 |
Forumas » Akustika » subas is s-30
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 04, 23:09 |
|
|
|
|
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 04, 23:16 |
|
|
|
|
Visiems 4 issiunciau...
To Galvos_skausmas
Kai turesiu laiko ir noro...
To all:
Ten kur fazikas skiciuotas 88Hz, tai reikia isgrezus tokio diametro skyle (22 mm), uzapvalinti krastines... abiejose sieneles pusese (iki 28 mm)... |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 04, 23:22 |
|
|
|
|
aciu uz brezinuka reiks kazka pradet gaminti  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 04, 23:47 |
|
|
|
|
Dėkui. Ir sakai, kad vidurinis fazikas nesugadina garso? Man kažkaip įtartinai atrodo...  |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 04, 23:58 |
|
|
|
|
| Vidurinis fazikas atkurs gilu zema, jo forma kvadratine, beje koks skirtumas kokios formos fazikas, svarbiausia kad jis butu teisingai suskaiciuotas |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 05, 02:32 |
|
|
|
|
Kaip matau Miroslav, si bei ta issisavinai! "Gramofonas" nera jau toks levas, kaip kad dar kiti mano!
O siaip, galeciau ir daugiau idomesniu straipsneliu imest jei tik tureciau kur!  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 05, 02:46 |
|
|
|
|
nazinai tas gramafonas...
"sitas dinamikas yra sudas. pirkit sun-chuun-vao uz 300lt turesit normalu." rasho taip. panasu i komercija. mums persa iskarto kita, neduoda rinktis |
|
|
|
|
|
 |
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 05, 03:05 |
|
|
|
|
Jie tik pasiulo, o nevercia pirkti!
As patikejau ju teikiama info! Ir dabar visiskai nesigailiu. dar pries pora meteliu gyvenau tokioj palaimoi nesenai isigytom s90, ir kaip tik pasitaike man tas "nelemtasis Gramofonas". Mane tada kokias keles savaites depresija vare is proto!
Kol susirinkau $ ir tiesiu kuodu i elektromarkt parduot., ten stovejo nu siaip nedaug tu egzemplioriu, bet to pilnai pakako, kad suvokciau kas per du gargalai pas manes namuos stovi! Stai kaip, nors bosai galingi pas s90 bet tai ir lieka vienintelis ju pliusas! O dabar namie stovi per pus mazesnes nei s90, infinity visa galva pranasesnes visais atzvilgiais, nu boso tokio gilaus nera, nes ju ZD dinamikai irgi kokius bene tris kartus smulkesni. Bet man tai per akis juk tai ne boosteriai visdelto!
p.s. dabar galvoju ko vertos kokios nors dar rimtesnes kalaskes?
 |
|
|
|
|
|
 |
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 05, 03:14 |
|
|
|
|
Nezinau, bet man zemiausios klases Infinity koloneles ispudzio tikrai nesudare.
Dekui uzh emaila.
Noreciau ishgirsti atsiliepimus, kai kas sukionstruosit sia dezhe  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 05, 10:38 |
|
|
|
|
nu ka grisiu is darbo reiks pradet konstruoti. per koke savaite susirinksiu  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 10, 02:35 |
|
|
|
|
Na ir kaip sekasi gaminti ?  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 10, 17:20 |
|
|
|
|
deze padariau tik liko prisukti garsiakalbius ir ideti fazika...  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 10, 17:45 |
|
|
|
|
| Greiciau baik daryti, ir pasakysi kaip groja |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|