 |
Forumas » Akustika » Garsiakalbiu parametrai, bei garsiakalbiu pasirinkimas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
Re: siulau |
Parašytas: 2005 01 08, 17:41 |
|
|
|
|
| saguadnim rašo: |
siulau spikoi uz 119 lt 38cm duomenys
Fs [Hz] 36
Qts 0,5
Qms 3,2
Qes 0,6
Jautrumas [dB/W/m] 90
Max galingumas [W] 320
Vas [l] 120
Dazniu juosta [Hz] 32-5000
Varza [Ohm] 4 |
as esu mates isviso tik pora 15" garsekalbiu, kurie atkuria iki 5K ar auksciau, pvz JBL E130, bet jo kaina daugiau kaip 10 kart didesne, hm... arba kitaicai pradejo pusdykiai velniskai gerus garsiakalbius kept, arba cia kazkas smirda. |
|
|
|
|
|
 |
Garsiakalbiu parametrai, bei garsiakalbiu pasirinkimas |
Parašytas: 2005 01 08, 20:37 |
|
|
|
|
| Galvos_skausmas rašo: |
Negali buti pigus ir geras, bet gali buti salyginai pigus ir salyginai geras
Bent kiek man teko klausyti JBl, tai kazhko paskutiniu metu suprastejo :/
Pradejo gaminti "Watus". |
argumentuok |
|
|
|
|
|
 |
karoce |
Parašytas: 2005 01 08, 21:23 |
|
|
|
|
ta spika yra kaune savanoriu 241 tas gargalas yra germani ponel  |
|
|
|
|
|
 |
Garsiakalbiu parametrai, bei garsiakalbiu pasirinkimas |
Parašytas: 2005 01 09, 16:44 |
|
|
|
|
| Q rašo: |
| Galvos_skausmas rašo: |
Negali buti pigus ir geras, bet gali buti salyginai pigus ir salyginai geras
Bent kiek man teko klausyti JBl, tai kazhko paskutiniu metu suprastejo :/
Pradejo gaminti "Watus". |
argumentuok |
Kuria Tau vieta argumentuoti ? |
|
|
|
|
|
 |
Garsiakalbiu parametrai, bei garsiakalbiu pasirinkimas |
Parašytas: 2005 01 10, 00:42 |
|
|
|
|
Tarkim pasiklausyk ju koloneliu. Man ish tiesu pasidare graudu po paskutinio apsilankymo. Girdisi negilus bosas ir viskas, jokios muzikos detalumo jokios erdves :/
Tiesiog nueik i Beolita ir paklausyk  |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
Garsiakalbiu parametrai, bei garsiakalbiu pasirinkimas |
Parašytas: 2005 02 20, 15:36 |
|
|
|
|
Nu va pradejau rast biski laisvo laiko, atsirado siokios tokios pajamos tai dabar bandysiu kazka realaiu galvoti apie kolonkes, bet iskaitant kad tai bus mano pirmas kurinys(is kolonkiu serijos, nu dar priestai turiu pora garsiuku tai su jais reix pasizaisti). tai va reikia dar poros patarimu is zinanciu kaip padeti asmenu.
butu keli tokie klausimeliai:
pirma tai del aukstu. radau firmele, visu ciaminima spika(dabar RCL) joje galima uzsisakineti visatous tai uz vnt mokant ~80Lt sake iseis tikrai kazkas ko as ieskau, bet dabar reikia tixliai issiaiskinti kas geriausi butu prie tu V-300SP, vienas asmuo sake kad auksta reikia imti ne toki jautru kaip zema(~3dB maziau), tai va kaip ten su situ reikalu? ka patartumete? 96dB ar 93dB bal kas turi konkreciu pasiulymu is Visaton, Peerless ar kt katalogo is kurio RCL galima butu uzsisakyti/rasti???
nu ir dar vienas dalykas neduoda ramybes kaip dB mazejimas buodant garsiakalbiui platu atkurimo diapazona. kiek visame sitame yra tiesos??? ior jei tai tiesa tai kiek tas jautrumas gali nukristi??? ar cia smulkmena del kurios nera ko sukti kiausu??? |
|
|
|
|
|
 |
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|