Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 21 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2025 12 21, 19:33. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Maitinimo šaltiniai » kempo droselis
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 kempo droselis
PranešimasParašytas: 2008 05 29, 20:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vikis rašo:
gnt73 - neskaitai,kas buvo parašyta ir kam reikalingas droselis.O srovė pusautomačiui reguliuojama keičiant įtampą.Su varrža srovę reguliuoti gali virinimui elektrodais.


Kalbejau apie tai su zmogum,kuris tvarko masinu kebulus jau kokia 20 metu.Naudoja tam savadarbi pusautomati-dabar drozia jau gal ketvirta.Visuose sroves reguliavimas-su varzos pagalba.Sprendziant is to,kad jo kiemas pastoviai uzkistas masinom,del kokybes problemu neturi.
Nereikia vien teoriju prisiskaicius tvirtint,kad yra tik taip,o kitaip buti negali.Patartina tokiuose reikaluose ir su pakankamai patirties turinciais praktikais pasikalbet Wink
 kempo droselis
PranešimasParašytas: 2008 05 29, 21:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na ,jei as 20 metų darantis kempus ir padares jų virš tūkstančio neturiu patirties ,tada tyliu.
 kempo droselis
PranešimasParašytas: 2008 05 29, 22:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
As nezinau,kokia tavo patirtis sitam reikale
Mano-nedidele,todel as ir pasikalbejau su zmogum,kuris su tokiais daug metu dirba ir jei jis sako,kad taip-su varza-jam virinasi normaliai,tai as ir sakau,kad galima ir su varza daryti.
 kempo droselis
PranešimasParašytas: 2008 05 30, 07:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Teko ir dabar tenka su svarkėmis susidurti ir remontuoti. Droselis yra naudojamas visose, tiek invertorinėse (20-40 kHz), tiek trifazėse ( 300 Hz pulsacijos, valdoma įtampa su tiristoriais). Viena galinga svarkė turi išėjimą 500A, valdoma tiristoriais, išėjimas per droselį, o perjungus 1000A, prisuki kabelį prie kito varžto, droselis išjungiamas.Prie tokios srovės net nedidelis paties trafo induktyvumas jau pakankamas lanko stabilumui.Droselis duoda stabilų lanko degimą. O lankas dega stipriau ar silpniau, priklauso, kokia srovė nustatoma.O samadielkose paprastai yra perjungiama trafo apvija, taip pakeičiama įtampa, kartu ir srovė, bet toks valdymas nėra toks patogus, kaip srovės stabilizavimas.
Jei tavo droselis labai kaista, bandyk įvesti mažą nemagnetinį tarpelį į jo magnetolaidį- įdėk stiklo tekstolito tarpinę. Dėl nemagnetinio tarpelio droselio induktyvumas būna vienodesnis, plačiose ribose keičiantis srovei. Pagal šinos skerspjūvį atrodo, kad ji pakankamai stora. Kad būtų per daug vijų, nelabai tikiu, nuo to neturėtų būti blogiau.
Galų gale, jei niekas negelbsti, pastatyk atskirą ventiliatoriuką iš kompo maitblokio,šalia prie paties droselio
 kempo droselis
PranešimasParašytas: 2008 05 31, 20:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tobex
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bandziua ir dviguba sina suvinioti bet kaista galvoju gal perdauk suviniota antriniu viju mano ju ira 3x 21 o ziurejau kempo SP250 ju ira tik 16viju
 kempo droselis
PranešimasParašytas: 2008 05 31, 20:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Atbulai suvyniotos vijos droselio neatstoja,tik šiek tiek padidėja apvijos varža,tada reikia mažesnio induktyvumo droselio.
Tokius blatnus droselius vis dėlto naudoja ir labai idomi gaunasi oscilograma, sinusoidė artėja į stačiakampį, tas pats gavosi ir mūsų transformatoriuje. Aišku, ta atbulų apvijų poveikį matysi tik esant apkrovai, ant tuščios eigos bus taip, kaip tu rašei.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama