 |
Forumas » Akustika » subas is s-30
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 10, 21:10 |
|
|
|
|
aisku gerai gros jus viskas tiksliai apskaiciuota...  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 10, 23:40 |
|
|
|
|
Gerai gros lyginant su kuo ?  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 11, 00:42 |
|
|
|
|
| as dar tik speju kad gerai gros... dar su niekuo nelginau |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 11, 23:22 |
|
|
|
|
, sakiau kad is s-30 subo nebus... |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 11, 23:26 |
|
|
|
|
| Audiofilas rašo: |
, sakiau kad is s-30 subo nebus... |
uz tai labai gera pelenine iseina  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 12, 02:07 |
|
|
|
|
As siandien nusipaisiau ant ploksciu matmenis, gerai , kad nepradejau pjauti ;-]
Tai labai lievai skamba ? :/
Teks gal man pabaigti "garazines koloneles". Buvau padares S-30 garsekalbis, S-90 vidutiniu ir S-30 aukshtu Bet kazhko labai lievai skamba :/ |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 12, 05:26 |
|
|
|
|
nera ko noret. ish shudo shuda gamini  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 12, 10:20 |
|
|
|
|
kaip i garaza normaliai groja o kaip i namus paskutikis sudas tia va kam riekia subo i garaza galit daryt |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 12, 21:04 |
|
|
|
|
Tas tavo nekaip, tai kaip, tiksliau?
Ar baubia ar svilpia fazikai?
Ar kaip? |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 12, 21:31 |
|
|
|
|
nu Jei tu suba padarytum S30 tai tau turbut iteiktu nobelio premmija S30 tai yra nieks, ko ju neperdarai (filtrai,ir pan.) o kai perdarai tai gaunas ir ne s30 jug is norago nekepsi pyrago  |
|
_________________ Paprastume slypi genelumas
Lituokliz ne ausim krapshtit  |
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 12, 23:04 |
|
|
|
|
na pajungiau ant kompo per stipreka, jei atsuki daugiau garso pradeda plerpt, o ant mazai garso pakankamai normaliai graina... o per fazikus mazai oro duoda vos ka pucia...  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 13, 00:42 |
|
|
|
|
Bet tyliai klausant duoda zemo ar tokio pusiau zemo ?  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 13, 10:20 |
|
|
|
|
kai negersiai klausai duoda gilu zema  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 02:22 |
|
|
|
|
Kopas taip is pradziu ir reikejo rsyt, kad bosas geras, taciau negalingas...
O ne negroja jis ar kazka panasaus...  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|