ka tu turi omenyje sakydamas 'pirma klase' ? |
jos niekad high endu ir nebuvo. |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 11, 19:28 |
|
|
|
|
| ad rašo: |
| Aš jau prieš tai rašiau, kad iš nuotrauko matomo garsiakalbio formos tai 25gdn garsiakalbis arba senu žymėjimu 10gd30.Jie 8om varžos.35gdn kitoks tvirtinimas ir masyvesnis magnetas. |
seno zymejimo 10GD30 (jie yra tik 8 omu) naujas zymejimas turetu buti 20GDN-1.
iris: tai kurie is tikro yra istatyti ? |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 11, 20:23 |
|
|
|
|
| Sauliucka rašo: |
| ad rašo: |
| Aš jau prieš tai rašiau, kad iš nuotrauko matomo garsiakalbio formos tai 25gdn garsiakalbis arba senu žymėjimu 10gd30.Jie 8om varžos.35gdn kitoks tvirtinimas ir masyvesnis magnetas. |
seno zymejimo 10GD30 (jie yra tik 8 omu) naujas zymejimas turetu buti 20GDN-1.
iris: tai kurie is tikro yra istatyti ? |
sauliucka, va tame ir yra problema, kad ant ju neparasyta...tai va ir tenka spelioti.
tiesiog viename is rus puslapiu radau vieno zmogaus pasisakyma, kad siose kolonelese ideti 35GDN-3-8
...tai va ir tenka pasikliauti tokia info. Siaip ar ne taip, itariu, ju jautrumas tikrai nedidesnis nei 87dB (?) |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles Vega 35AC-105-1 ?? (yra nuotraukos) |
Parašytas: 2005 05 12, 14:42 |
|
|
|
|
35GDN-3-8
Itariu, kad tokio sovietai negamino Tokio tipo kolonkej neperdirbto garsiuko (originalaus) jautrumas paciu geriausiu atveju bus 87.5db (pagal popierius). |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|