 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 09:17. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Darom dėžes..
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 16:03 |
|
|
|
|
nu gal zmogus protingas norejo pasirodyt  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 21:30 |
|
|
|
|
Bet juk nieks negime mokedamas.  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 23:02 |
|
|
|
|
Dex7ter blem gyveni ir mokais, nematau cia nieko juokingo  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 23:03 |
|
|
|
|
| Audiofilas rašo: |
| nu gal zmogus protingas norejo pasirodyt :D |
tu tikriausiai to ir tesieki forumose |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 23:38 |
|
|
|
|
Ramekas, nepereikim iki žinučių trinimo..  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 11, 02:34 |
|
|
|
|
| sweiki dar kartely. dex7er pameni kur kalbejom apie dezes daryma kur truko parametru. Vienu zodziu man gavosi 98 litrai (40*40*60) su 13 cm skersmens ir 13 cm ilgio faz inventoriumi. Ar taip gali buti? Gal kas galit ten paziureti koloneles parametrai antrame ar treciam lape. Buciau dekingas jei kas mane patikslintu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 11, 11:41 |
|
|
|
|
Na gal ir gali. Maniškiai garsiakalbiai yra 15 cs skersmens. Skaičiavau dėžę be faziko - gavau ~12 litrų.
Dėl idomumo skaičiavau dėžę su faziku - gavau ~140 litrų...
Arba gal blogai apskaičiavai parametrus (jei išvis skaičiavai). Nes kiek aš ieškojau, tai radau tik šią tavo žinutę su "kažkuo":
| Epka rašo: |
| gal galit padeti kas nors? Darau deze siam garsiakalbiui 15'' woofer,4om,83 oz ferrite magnet,250 watts RMS, 500watts max power, 2.5 4-Layers Kapton Voice Coil ir niekaip normalei negaliu apsiskaiciuoti dezes turio. Vienaip gaunasi mazai sakytum apie 68 litrus o kitaip per dauk 134 litrai. Padekit. Labai didelis dekuj butu. Beje visus su swentem ir su naujaku. Is anksto dekuj. |
Šie duomenys visiškai nieko neduoda. Nėra nė vieno reikalingo. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 11, 16:24 |
|
|
|
|
skaiciuoti tai skaiciavau tiksliau skaiciavom. cia su tokiuo pazystamu skaiciavom kuriam buvo teke susidurti su tokiais dykais. Ten apsiskaiciavom visokius Vas, Q ir t.t. tik kai as labai mazai esu su tai susidures galima sakyti is vis beveik ne tai ydomu ar ar teisingai ten mums gavos ar nenusigrybavom.. ?  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 11, 16:30 |
|
|
|
|
Jei parametrus paskaiciavot teisingai tai pilnai galejo taip gautis, nes jei gamintojas nepateike duomenu jie matyt prasti, o del ju prastumo ir dezes nepatogiai dideles reikia.
Jei smarkei abejoji paskaiciuok parametrus ir poto deze is naujo, nes laiko ir pinigu daugiau sugaisi kai paaiskes, kad buwo klaida.
Devynis kartus matuoji, o desimta pjauni |
|
|
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 14, 17:13 |
|
|
|
|
| Na paskaciavau darkarta jei gerai tai gavau 98 litrus su 13 cm ilgio ir 13 cm plocio faz inventoriumi. Tat nusprendziau pasidaryti deze. Darant deze apsiskaiciavau jos ilgi tat padariau 106 litru. Rupara i virsu imantavau fazika apcioje desinei pusei kamputyje. Na kaip pirmu blyneliu tai visai dziaugiuosi. Groja tikrai neblogai nei yra jokio "baubimo" nei "bezdejimo" ar dar kokiu kitokiu pasaliniu negraziu garsu. Tik dar vidaus neisklojau. noriu is jusu gudraus patarimo! Kaip minejau vidaus dar neisklojau. kai isklosiu kokia vata ar dar kuo kas pasikeis? Minkstesnis ar kietesnis zemas ar garsas taps masywesnis ar ne? kas? Apsvieskit mane kas pasikeistu kad isklociau? |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 14, 18:09 |
|
|
|
|
Prikisus deze pampersu zemi pakietes. Jei deze nerezonuoja ir turio uztenka, tai as nekisciau. O pats nepabandes skirtumo nesuzinosi  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 17, 21:37 |
|
|
|
|
turesiu omenyje apie pampersus. O darant deze nuo vatos storio kas pasikeicia? Ir kokio storio reikia? 1 cm? 5 cm? ar kokiu 10 cm? |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 02 07, 23:49 |
|
|
|
|
kas galit pasakyti kaip dirbti su programa "JBL SpeakerShop" ka reikia irasyti norint apskaiciuoti dezes parametrus ? LBABAI REIKIA DEZES HELP !!! |
|
_________________ I'll be back |
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 03 17, 18:35 |
|
|
|
|
gal ir kvailai nuskambes, bet nepaklauses nesuzinosiu
tose kolonelese su triju juostu ruporais (jei neklystu) kur padares BLASTER (ir idejes cia nuotraukas) reikia dar papildomus filtrus padaryt kad atsirusiuotu zemi viduriai auksti ar jau tuose ruporuose viskas padaryta? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |