Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 13:50. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Indukciniai elementai » Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 217
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 15:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Del konderio - 22 000 geriau uz 10 000, bet 35 V itampos tikrai nereikia, pilnai uzteks ir 25 V.

As tai ir 16 V ideciau - juk jis ne prie 85^ temperaturos dirbs, taigi jei nepapuls brokuotas, tai laikyti turetu ilgai - pas mane jie bent jau prie 19 V jau daug metu dirba.

Tiltas nesvarbu koks, ar diskretinis is 4 diodu, ar vienas integruotas, svarbu, kad sroves laikytu pakankamai.

6 A manau uztektu, tik reikes jo temperatura po pilna apkrova patikrinti, nors jei nelausi garso ant dugno, tai neturetu perkaist.

Dabar svarbiausias dalykas - del trafo antriniu apviju.

Kaip supratau, daug kontaktu ten visgi ne siaip sau, ir antriniu yra ir daugiau, taigi, tai sumazins tos tinkamos apvijos galia.

Jei ji yra 1 omas jau atemus is jos testerio laidu varza (kuria galima suzinoti matuojant juos trumpu jungimu), tai tokia apvija jau toki stiprintuva sunkiai patemps.
(nors bandymams aisku uztektu)

Juk ant 1 omo varzos esant apie 1.3 A srovei itampa jau krenta apie 10 % (paprastai i toki kritima galima orientuotis vertinant tokios galios trafus), o del talpuminio filtro tos itampos sinuso virsune nusipjaus dar labiau, taigi, tai jau yra beveik max srove tokiai apvijai jos neperkraunant, o visam 2 kanalu stiprintuvui jos reikes apie 2 kartus daugiau.

Todel gali buti, kad tokios galios maitinimo neuzteks, bet visgi siulau pirma taip pabandyti.

Del stabilitrono - reikia matyt ne maziau 2 W galios (arba dvieju tokiu, o dar atrodo parduotuvese buna po 5 W) 18 V itampai.

Ir atsistatantis saugiklis irgi butu naudingas tarp tilto ir elektrolito - kokiu 5-6 A srovei, bet pradziai be jo galima apsieiti.
(Spikare tik va neturi tokiu sroviu, bet Evitoj tikrai yra)

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 15:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:

As tai ir 16 V ideciau - juk jis ne prie 85^ temperaturos dirbs, taigi jei nepapuls brokuotas, tai laikyti turetu ilgai - pas mane jie bent jau prie 19 V jau daug metu dirba.

pirma karta kazkas sutinka su tokiu mano pasiulymu paprastai visi vbaisia bijo deti bet 0.1V mazesnes itampos nei nurodyta.
esu bandes kokiaitampa laiko 6.3v rusiskas kondensatorius, tai kas labai idomu kad jis laiko praktiskai tiek pat kaip 12v tik prie 12v jau siek tiek didelis nuotekis


Citata:
Ir atsistatantis saugiklis irgi butu naudingas tarp tilto ir elektrolito - kokiu 5-6 A srovei, bet pradziai be jo galima apsieiti.

ar su su tais saugikliais dirbes?
nes as nusipirkau sitaip 1A saugikli testeriui tai jis suveikia tik prie kazkur 5A
taip kad kas ant ju parasyta nesamone. apsaugai jie beveik netinka pirmiau laidai sudegs nei saugiklis atsijungs. Laughing
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 15:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pix
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dėl varžos antrinės apvijos, testerį užtrumpinus rodo 0,3 omo, tai apvijų varža ~0,7 omo.
Stabilitronas 18V yra tik 1,3W, tai reikės du dėt.
O tokios talpos kondikas tik 35V yra, mažesnio voltažo tik 10000uF. Klausimas, kas geriau 22000uF paprastas ar 10000uF Panasonic'as, nes kaina tokia pati beveik Rolling Eyes
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 16:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Digix rašo:
pirma karta kazkas sutinka su tokiu mano pasiulymu paprastai visi vbaisia bijo deti bet 0.1V mazesnes itampos nei nurodyta.


Tie "visaziniai" lameriasi nieko patys nebande ir jau garsiai panikuoja.

Elektrolitai nuo nedaug padidintos itampos neprasimusa staiga, tiesiog padideja ju nuotekio srove, kuri dar labai priklauso nuo temperaturos, taigi, jei tas konderis nekaista, tai ta itampa jam galima uzkelti zymiai didesne.

Kuo mazesne vardine itampa, tuo daugiau ja galima uzkelti.

Bandziau 250 V konderius 100-200 uF - vidutiniskai prie 350 V itampos nuotekio srove buna keli mA (iki 4-5, kas atitinka apie 1.5 W, taigi tokio dydzio konderiui toks kaitimas butu vos jauciamas), bet jau yra rizika, kad taip neuzilgo su kibirkstimis islys koks nedidelis gamyklinis brokas (o esant tokiai itampai tai gana pavojinga), todel nesiulau tokiu konderiu prie tokiu itampu naudoti.

Citata:
esu bandes kokiaitampa laiko 6.3v rusiskas kondensatorius, tai kas labai idomu kad jis laiko praktiskai tiek pat kaip 12v tik prie 12v jau siek tiek didelis nuotekis


Zemos itampos konderiai tam dar labiau atsparesni - 16 V daznai nesunkai islaiko iki 25 V, o 10 V ir YPAC 6 V konderiai net ir dviguba ie didesne itampa gali islaikyti.

Tik reikia nepamirsti, kad jei realioje schemoje elektrolitas dirbs aukstesneje temperaturoje, tai tada nuotekio srove dideja, ir itampos virsijymas gali tapti pavojingas.

Taip pat statistika rodo, kad bet kokiu atveju didinant itampa patikimumas mazeja, nors musu realiai sutinkamuose vienetiniuose kiekiuose ta skirtuma pajusti labai sunku.

Citata:
ar su su tais saugikliais dirbes?
nes as nusipirkau sitaip 1A saugikli testeriui tai jis suveikia tik prie kazkur 5A
taip kad kas ant ju parasyta nesamone. apsaugai jie beveik netinka pirmiau laidai sudegs nei saugiklis atsijungs.


Taip, esu su jais turejes reikalu.

Ten visa esme tame, kad jie veikia paprastu terminiu, o ne kazkokiu elektroniniu principu.

Saugiklio varza dideja kylant jo temperaturai (ir ta ju apsaugine funkcija per tai veikia), todel norint isvengti melagingu suveikimu nuo pakilusios aplinkos temperaturos ju suveikimo srove esant kambario temperaturai buna apie 2 kartus didesne uz vardine, ir tai dar reikia laukti kazkiek sekundziu, kol jie nuo tokios sroves ikais.

Ta vardine srove reiskia ne kad ja virsyjus jau tikrai ISsijungia, o kad ja pasiekus dar tikrai NEissijungia - va jei sita suprasti, tai viskas atsistoja i savo vietas.

Taigi, ju panaudojimui yra keli apribojimai:

1. Saltinis turi buti pajegus duoti bent jau dvigubai didesne srove uz saugiklio vardine (tegu ir su perkrova), nes kitaip saugiklis gali ir visai nesuveikti.

2. Saltinis tuo paciu metu turi tureti kazkokia bent minimalia (o ne nuline ar jai artima) vidine varza, nes jei staigiai uztrumpinus (kol saugiklis dar neikaito ir neissijunge) srove gali pakilti iki labai dideliu reiksmiu, tai gali sugadinti saugikli.

Pvz., toks saugiklis kazin ar tinka apsaugoti nuo trumpo jungimo automobilinio akumuliatoriaus itampa, nes ten pradiniu momentu gali buti labai dideles sroves.

3. Saugiklis gali atjungti tik tam tikros ir ne didesnes itampos grandine - kaip ir bet kokia kita detale, nuo aukstesnes itampos jis gali buti tiesiog pramustas.

Tos itampos kiek man teko matyti buna 30, 60 ir 72 V.

Tos pacios sroves 30 V saugiklis mazesnis uz 60 arba 72 V saugikli, ir turi mazesne vidine varza.
(kas yra visai logiska)


Paskutinį kartą redagavo RVRSS, 2008 07 27, 16:43. Redaguota 1 kartą

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 16:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
2 pix

0.7 omo jau geriau. Very Happy

Jei stabilitronai po 1.3 W, tai nusipirk iskart daugiau, nes geriau butu uzdeti bent du.
(Spikarej nuolaidos yra priklausomai nuo kiekio Cool )

Konderius galima jungti lygiagreciai ir taip surinkti reikiama talpa. Exclamation

Galima deti du tokius:

http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&acc=show&term=25v&pcode=KE10000/2&pmode=&frame=3

O 4 tokius bus dar pigiau:

http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&acc=show&term=25v&pcode=KE4700/2&pmode=&frame=3

Kaip tokiam aparatui Panasonic originalas visai nebutinas. Rolling Eyes

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 17:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:

Ten visa esme tame, kad jie veikia paprastu terminiu, o ne kazkokiu elektroniniu principu.


Ten tiesiog plastmasinis PTC termistorius.
yra ir keraminiu kurie geresni bet brangesni.
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 17:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Tai vat man ir liko neaiskus tas ju "plastmasiskumas". Confused

Ar ten reikia suprasti, kad pats aktyvinis elementas polimerinis? Rolling Eyes

As tai vis norejau galvoti, kad ten turimas galvoje tik ju isorinis korpusas Embarassed , o viduje kazkokia puslaidininkine struktura.

Idomu, kaip tada jie gali tureti miliomine varza, isikdami elektriskai neutralus? Rolling Eyes

O kurie ten tie keraminiai, kaip juos atskirti pvz. perkant? Question

Juose atseit jau keramika tokia pat laidi ar kaip? Very Happy

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 17:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
RVRSS rašo:

As tai ir 16 V ideciau - juk jis ne prie 85^ temperaturos dirbs, taigi jei nepapuls brokuotas, tai laikyti turetu ilgai - pas mane jie bent jau prie 19 V jau daug metu dirba.

pirma karta kazkas sutinka su tokiu mano pasiulymu paprastai visi vbaisia bijo deti bet 0.1V mazesnes itampos nei nurodyta.
esu bandes kokiaitampa laiko 6.3v rusiskas kondensatorius, tai kas labai idomu kad jis laiko praktiskai tiek pat kaip 12v tik prie 12v jau siek tiek didelis nuotekis


Aš ir sutinku, gi nemažas yra galimas nuokripis +/ nuo nominalios kondo itampos.pvz pas mane moduliatoriaus maitinime stovi 16V kondas ant 20V įtampos.

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 18:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:

O kurie ten tie keraminiai, kaip juos atskirti pvz. perkant? Question

Juose atseit jau keramika tokia pat laidi ar kaip? Very Happy


keraminiai vadinasi PTC termistoriais
o plastmasiniai saugikliais nes ten mazo tikslumo
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 18:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
A, tai "keraminiai" - tai tie melsvi aukstu itampu Cool , kur galima i 220 V jungti? Very Happy
(gerai tinka trafu pirminems apvijoms, bet brangus velniai Evil or Very Mad )

Hm, bet ir ju vidines varzos zymiai didesnes. Rolling Eyes

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 19:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:


As tai ir 16 V ideciau - juk jis ne prie 85^ temperaturos dirbs, taigi jei nepapuls brokuotas, tai laikyti turetu ilgai - pas mane jie bent jau prie 19 V jau daug metu dirba.

Kokie procesai vyksta kondensatoriuje padidėjus nuotėkio srovei, ar nedidėja dėl to ESR ?
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 27, 21:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ESR tuo metu nematavau, bet itariu, kad tiesiogiai nuo nuotekio sroves tai nepriklauso.

O stai nuo temperaturos padidejimo (kuri gali sukelti taip pat ir didele nuotekio srove) ESR netgi mazeja, bet matyt pavojus del senejimo ar net avarijos elektrolitui isdziuvus toje padidintoje temperaturoje sita privaluma gerokai persveria.

Tiesiogiai nuotekio srove sukelia tik elektrolito kaitima, kuris savo ruoztu sukelia dar didesni nuotekio sroves padidejima, taigi, atsiranda avarines situacijos issivystymo pavojus, bet tam jau reikia arba gerokai virsyti nominalia itampa, arba konderis turi buti labai netikes.

Todel savo eksperimentuose su dideliu itampu elektrolitais visada naudodavau ne itampos, o sroves saltinius (paprasciausiu atveju tai zymiai didesne itampa prijungta per verza) - tokiu atveju itampa pati nusistato stabiliame taske.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 28, 07:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pabandysiu ir aš naminiuose prietaisuose. Iki šiol visada stengdavausi bent 20 proc. atsargą turėti. Kokių gamintojų kondikai geriausiai pakenčia didesnes įtampas?
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 28, 09:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kiek as pastebejau, tai nuo gamintojo tai mazai priklauso, tai zymiai daugiau priklauso nuo konkrecios konderiu partijos Exclamation - tiesiog pas rimtus gamintojus tu "silpnesniu" beveik nepasitaiko Cool , bet ir pas maziau zinomus galima sutikti labai neblogu konderiu. Very Happy

Kiekvienu atveju pageidautina konderius nepatingeti isbandyti po viena, nes buna ne tik tokiu partiju, kuriose konderiai "laiko" arba kuriose "nelaiko", bet ir tokiu, kuriose vidinis isbarstymas pakankamai didelis Razz , t.y. vieni laiko daug, kiti ne.
(velgi pas rimtesnius gamintojus to beveik nepasitaiko, todel ju konderiai ir brangesni, nes jie sutaupo ir laiko patikrinimams ir pergyvenimu del patikimumo)

Jei naudoti kazkokioje nekritiskoje vietoje sau paciam o ne "eksportui" ir kur pakeisti reikalui esant nesunku, tai ir pergyventi galima maziau.

Jei matai, kad itampa schemoje virsyja zemesne vardine pvz. 20-30 %, o sekanti vardine kaip tik 20-30 % per didele ir dar pirmas konderis yra vietoj Very Happy , o antra reikia eiti pirkti Sad , tai statai bent jau kol kas ta kur jau yra, tuo labiau, kad tas didesnis kartais gali ir netilpti budamas tokios pat talpos Exclamation , kuria sumazinti kartais buna dar blogiau nei padidinta rizika del itampos. Wink

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Reikalinga info/pagalba dėl transformatorių
PranešimasParašytas: 2008 07 28, 13:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na aš nededu kondikų su per maža įtampa, nors jie ir laikytų. Man pačiam nesmagu bus žinoti, jog kas nors toje konstrukcijoje yra "negramotnai" padaryta. Be to, jei paklius kitam žmogui, tai apskritai nesmagu, ką apie tokį "konstruktorių" anas gali pamanyti. Reikia stengtis prisilaikyti vokiško, o ne rusiško mąstymo, atseit "avos pronesiot".
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama