 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 27, 23:58. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Negavau to ko norejau..
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 3 iš 3 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3 |
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 25, 12:33 |
|
|
|
|
| nu ka buvau lemonoje, ten jie turi viena filtra (kaina 32 lt) Duomenu apie ji beveik nerasta..lygtais 12 db ir tiek.. O princimas iejimo signalas ir ishejimas: zemiems, vidutiniem ir aukstiems :-/ O nuo keliu ten pjauna mhz tai neaisku.. gal ka nors jus girdejot apie tokius filtrus? |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 25, 13:36 |
|
|
|
|
Cia yra krosoveris, ir jis Tau netinka.
Nueini i Spikare ir pasakai, kad tarkim nori pjauti dazni nuo ~250, tada Pardaves atvercia katologa ir pasako, kokios Tau rites reik, bei kokio kondiko  |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 25, 15:14 |
|
|
|
|
...ir nepamirsk pardavejui garsekalbio spalvos pasakyti...
Kolega, tu ka, nei karto riciu filtrui nevyniojai ? |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 26, 22:53 |
|
|
|
|
To Galvos_skausmas: o ka daryti jei in klp nera Spikare? vaziuoti i kns arba vln? )
To Sauliucka: pirma karta susiduriu su tokiais dalykais kaip filtrai..ir t.t. matai viskam ateina laikas todel bishki toks daug nezinantys esu.. sorry..turbut atrodo cia durni klausimai..
ir vistiek man ishvada gaunasi..kad bbz ish kur man dabar ta filtra ishrauti :/ |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 26, 23:50 |
|
|
|
|
Tai klaipedoje turi buti vistiek kazhkokios elektronikos parduotuves.
O spikares saite nera katalogu su visa info ? |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 27, 16:37 |
|
|
|
|
Jo, pasiemiai stiklini buteli, apvyniojai viela, pasimatavai parametrus, isbandei kaip kolonkes skamba. Tada ismetei viska ir vel per nauja. Koks idomumas nueiti ir nusipirkti ?  |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 31, 14:36 |
|
|
|
|
| kolega rašo: |
| Beje cia dar yra siu dalyku kazkokia jungimo schema..ar cia jungti belekaip? :/ |
Priklausomai, kaip turi skambeti.Jei jungsi belekaip, tai ir skambes taip pat.
O belekaip - tai koks cia jungimo budas ? |
|
|
|
|
|
 |
Negavau to ko norejau.. |
Parašytas: 2005 01 31, 16:50 |
|
|
|
|
junk viska lygiagreciai ir nepamirsk megindamas visu garsu atsukt neblogu efektu pamatysi
p.s. posto autorius neatsako uz jokius aparaturos gedimus, ar gaisrus  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |