 |
Forumas » Akustika » Hi-end PC audio? Ar imanoma?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 07, 21:46 |
|
|
|
|
Na del garso ploksciu Audigy 2 tai as biskeli abejoju nes jau labai masinis produktas. Ir visos skirtos namu kinui o ne stereo O kur namu kinas ten jau sikna. O vien stereo "brangiu" garso ploksciu nemaciau.
Teorishkai mastant perkant garso plokshte uzh 800lt jinai turetu but kokybishkesne, nej visas CD grotuvas su maitinimu, korpusu ir t.t
Pasiulymas, sakei turi gera garso plokshte, koloneles ir t.t. Tai paimk, nueik i parduotuve ir pasimk pabandymui Cd grotuva ir namei patestuok, tada tikrai zinosi, o poto grazink Po sio bandymo turetum pac turet tvirta nuomone. asq tam rejk turet siek tiek lycnu pinigeliu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 00:10 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
[
Na, tu tik nesipiktink. Tavo kompetencija as tikrai neabejoju. Tiesiog, norejau isgristi argumentavima, ir tiek. Dekui uz subjektyvia ir labai konservatyvia nuomone. Taciau, reiketu nepamirsti, kad apart tavo srities (kuria tu domiesi), aplinkinis pasaulis sukasi labai greitai. PC audio tobuleja dar greiciau, todel kategorishkumas sioje vietoje po truputi praranda prasme...
Again, no offences. |
PC audio su kokybisku garsu nieko neturi bendro ir tai daugiau asocijuojasi su garso gadinimu.
Teko galimybe pabuti paskutineje didziausioje skaitomoje high-end parodoje kuri vyko Miunchene ir 90% visu signalu saltiniu demonstruojamu buvo vinilo grotuvai,o ne SACD ar DVDAudio kurie kaip audiofiliniai standartai nepasitvirtino ir alternatyvos kokybiskems lempiniams stiprintuvams garso naturalumu kol kas nera.[/quote]
Nieko neturiu prieš Kaudio, bet manau, kad kitiems forumo dalyviams reikėtų atsižvelgti į dažnai skirtingas visų pozicijas. Asmeniškai Kaudio nepažįstu, bet kiek žinau, jis ir dirba, ir pats naudoja gana rimtą, brangią audio techniką. Kai tarkim man normalus CD grotuvas naudotas kainuoja ~150-200lt, o naujas ~1000, tai Kaudio normalus grotuvas, o tuo pačiu ir normalus garsas prasideda pridėjus minimum atitinkamai po vieną nulį prie mano minimų sumų. Taip, kad nuomonės gali labai greitai išsiskirti, kalbant apie audio techniką ir skambesį. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 01:18 |
|
|
|
|
Klausimas buvo iskeltas del principo panauduoti kompa,kaip cd grotuva aukstos klases.
Ir garantuotas kad labdarinis daug maz normalesnis CD grotuvas uz 200lt be problemu skambes geriau negu kompas kad ir su labai gera garso plokste ir neverta investuoti i tai.... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 01:58 |
|
|
|
|
Palaikau Kaudio pozicija.
Mano poziuriu kompas (t.y. skaitmena su wienetukais ir nuliukais bei triuksmais maitinime del Hdd, ventiliatoriu bei CD-rom, ir maiteko impulsiniu weikimo principu) su Hi-end yra wisiskai nesuderinama.
Hi-end aukstus kriterijus atitinkanti audio sitema. Tie kriterijai aisku gali buti truputy subjektywus del kiekwieno zmogaus skonio, bet didziaja dalim yra nekintantys ir turi sawo remus tad kalbeti apie sia srity su garso plokstem uz 800Lt ir dewetais CD grotuwais uz 200Lt wisiskas apsurdas.
tad PC kaip Hi-end audio saltinis neymanomas, nebent sukisit itek pinigu ir pritobulinsit tiek, kad Pc bus nebepanasus y Pc ir uz isleista suma nusipirktumete Hi-end grotuwa. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 02:19 |
|
|
|
|
| Aivaras Rutkauskas rašo: |
Palaikau Kaudio pozicija.
Mano poziuriu kompas (t.y. skaitmena su wienetukais ir nuliukais bei triuksmais maitinime del Hdd, ventiliatoriu bei CD-rom, ir maiteko impulsiniu weikimo principu) su Hi-end yra wisiskai nesuderinama.
Hi-end aukstus kriterijus atitinkanti audio sitema. Tie kriterijai aisku gali buti truputy subjektywus del kiekwieno zmogaus skonio, bet didziaja dalim yra nekintantys ir turi sawo remus tad kalbeti apie sia srity su garso plokstem uz 800Lt ir dewetais CD grotuwais uz 200Lt wisiskas apsurdas.
tad PC kaip Hi-end audio saltinis neymanomas, nebent sukisit itek pinigu ir pritobulinsit tiek, kad Pc bus nebepanasus y Pc ir uz isleista suma nusipirktumete Hi-end grotuwa. |
priestaraujate pats sau.
CD irgi vienetai ir nuliukai, CDP - skaito skaitmena. Cia zaidzia DAC'as.
Kaip ten bebutu, visiems garso kortu skeptikams noreciau priminti, kad geriausios pasaulinio lygio garso studijos suvedimui, perklausymui naudoja butent PC (aisku, hardware'as ten ne 'creative' produkcijos). Todel primygtinai kishdami savo nuomone, o tai ypac liecia kaudio (kuris gali tureti net 1 mln. kainuojancia audio iranga, ir kurios kaina yra dvigubai didinama del ekliusyvinio vardo), rimtai pasvarstykite apie imanoma kitu budu tiekiama audio, t.y. per pro soundcard'us. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 02:36 |
|
|
|
|
| irs rašo: |
| Aivaras Rutkauskas rašo: |
Palaikau Kaudio pozicija.
Mano poziuriu kompas (t.y. skaitmena su wienetukais ir nuliukais bei triuksmais maitinime del Hdd, ventiliatoriu bei CD-rom, ir maiteko impulsiniu weikimo principu) su Hi-end yra wisiskai nesuderinama.
Hi-end aukstus kriterijus atitinkanti audio sitema. Tie kriterijai aisku gali buti truputy subjektywus del kiekwieno zmogaus skonio, bet didziaja dalim yra nekintantys ir turi sawo remus tad kalbeti apie sia srity su garso plokstem uz 800Lt ir dewetais CD grotuwais uz 200Lt wisiskas apsurdas.
tad PC kaip Hi-end audio saltinis neymanomas, nebent sukisit itek pinigu ir pritobulinsit tiek, kad Pc bus nebepanasus y Pc ir uz isleista suma nusipirktumete Hi-end grotuwa. |
priestaraujate pats sau.
CD irgi vienetai ir nuliukai, CDP - skaito skaitmena. Cia zaidzia DAC'as.
|
Irs, nepriestarauju As rasiau, kad PC del skaitmenos negali buti Hi-end, bet nerasiau, kad CD grotuwas gali buti. Cia tu uz begai uz akiu
O jeigu dabar jau pradeti apie tai kalbeti CD grotuwo nereiketu sutapatinti su kompu del to, kad abiejuosia yra skaitmena, nes CD grotuwe tik vienas arba sudubliuotas DAC, o PC kol yrasysi ir atkursi praeis ne tik DAC bet ir ADC ir wiskas bus maitinama siuksliu pilno maiteko ir + aplinkui erdwe prikimsta elektromagnetiniu triuksmu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 02:45 |
|
|
|
|
yra vienam senam gramofono numeryje ten aprasyta trumpai nu taip reklamiskai ten kai visokias naujoves aprasineja :]
tai motinke ten su integruota garso plokste bet ten ant isejimo stovi lempa :]
va jum ir kompiuterinis Hi-End'as :]]] |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 02:53 |
|
|
|
|
| irs rašo: |
Kaip ten bebutu, visiems garso kortu skeptikams noreciau priminti, kad geriausios pasaulinio lygio garso studijos suvedimui, perklausymui naudoja butent PC (aisku, hardware'as ten ne 'creative' produkcijos). Todel primygtinai kishdami savo nuomone, o tai ypac liecia kaudio (kuris gali tureti net 1 mln. kainuojancia audio iranga, ir kurios kaina yra dvigubai didinama del ekliusyvinio vardo), rimtai pasvarstykite apie imanoma kitu budu tiekiama audio, t.y. per pro soundcard'us. |
Apie studijas sioj diskusijoj iswis newerta kalbeti ir ju imti kaipetalono nes ju buna labai ywairiu:
1daugelis is tu studiju daro muzika BoomBox'am ir ja wisaip spaudzia, slifuoja, filtruoja ir kad turi tiek aparaturos uz milijona tai dar nereiskai, kad jos kuria su ja Hi-end muzika mat didziaja studijos kaina sudaro patalpu yrengimas, mikrafai, stiprintuwai, jau mineti kompresoriais, filtrai, akustika, pultai, o kompai tik dalis to sumos. O is tawo parasymo zmogus gali pagalwoti jog studija uz uz koy puse 1mln wiena kompa perka.
2 Kita dalis studiju kompa naudoja labai mazai ir signala raso ne y CD o aukstos kokybes juosta kur signalas yrasomas nepalyginamai aukstesnes komybes nei y CD.
[/b] |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 02:57 |
|
|
|
|
| klaustukas rašo: |
yra vienam senam gramofono numeryje ten aprasyta trumpai nu taip reklamiskai ten kai visokias naujoves aprasineja :]
tai motinke ten su integruota garso plokste bet ten ant isejimo stovi lempa :]
va jum ir kompiuterinis Hi-End'as :]]] |
Kompiuterine parodija, marketingo triukas, vasko spaudimas is sh.. , bet tik ne Hi-end'as. Nebent kaip tu rasei iswesti nauja rusy kompiuterinis end'as. |
|
|
|
|
|
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 03:08 |
|
|
|
|
[/quote]
2 Kita dalis studiju kompa naudoja labai mazai ir signala raso ne y CD o aukstos kokybes juosta kur signalas yrasomas nepalyginamai aukstesnes komybes nei y CD.
[/b][/quote]
biciuli, o tu irasu studijoje esi buves?????
beveik istikines, jog NE. :/ |
|
|
|
|
|
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 03:27 |
|
|
|
|
| Kodel jus isikibote i tuos kompus studijose? Negi nematote kaip viskas degraduoja? Tai ne, vistiek pasiims visiskus degradus ir pateiks kaip etalono pavyzdi. Gelezinis argumentas - studijose mat naudojama. O kodel naudojama ar nepagalvojote? O todel, kad pigu, patogu ir greita is sh... spausti vaska. Be kompiuteriniu "shtuckiu" gi taip lengvai nepadarysi tarpgalaktinio lygio zvaigzdziu is nemokanciu nei groti, nei dainuoti manekenu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 10:51 |
|
|
|
|
| Girius rašo: |
| Kodel jus isikibote i tuos kompus studijose? Negi nematote kaip viskas degraduoja? Tai ne, vistiek pasiims visiskus degradus ir pateiks kaip etalono pavyzdi. Gelezinis argumentas - studijose mat naudojama. O kodel naudojama ar nepagalvojote? O todel, kad pigu, patogu ir greita is sh... spausti vaska. Be kompiuteriniu "shtuckiu" gi taip lengvai nepadarysi tarpgalaktinio lygio zvaigzdziu is nemokanciu nei groti, nei dainuoti manekenu. |
niu, cia jau siek tiek nukrypai nuo temos  |
|
|
|
|
|
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 12:31 |
|
|
|
|
2 Kita dalis studiju kompa naudoja labai mazai ir signala raso ne y CD o aukstos kokybes juosta kur signalas yrasomas nepalyginamai aukstesnes komybes nei y CD.
[/b][/quote]
biciuli, o tu irasu studijoje esi buves?????
beveik istikines, jog NE. :/[/quote]
O ka gal Lietuvoje yra nors viena studija kur normalu kokybiska irasa turi galimybe padaryti..... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 13:31 |
|
|
|
|
Na is kompo paimtas signalas tikrai niekada gerai neskambejo, isskyrus nebent per kokias kompui skirtas koloneles, tada creatico produkcijos tikrai pilnai pakanka.
O kas del vienetuku ir nuliuku, kaip duomenu srayto padavima i isorini DACa tai creativo plokstes vistiek ta srauta apdoroja, o ne tiesiogiai perduoda i skaitmenini isejima.
Kazkada inete buvau rades idomu puslapi butent tokia tema- tai ten eksperimtuojama buvo su daug garso ploksciu ir buvo prieita isvados , kad tik garso plokstes su CMI8738(neprisimenu ar tiksliai parasiau) chipu duomenu srauta perduoda neapdorota ir tai tik su senais draiveriais.
Bet is kitos puses nelabai suprantu kam tai yra reikalinga, nes bet kuriuo atveju gaunasi arba brangiau arba blogiau.
O del irasu studiju kai viskas atliekama DDD rezimu, tai yra skaitmeniniu budu nuo pradzios iki pabaigos- tai rezultatas yra pakankamas ir pigus, bet tikrai ne geriausias. Jei bent vienoje stadijoje vietoj skaitmeninio budo pasirinktas bus analoginis- tuomet tai pasidarys is karto labai brangu.
Cia kaip VPMarketas pripratino dauguma galvoti, kad geriausia yra pakankamai pigu ir pakankamai gerai, o kitu variantu nera. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Hi-end PC audio? Ar imanoma? |
Parašytas: 2005 02 08, 21:17 |
|
|
|
|
2 Kita dalis studiju kompa naudoja labai mazai ir signala raso ne y CD o aukstos kokybes juosta kur signalas yrasomas nepalyginamai aukstesnes komybes nei y CD.
[/b][/quote]
biciuli, o tu irasu studijoje esi buves?????
beveik istikines, jog NE. :/[/quote]
Tikrai nesigiriu jog esu bues, bet tai man netrugdo dometis sia tema ir zinoti jog yra magnetines juostos (iswaizda panasiai kaip video kasetes, ti dydis gali skirtis) y kurias signalas rasomas analoginiu budu be jokiu konwertawimu (ADC/DAC) ir jog jos yra talpesnes uz CD ir nereikia griestai apkarpyti 20-20KHz. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|