Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 04 30, 08:18. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
bet tas autorouteris lievas, nes bent jau aš neradau kaip pasikeist takelio plotį. beto jei tu daraisi schema, nelabai nori, kad tarp takelių būtų 0,2mm atstumas ir pan.
geriau braižyt pačiam - mažiau vargo bus lituojant, ėsdinant ir tt.
P.S. Žmonės, nenaudokit to autorouterio - baisu žiūrėt... Kokiam mikrovaldikliui su 5 detalėm gal ir gerai, bet jei ten bus kažkiek analoginės elektronikos, garantija, kad veiks blogai.
P.S. Žmonės, nenaudokit to autorouterio - baisu žiūrėt... Kokiam mikrovaldikliui su 5 detalėm gal ir gerai, bet jei ten bus kažkiek analoginės elektronikos, garantija, kad veiks blogai.
cia visai pritariu, kai jau suvedzioja tai baisiau nera kur.
Suvedžioja tai baisiai, bet aš pirmiau panaudoju autorouterį, o paskui pats pataisinėju, nes jei sudėtinga schema, tai viską pamatyt pačiam ganėtinai sunku.
cia klausimas gal prie temos pavadimo. Kokiais pagrindiniais principais vadovaujant projektuoti pcb plokste? Zinau kad maitinimo takeliai negeli darytu kilpu aplink signalo kelia. kokiomis dar taisyklemis jus vadovaujates? tarkim kokio plocio turi buti takelis kurio tekes 1A srove? ir pan.
taisykles paprastos.
svarbiausia, kad takeliai turi buti trumpi
ir shema turi graziai atrodyti
zinoma takeliai kuriais teka srove turi buti kiek galima storesni.
konkreciai neimanoma pasakyti, tiesiog uztenka sveiko proto. takeliai paprastai nenudega net kuo plonesnis tuo didesni itampos nuostoliai