 |
Forumas » Akustika » Nuoseklus lygegretus jungimas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 25, 16:31 |
|
|
|
|
Kaip patartumet jungti garsiakalbius, kad jie grotu tolygiai.
Turiu 5garsiakalbius po 8 omus 4*150rms 1*200rms |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 25, 22:18 |
|
|
|
|
| vitys rašo: |
Kaip patartumet jungti garsiakalbius, kad jie grotu tolygiai.
Turiu 5garsiakalbius po 8 omus 4*150rms 1*200rms |
Neiseis.Keturis vieodus gali,o tas penktas-kaip suniui penkta koja  |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 26, 13:41 |
|
|
|
|
| Tai va siandien ka tik bandziau jungti lygiagreciai 8 garsiakalbius 4 po 8omus ir 4 po 16omu, tai beveik kaip ir vienodai grojo, po to pajungiau 4 garsus po 8 omus, grojimas is vis prastas buvo 2 garsai gerai dirbo, o kiti vos judejo. Tai va noriu suzinoti kaip reikia pajungti tuos 4gars. po 8omus, kad jie grotu vienodai? |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 26, 13:43 |
|
|
|
|
| gnt73 rašo: |
| vitys rašo: |
Kaip patartumet jungti garsiakalbius, kad jie grotu tolygiai.
Turiu 5garsiakalbius po 8 omus 4*150rms 1*200rms |
Neiseis.Keturis vieodus gali,o tas penktas-kaip suniui penkta koja  |
Tie keturi negrojo vienodai, nors parametrai ir buvo tokie patys, tik firmos skirtingos. |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 27, 11:32 |
|
|
|
|
Tai jai as turiu du garsekalbius po 4 ohm ir jungiu juos lygegrecei nuo stipro kiris duoda 8 ohm tai viskas gerai ir groja normalei ?  |
|
_________________ Padek Dieve ....... |
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 27, 12:07 |
|
|
|
|
| vitys rašo: |
| gnt73 rašo: |
| vitys rašo: |
Kaip patartumet jungti garsiakalbius, kad jie grotu tolygiai.
Turiu 5garsiakalbius po 8 omus 4*150rms 1*200rms |
Neiseis.Keturis vieodus gali,o tas penktas-kaip suniui penkta koja  |
Tie keturi negrojo vienodai, nors parametrai ir buvo tokie patys, tik firmos skirtingos. |
o tu matavai ?  |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2007 10 27, 15:07 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
| vitys rašo: |
| gnt73 rašo: |
| vitys rašo: |
Kaip patartumet jungti garsiakalbius, kad jie grotu tolygiai.
Turiu 5garsiakalbius po 8 omus 4*150rms 1*200rms |
Neiseis.Keturis vieodus gali,o tas penktas-kaip suniui penkta koja  |
Tie keturi negrojo vienodai, nors parametrai ir buvo tokie patys, tik firmos skirtingos. |
o tu matavai ?  |
Nu matesi pagal ju judejima, kad vieni juda daugiau, kiti maziau |
|
|
|
|
|
 |
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2008 04 05, 20:00 |
|
|
|
|
| Turiu toki klausimeli, gal jau buvo apie tai diskutuota, tai atsiprasau, jei praziopsojau... Turiu stipra, kuris isduoda isduoda 26W vienam isejimui @ 4ohm. As noriu prie vieno isejimo pasijungt du 4ohm vienodus garsiakalbius. Kaip supratau skaitydamas cia forume, kad nuosekliai jungt neapsimoka, del to, kad kokybe kencia. Sakykim, kad as sujungiu tuos abu garsiakalbius lygiagreciai ir prie ju nuosekliai 2 ohm varza. Kaip tada bus su kokybe? ir kiek W varzos reiketu tokiu atveju? |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2008 04 05, 20:53 |
|
|
|
|
| O kaip su koloneliu jungimu.Pas mane keturios koloneles po 4Om,Dvi80w,kitos dvi 120w.Stipras isejimas 8OM.Sujungiau nuoseklei ir viskas OK! Jokiu problemu (aisku nevarau ant pilno galingumo) langai issoktu.Garsas puikus koloneles HECO. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2008 04 05, 20:54 |
|
|
|
|
| RedHawk rašo: |
| Turiu toki klausimeli, gal jau buvo apie tai diskutuota, tai atsiprasau, jei praziopsojau... Turiu stipra, kuris isduoda isduoda 26W vienam isejimui @ 4ohm. As noriu prie vieno isejimo pasijungt du 4ohm vienodus garsiakalbius. Kaip supratau skaitydamas cia forume, kad nuosekliai jungt neapsimoka, del to, kad kokybe kencia. Sakykim, kad as sujungiu tuos abu garsiakalbius lygiagreciai ir prie ju nuosekliai 2 ohm varza. Kaip tada bus su kokybe? ir kiek W varzos reiketu tokiu atveju? |
Varžos galia priklausys nuo paduodamos galios. Varžos galai tokiu atveju turėtų būti lygi pusei iš stiprintuvo gaunamos galios, nes pusė kris ant varžos, pusė ant garsiakalbiu.
Jungti nuosekliai varžą nėra tikslinga, ne pusė stiprintuvo galios išspinduliuosi šilumos pavidalu per nuosekliai prijungtą varžą. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2008 04 05, 21:09 |
|
|
|
|
| Dovydas rašo: |
| RedHawk rašo: |
| Turiu toki klausimeli, gal jau buvo apie tai diskutuota, tai atsiprasau, jei praziopsojau... Turiu stipra, kuris isduoda isduoda 26W vienam isejimui @ 4ohm. As noriu prie vieno isejimo pasijungt du 4ohm vienodus garsiakalbius. Kaip supratau skaitydamas cia forume, kad nuosekliai jungt neapsimoka, del to, kad kokybe kencia. Sakykim, kad as sujungiu tuos abu garsiakalbius lygiagreciai ir prie ju nuosekliai 2 ohm varza. Kaip tada bus su kokybe? ir kiek W varzos reiketu tokiu atveju? |
Varžos galia priklausys nuo paduodamos galios. Varžos galai tokiu atveju turėtų būti lygi pusei iš stiprintuvo gaunamos galios, nes pusė kris ant varžos, pusė ant garsiakalbiu.
Jungti nuosekliai varžą nėra tikslinga, ne pusė stiprintuvo galios išspinduliuosi šilumos pavidalu per nuosekliai prijungtą varžą. |
Suprantama,bet kaip
paaiskinti toki krengeli kai geros firmos koloneleje ant kurios isejimo yra keturi gnybtai vieni 4 OM,kiti 8 Om.O viduje randi Varza 4 Om 100W kuri sumontuota ant didziulio radiatoriaus.???Kolonke JBL!!200W. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2008 04 06, 19:50 |
|
|
|
|
| Citata: |
Varžos galia priklausys nuo paduodamos galios. Varžos galai tokiu atveju turėtų būti lygi pusei iš stiprintuvo gaunamos galios, nes pusė kris ant varžos, pusė ant garsiakalbiu.
Jungti nuosekliai varžą nėra tikslinga, ne pusė stiprintuvo galios išspinduliuosi šilumos pavidalu per nuosekliai prijungtą varžą. |
Supratau esmę, dėkui už paaiškinimą. |
|
|
|
|
|
 |
Nuoseklus lygegretus jungimas |
Parašytas: 2012 01 22, 21:10 |
|
|
|
|
| Sveiki, nekuriau naujos temos, nes mano kl taip pat apie koloneles ir jis butu toks: zodziu kuriuo atveju bus grojama garsiau, kai 2 koloneles 4 Ohm ir 40W bus jungiamos nuosekliai ar kai 1 kolonele 8 ohm ir 80W ? Del garso kokybes, tai geresne bus kai gros 1 8 ohm ir 80W ? jei klystu pataisykite. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|