Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 11 16, 02:10. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso stiprintuvai » GainKlone schema su LM3875TF
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 20, 18:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vinor
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gal kas darėte šį stiprintuvą ir kokie atsiliepimai
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 20, 18:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DMS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
As dariau. Atsiliepimai tikrai geri... Groja labai gerai, kaip mikruske, beje sis stipras gali varzytis ir su 2000-3000Lt kainuojanciais tranzistoriniaias stiprais...

Puikus daikciukas, bet +-40V nelaiko (pigesnis varinatas), brangesnes laiko...

As maitinu +-22V man uztenka...
 Neaisku kokia schema
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 13:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neaisku kokia schema. Jeigu sita :
http://www.euronet.nl/~mgw/diy/amps/uk_geenkloon_2.html
Tai kaip ir daugumoje internetiniu schemu (taip pat ir su TDA 7294) kartojasi tos pacios klaidos.Nera iejimo ir isejimo filtru , todel labai tankiai generuoja , labai priklauso nuo montazo kokybes , laidu ir t.t.
Geriau naudok LM3886 bent 12W galingesnes.
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 14:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bet taigi ir yra wisas schemos gerumas, kad nera kondiko yejime ir garsas maziau darkomas. Ir gamintojo PDF schema praktiskai identiska. Ar gamintojas sawo produkto nepazysta?
Beja kas zinot kuo skiriasi mikres su TF ir Q indeksais, nes kaina tai 100Lt skiriasi.
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 16:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Q nei matyti, nei rankose laikyti neteko. Matyt koks nevykes klonas...
National turi du indeksus, T ir TF. T yra neizoliuotas

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 18:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Q yra pirkti lemonoj. Beja geras newykes klonas jei simtu litu brangesnis uz T ar TF
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 18:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Tai kad brangesnis, nereiskia, kad geresnis nors per nago juodima, esu mates Lemonos sarasuose kazkoki primityvu logini chipa kainu ruoze nuo 1lt iki 50lt, nors funkciskai jie identiski. Ten pas juos su kainom kazkaip keistai sutvarkyta...
LM3886 yra National gaminys, dar neteko girdeti, kad kas naudotu kazkokia Q modifikacija. Imk T ar TF ir nesuk galvos apie kazkokius briedus. Va kad OP549 yra brangus su TO3 korpusu, tai visai suprantama, ten yra uz ka moketi (korpusas).

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Taip , bet...
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 20:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gamintojas isdirba schemotehnika sededamas idealioje laboratorijoje su tam tikra temperatuta , aplinkos dregme ,taisyklingai sujungtais prietaisais , izemintais stalais, trumpais auksciausios kokybes laidais ir t.t. Be to vyksta kova uz kuo geresniu parametrus. Stai pagal ta minimizuota detaliu atzvilgiu schema ir matuojami parametrai,kad butu kuo aukstesni.
Bet realiam gyvenime laboratorine schemotehnika netinkama , todel dauduma gamintoju isleidzia praktiskai isvystytas schemas taip vadinamus EVALUATION BOARDS. National Semiconductor kazkaip sioje srityje del LM3886 nepersistenge ir neisdirbo , gal todel kad kuo daugiau jas degintu ir kuo daugiau pirktu (juokauju).
Kad suprastumet apie ka kalbu: http://www.national.com/ds/LM/LM3886.pdf#page=7
Ten pirmam puslapyje Figure 1 tai ka jus visi darote ir deginate (forume labai daug nusiskundimu kad neveikia arba veike ir nustojo) , o 6 lape FIGURE 2 tai ka turetumet daryt ir tai apie ka as jau kelintame pasisakyme kalbu. Zinoma cia schema duota is vieno poleringumo maitinimo itampos.Dvieju poleringumu maitinimo U naudojant nereikia isejime skiremojo kondensatoriaus , Tranzistoriaus varzu Ra ir t.t. Bet isejime filtras L 0.7uH, R10Ohm, Rsn , Csn tiesiog butini. Iejime po skiremojo kondensatoriaus turetu buti apie 100kOhm varza i zeme , neidetas filtras (suderintas apie 140kHz dazniui) susidedantis is nuosekliai skiriamajam kondensatoriui pajungtos apie 1 kOhm varzos ir apie 220pF (sitas yra). Potenciometras kokybiskas irgi butinas. Dar nera ideta diodu nuo 3 kojos i maitinimo kojas 1 ir 4 kas irgi butina.

Dabar Aivarui del skiriamojo kondensatoriaus.
Man atrodo kad stiprintuvas yra gaminamas tam kad jis dirbtu ilgai , patikimai ir savaime aisku skambiai , stai tame ir yra schemos gerumas. Jau kur kur , bet pries galios laipsni skiriamasis kond. butinas. Ir kokybiskas potenciometras butinas , paprastai pasukamas iki reikiamo lygio aparatura jau ijungus (kad garsekalbio difuzorius pro ausis nepralektu). Pirminiuose laipsniuose tarp buferiniu kaskadu , krosoveriose ,filtruose sutinku kad reikia naudoti galimai maziau konduensatoriu.
Labai noriu pabrezti kad gera aukstos kokybes akustine sistema (garsiakalbis) yra daug kartu svarbesne garso kokybei negu superinis stiprintuvas.Bet ji ir daug kartu brangesne , todel nueinama pigiausiu keliu ir kovojama su stiprintuvu kokybe kurie daug maziau itakoja garso kokybe.
Esu istikines , kad nepastebetumet skirtumo garso kokybeje su skiriamuoju kondensatoriumi ar be jo , o jei jis dar propileninis ar dar aukstesnes kokybes (sidabrinis). Tik jis vienas kainuos 80-90% stipr. kainos. Jei netikite patikrinkite. O patikimumas isaugs daug kartu.

Na tarkim kondensatorius padidins jums iskraipymus nuo 0.01% iki 0.015% arba 0.02% , ko ausimi tikrai negirdesit , tai galima ismatuoti tik prietaisais. O pacio garsekalbio ivairiausi iskraipymai buna iki 15% , o jeigu dar pridesite pasivini filtra (krosoveri) tai kai kurios harmonikos pasieksite ir 25% , arba dar ir daugiau. Dabar sulyginkite skaicius ir suprasite ar verta deti skiremaji kondensatoriu.
Jeigu stiprintuva isigijai , pardaviai arba padovanojai ,tai reikia ramiai gyventi ir klausytis muzikos , o negalvoti kada sudegs. Forumo dalyviu maziau patyrusiu kaip matai atsiliepimai del patikimumo ne kokie (ipatingai del TDA7294),nes jie nuejo neteisina kryptimi gamindami neisbaigtas realiam darbui schemas kurios platinamos internete. Paskleistos visokiu meistreliu-teoretiku kartais norinciu sutaupyti nededami kondensatoriaus ar varzos,kuriu pagrindiniai teiginiai: signalo kelias kuo trumpesnis , detales gadina garso kokybe ir t.t. Paprastai isibegeje savo giliomis ziniomis apie aparatu tiuningavima uzbaigia teiginiu: GERIAUSIA MUZIKA YRA: TYLA. Vat stai ta tyla ir garantuoja sudeges stiprintuvas.
Su dauguma teiginiu negalima nesutikti , bet jie tik teiginiai o be detaliu stiprintuva nepagaminsi. Nebus detaliu-nebus stiprintuvo,nebus kam garsa gadinti ir aplamai nebus garso kraipymo problemos. Skirtingi zmones garsa girdi skirtingai , tai kaip dabar nustatyti kurio ausys labiau iskraipo? Toliau sios kalbos beprasmes.
Daugumoje nera padare nei vieno stiprintuvo , ojeigu ir padare tai kas yra oscilografas ir ka jis rodo be supratimo. Jiems kaip loterija veiks ar neveiks , papuola kad kartais ir veikia koki tai laiko tarpa.

Kartai stiprintuvo patikimumo delei apsaugos schemos buna kelis kartus sudetingesnes uz pati stiprintuva (limiteriai ,temperaturines apsaugos , ventiletoriai skirtingu greiciu priklausomai nuo temperaturos ir t.t ).

Na as jau cia truputeli per ilgai uzsivaziavau. Atsiprasau kolegos megejai ir radistai "ligoniai" (kaip as pats), tikrai nenoriu nieko izeisti ar pamokyti.
Skaitydamas tikrai labai gera si lietuviska foruma prisiskaitau tokiu teiginiu ir taip protingai pasakytu ,kad net nezinai ka ir atsakyti o kai kuo net ir patikiu (ipatingai akustikoje),kuriuos tik po gilesniu pamastymu pavyksta atmesti. Ir tie teiginiai eina kaip patarimai dar kitiems maziau patyrusiems ,kurie susipainioja ir nepaleidzia elementariausiu schemuciu.
Labai noriu reabilituoti tikrai puikias mikroshemas LM3886 ir TDA7294 , kurios (jas teisingai naudojant) jau daug metu dirba ivairioje aparaturoje , net ir profesionalioje kaip JBL ,RCF ,MECKY ,RANE ,ZECK , POWER STATION-350 by Soundcraft. Tiesa pastarajame aparate didziule klaida buvo padare firmos Soundcraft isdirbejai ir 350 modeli nueme nuo gamybos. Kelis perdirbau ir daugiau sitie aparatai negryzta remontui,o stovi mokyklose kur DJ-ai varo "dugnais".
Senokai norejau ideti i puiku elektronika.lt teisinga ,isbaigta schema su LM3886 ir TDA7294 ,kad Jus patys galetumet dziaugtis tikrai puikiais ir patikimais stiprintuvais. Jos labai puikiai dirba ir gitariniuose monitoriuose ("kubuose"). Problema - vis surasti laiko sklandziam aprasymui ir aplamai straipsnio medziagos su PCB ir breziniais sutvarkymui.Toje vietoje nesu labai stiprus. Neisivaizduojat kiek laiko sugaisau ,kol sias raides surinkau.
Kiek sugebesiu patarimais padesiu.
Su geriausiais linkejimais visiems radistams (lituoklio broliams).
Valius

P.S. TF - reiskia plasmasinis (izoliuotas) korpusas. Kai kuriuos datasheets rasoma kad jos galingumas 10-15W mazesnis negu LM3886 , t.y. P=58W.Kazkas panasaus ir turetu buti , nes temperaturine varza plasmases didesne.
LM3886 labai svarbu geras ausinimas , naudokite ne plonesni kaip 3 mm tvirtinimo vietoje radijatoriaus pagrinda.
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 20:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Antis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bravo Valiau!

_________________
Nebijok, gerai nebus.
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 20:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aš iš LM3886T išspaudžiau ~105W. Pakėlus maitinimą (aišku sveikai) galima būtų paimt iki 120W RMS.
Aš čia kalbu ne iš tos serijos "TDA7294 - 200W" Laughing
Kalbu rimtai. Man taip gavosi....
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 21:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Augizz
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
O kiek pas tave islygintos ytampos? Pas mane bus apie 33.
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 21:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kažkas panašaus ir pas mane. Tik aišku prie garso kažkiek nukrenta.
 Na stai ir vel tas pats
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 22:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Su visa pagarba Jums BLASTER, pagal isspaudziamus galingumus matau esate tikrai stiprus radistas. Bet kas Jus traukia dirbti ribiniais rezimais , tikriausiai jaunyste.
Na pasvarstykite kuo skiriasi 100W nuo 120W. 20W prie 100W tai is klausos labai sunkiai pajusit arba nepajusit skirtuma. O vat patikimumas ir dar karta pabreziu patikimumas bus labai blogas.Jus pats kam nors padares 120W ,o jei dar paimsite kelis litus uz detales kiekviena vakara pries uzmigdamas prisiminsite.
Tarkim 120W pasiekete kai tinklo itampa buvo 220V. Atidavet stiprintuva kur tinklo itampa kartais vakarais pasiekia ~245V (pas mane namuose). Kaip matot tai virs 10%. Dabar padidinkite savo stiprintuvo maitinimo itampas 10%. Jau issigandote? Na jei dar ne tai pasiskaiciuokite koks gausis jo galingumas. Priklausomybe tai kvadratine. Na pagaliau supratote kad stiprintuvas vel bus pas Jus. Ir patikekit istiesu jis gryzta.
Ir taip bus tol kol nesumazinsite maitinimo itampas iki ribos kad uztikrinti Pmax + 10% patikimumui.
Bet kas svarbiausia tai meistro prestizas. Jei nenoresite tapti "lupiku", melagiu (toks populiarus Tautos tarpe zodelis), tai pakeisite garantiskai. Na tarkim pirma karta pasakysite kad klientas pats uztrumpino ir paimsite pinigus uz detale. Bet ka daryti po antro karto ar trecio?
Tada tikrai atsiminsite ilgai ir tie 80W jums skambes daug mieliau uz 120W.
O jeigu taip 80W iskarto butu buve pedaryta tai gal but ir daugiau uzsakymu sulauktumet. O tai ziurek ir biznio uzuomazga galinti virsti i pragyvenimo buda.
TDA7294 tikrai ne prastesne ir 200W Bridge rezimu tikrai patikimai dirba. As naudoju 8 omams. Nes 4 omams tiltinti nera prasmes.
Neuzsigaukit as viska sita taikau sau. Kazkadais grojau grupeje ir taisydavau buitine aparatura, po truputeli virtau i profesionalios muzikines aparaturos remontuotoja. Galingu stiprintuvu remontas yra mano hobis ir kartu gyvenimo budas. Bet jei ne SAT antenos ,tikriausiai subankrutuociau.
As vel nenorejau tiek prirasyti , bet zodis patikimumas forumo dalyviu lupose retas svecias. Gyvenimas ir taip problemu pilnas tai labai noriu palinketi kolegoms neprisidaryti ju dar daugiau su savo gaminukais. Ir finansiskai bus maziau nustoliu ir nusivylimu radiotehnika nubus , o tai ziurek ir musu kolegu ratas plesis ,gal kas isradimu padarys.
Nesinori kad lenktyniavimas su W butu kaip grazuoliu konkursas ,jis laikinas.
Su pagarba.
Valius.
 GainKlone schema su LM3875TF
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 23:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Labai dėkui Valiau už tokį išsamų paaiškinimą. Puikiai suprantu tavo išvardintų argumentų esmę. Kadaise labai lenktyniavau dėl tų W. Dabar jau žinau kas yra deciBelas ir suprantu kaip mažai skiriasi garso lygis nuo tų kelių W. Būten dėl to ir nesiekiu tų 120W apie kuriuos rašiau. Šiuo metu mano LM3886T maitinamos +/-32.5V (stiprintuvas įjungtas, bet garso neduodu). Duodant garso maitinimas krenta keliais V. Išėjimo pikas - ~28V su trupučiu. Manau kad tai gana saugu, nes LM3886 maksimalus maitinimas - +/-40V.
Bet visvien labai dėkoju už pastabas.

Beje, galit į mane kreiptis "tu". Aš dar visai vaikas, dar net mokyklos nebaigiau Very Happy
 Puiku
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 00:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bet zinai jau daug.Kas yra tikrai gerai.Ir malonu kad domiesi radioelektronika.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama