Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 11:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Forumo informacija » Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 03, 18:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vis mažiau iš mūsų visų naudojames IRC bendravimo programomis ir vis labiau populiarėja nemokama bendravimo žinutėmis ir pokalbiais programa Skype (ją galima parsisiųsti iš www.skype.com )

Pasitarėm su E.lt administracija ir nusprendėm pabandyti ir mes neatsilikti nuo naujovių, ko pasekoje buvo sukurtas viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika.

Pokalbio tikslas: suburti įvairaus amžiaus elektronikus, kurie bendraus įvairiomis elektroninėmis temomis ir ne tik.Padės jaunimui atsakyti į jų iškilusius klausimus ir skatins jaunimą domėtis elektronika.

Viešojo pokalbio taisyklės:Viešajame pokalbyje draužiama: vartoti necenzūrinius žodžius, šmeižti asmenis ar organizacijas.Skatinti ir propoguoti rasines, religines ar kitas diskriminacijas. Griežtai draudžiama skelbti informaciją, kuri prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams, propaguoja arba giria nusikalstamą ar pavojingą veiklą.

Į skypes pokalbį galima prisijungti paspaudus ant reklaminės lentelės:



arba kitas variantas (MS Windows): spauskite Start >Run ir klikuojite (paste): skype:?chat&blob=do_U1_sUzpjLB9ChFnguQMHzzbsOpIngJyO42Q9HSxTiQad3TmEUFrlBKg2NgS6YxysIhg

arba galite pasidaryti "Shortcut", kuris tą sakinį kviestų (po to galima įsimesti naršyklėje prie nuorodų, labai patogu Smile

Dėl banų panaikinimo kreiptis pas mane Wink

Jei kam nepavyksta prisijungti tada patikrinkit savo skypes nustatymus:
irankiai -> nustatymai -> privatumas->priimti pokalbius iš visu (šitaip turi buti nustatyta)

p.s. Jei kam prisijungti nepavyksta tada kreipkitės i mane


Paskutinį kartą redagavo LY1, 2017 04 29, 13:08. Redaguota 11 kartus(ų)
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 03, 23:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Man, tiesą sakant, tą nuoroda pasinaudoti nepavyksta nes (nors Skype naujausias) parašo, kad blogai: "Houston, we have a problem
You cannot join the chat, because you either don’t have Skype or need to upgrade to the latest version". Pas ką dar tokios problemos?

Na ir dar problema su prisijungimu iš pačio Skype - jei padarai "Leave Chat", tai jau į jį nepateksi. Vieninteliai būdai ten patekti, kuriais man pavyko: "reklaminė nuoroda" pas kitą žmogų jo Skype užrašo laukelyje arba, jei kas pakviečia.

Taigi, pasidalinkite patirtimi, kaip normaliai tame dalyke sudalyvauti, kai norisi Smile
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 04, 00:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man suveikė tiesiog paspaudus ant nuorodos. Naršyklė - Firefox, Skype versija 3.0.0.198
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 05, 16:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na štai - „nulaužiau“ tą problemą - žr. auščiau - "arba arba" Smile
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 06, 23:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diodas
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Norėčiau daugiau išgirsti (manau, ne vienas aš), kaip veiks šis viešas pokalbis, kokiu atveju turėtų kreiptis žmogus su klausimu, kas bandys padėti žmogui su problema? Kadangi pats nesinaudoju šia programa, tai man labai įdomu sužinoti kuo daugiau apie šį atvirą pokalbių kanalą.
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 11:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mane kamuoja kitas klausimas - kuo visa tai skiriasi nuo IRC? Tuo, kad galima dėti šypsenėles?
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 12:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
circuit rašo:
Mane kamuoja kitas klausimas - kuo visa tai skiriasi nuo IRC? Tuo, kad galima dėti šypsenėles?

Nes skype naudojasi beveik kiekvienas, priešingai nei kitomis programomis.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 17:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
circuit rašo:
Mane kamuoja kitas klausimas - kuo visa tai skiriasi nuo IRC? Tuo, kad galima dėti šypsenėles?


Be to jau IRC atgyveno, paseno, nuhackint nera sunku, neturi geros apsaugos tarp failu keitimosi, o tai smailas Very Happy ne tas pats kas is simboliu " : D " ? Tipo aki rezia, ar apaksi nuo tu smailu, kad ten viena ar kita pridejus ? Mad Laughing
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 21:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Taip, bet dalykas dar nestabilus ir netobulas - Dj.Mc.Matrane nėra online ir jau nebepasijungsi (jei nesi pasijungęs).

Tą kanalą reiktu kurti su Skype vartotoju-botu, kuris būtų kokiam serveryje 24 val./d..
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 22:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kionig rašo:
Be to jau IRC atgyveno, paseno, nuhackint nera sunku, neturi geros apsaugos tarp failu keitimosi

Nenoriu veltis į diskusijas, bet viskas, ką išvardinai - netiesa.

O šypsenėlės tėra tik mano asmeninė nuomonė.
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 22:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Citata:
Nenoriu veltis į diskusijas, bet viskas, ką išvardinai - netiesa.
O šypsenėlės tėra tik mano asmeninė nuomonė.


Gerai, apie IRC nediskutuojam, bet pvz tie smailai padeda isreiksti geriau emocijas, bet nevisada tu gali suprasti, ka zmogus ar draugas ir t.t nori pasakyti, nebent esi koks psichologas ir gali pasakyti beveik viska is to zmogaus parasyto sakinio.. Man kyla toks ispudis, kad tu tik matai tuos smailus, o ne teksta. Taip, smailai ne patys svarbiausi, bet kai juos naudoji su saiku ir apgalovoltai tai tikrai jie nepakenks niekam.
O cia mano nuomone apie smailus Razz [/quote]
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 07, 23:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Man tai atrodo, kad jei kreipiesi su kokiu reikalu, tai labai ten vaipytis, kaip ir nebūtina visom įmanomom mimikos formomis. Jei jau norima pabendrauti, tai nepamirškim, kad dar šiais skaitmeninės eros metais yra tokia teorinė galimybė susitikti gyvai (na arba labiau tikėtina galimybė - per web kamerą).
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 08, 15:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Teisingai ERROR.Galima ir taip- per webkamera ir konferencija irgi neblogai, bet cia jau tokiu atveju kai yra koks rimtas reikalas, nes kitaip pasakai ka norejai ir pritruksti zodziu Embarassed
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 10, 14:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Logikxel
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Manyčiau, kad būtinai teks padaryt vaizdo konferenciją... Tik tam reiktų įpatingos progos. Per kokią nors Elektronikų dieną ;DD Ta vaizdo konferencija tikrai būtų simboliška kaip tokiam Lietuviškam ITT portalui :]
 Viešasis Skype pokalbis elektronikos tematika
PranešimasParašytas: 2008 02 10, 22:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
hmm, kai tik šitas chatas susikūrė buvo trys e.lt chatai (kiti du neoficialūs). dabar jau oficialus nuslopino kitus Twisted Evil Rolling Eyes
Ar gerai, ar blogai tai spręsti ne man. bet įdomiai ,kada nuo rugsėjo bendravę vienam chat`e bum, perėjo visi žmonės į kitą Rolling Eyes

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama