Elektronika.lt
 2024 m. rugsėjo 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 09 25, 00:24. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Programinė įranga » Problemos su linux
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 13, 16:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Maxxas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turiu keleta linux : Mandrake,suse,baltix,ubuntu ,ir nevieno neinstalinu i savo kompa. Neina. Kiek girdejau ,nevisiems kompams tinka jie. Pas mane yra su Award Modular Bios,tai todel jam netinka linux,kurie yra su AMI,ar kokiu kitu,jiems tinka. Pvz. ubuntu,ar baltix yra lengvai instaliuojami is cd ,kaip raso nereikia tureti jokios patirties linux instaliavime.Taigi jie abu pas mane pasileidzia ,atrodo viskas normaliai bus ,paskui pakimba kompas. Viskas. Bandziau neviena karta. Ties ta vieta ,kur atsiranda pingvinas ant ekrano ,luzta kompas(BALIX,UBUNTU).Mandrake ,isviso Boot pasileidzia,bet tipo nemato cd ,kuriame yra linux, reikia pasirinkt cdrom,pasirinkus ,vistiek nepasileidzia instalinimas. Suse, praso nurodyti kietojo disko skirsni,i kuri bus instalinama,bet nurodzius ,raso ,kad blogai. (hda0.hda1)
 Re: Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 13, 17:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Maxxas rašo:
Turiu keleta linux : Mandrake,suse,baltix,ubuntu ,ir nevieno neinstalinu i savo kompa. Neina. Kiek girdejau ,nevisiems kompams tinka jie.


Ka reishkia netinka? Sheip jau, esu mates, kai kernelio agp gart'as xrenovai dirba su ATI video korta ir sena AGP plokshte. Kartais ne toks variantas pas tave?

Daugiau kaip tais jokiu problemu nepamenu. Tiesa labiau megstu debiana, nei tavo minetus flavourus. Per >100 instaliaciju i pachius ivairiausius kompus, kazkaip nepamenu daugiau kazkokiu juntamu problemu.

Sau
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 15, 16:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Maxxas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Esu girdejes ,kad Debian gera. Dar sake ,kad RED Hat ,ar kai ten panasiai vadinas yra neblogas. Baltix parsisiunciau is interneto. Ubuntu buvo is NK CD . Pas mane vaizdine integruota Intel 810D .
As girdejau ,kad nuo bios priklauso . Ka yra pavyke instalinti ,tai Beos personal edition. bet tai nesamone gryna. Failu sistema ten kazkokia neaiski ,paskui istrinti is kietojo disko sunku.
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 15, 16:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dovydas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kiek instaliavęs Linux, tai problemų neturėjau. Aišku, gali būti kreiva geležis.

O kam tau Linux? Instaliavus kils kitos problemos: kaip paleisti tam tikrą įrangą, kaip sukompiliuoti programą ir t.t.

_________________
---
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 15, 19:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turiu sprendima Smile. Jei nori pamaigyti linux'sa be kazkokiu dideliu parkiu ji instaliuojant, yra toks daiktas kaip knoppix. Parsitrauki kompakto imyzhi ish
http://www.knopper.net/knoppix/index-en.html

Ishsikepi, uzhsikrauni ir maigai, galvoji, patinka/nepatinka. Baigus pazhinti, tiesiog perkrauni kompa be kompakto ir linuxo kaip nebuta Wink.

Nepaisant puoshnios ishvaizdos ir megejishko, knopiksa kar tais naudojam darbo reikmems (diagnostikai, kartais recoveriui/debuginimui, ir pan.). T.y. daiktas ganetinai protingai sutvertas ir rekomenduotinas. Esu bandes kruva kitu live-cd, bet knopixsas IMHO smagiausias.

Jei shitas pasmigs, tai tavo kompas (galbut tiesiog su esamais BIOS nustatymais) yra ish tiesu nebaisiai tinkamas linux'ui.

Man rodos yra dar ir kazkokia metodika ji apgyvendinti ir kietam diske. Bet realiai pvz. jei yra reikalas pabrauzinti koki virusyna tipo cracks.net, tai pasikuri knopiksa, susikonfigini tinkla (che bishki reikia zhinot kaip ta daryt, jei ne DHCP) parsisiurbi krekus ar whatever, susikopini i koki usb rakta ir vualia. Nei exploreris sulauzhytas, nei ka.

Sau
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 19, 15:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Maxxas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neina tas knopix ,ne vien tik man ,draugelis turi panasu kompa kaip mano ,tas pats. Esu bandes net cinemix ,tai toks kaip OS ,Media plejeris. Gali buti kompas isviso be hardo,uztenka ,cd-rom ,kad turetu. Pas mane pasileisdavo iki tam tikros vietos , ir uzkimba kompas.
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 19, 17:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Maxxas rašo:
Neina tas knopix ,ne vien tik man ,draugelis turi panasu kompa kaip mano ,tas pats. Esu bandes net cinemix ,tai toks kaip OS ,Media plejeris. Gali buti kompas isviso be hardo,uztenka ,cd-rom ,kad turetu. Pas mane pasileisdavo iki tam tikros vietos , ir uzkimba kompas.


Reishkias, barstau galva pelenais, ir dzhiaugiuosi, kad neteko susidurti su tokiais kompais kaip tavo, kur linuxo kernelis nestartuoja... Ir tikiuosi neteks. Tfu tfu tfu Smile.

Sau
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 20, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
p3r1
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vienintele "hardwarine" beda su kuria esu susidures instaliuojant linux, tai buvo linux slackware (versijos nepamenu bet tai buvo dar 2.2 kernelis) kai net dokumentacijoje rase kad AMD K6 procesorius "gliucina" ir neina suinstalinti.

o siaip, instaliuoti susiinstaliuoja betkuris linux (na nebent kernelis 2.2.x senumo, garantuoti negaliu, niekas tokiu nebenaudoja), vienintele beda galinti iskilti tai uzsikrovus neveikiantys kaskokie devaisai kaip tinklo korta/usb irenginiai/.. bet tai isprendziama moduliu ar i kerneli ikompiliuojant palaikyma (kaip kad draiveriai po windows).

tokie ekspertai (kaip tamsta) dazniausiai neskaito instaliavimo instrukciju, arba ju nesupranta, todel patarciau pradziai pasirinkus linux distribucija (linux yra tik kernelis) ar kokia operacine is *bsd seimos, pasiskaityti README.txt/INSTALL.txt, ar begale kitos informacijos is interneto.

sekmes.


Paskutinį kartą redagavo p3r1, 2007 03 20, 16:41. Redaguota 1 kartą
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 20, 16:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sattelite
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
o siaip, instaliuoti susiinstaliuoja betkuris linux (na nebent kernelis 2.x senumo, garantuoti negaliu, niekas tokiu nebenaudoja)

O tai kokius kernelius naudoja? Naujausias 2.6.20.3 Smile
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 20, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
p3r1
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
2.x -> 2.2.x mistaipas, o siaip ir arkliui aisku kas buvo norima pasakyti, toliau kaip suprantu taisysim gramatines klaidas?
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 21, 15:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Maxxas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
p3r1 rašo:
vienintele "hardwarine" beda su kuria esu susidures instaliuojant linux, tai buvo linux slackware (versijos nepamenu bet tai buvo dar 2.2 kernelis) kai net dokumentacijoje rase kad AMD K6 procesorius "gliucina" ir neina suinstalinti.

o siaip, instaliuoti susiinstaliuoja betkuris linux (na nebent kernelis 2.2.x senumo, garantuoti negaliu, niekas tokiu nebenaudoja), vienintele beda galinti iskilti tai uzsikrovus neveikiantys kaskokie devaisai kaip tinklo korta/usb irenginiai/.. bet tai isprendziama moduliu ar i kerneli ikompiliuojant palaikyma (kaip kad draiveriai po windows).

tokie ekspertai (kaip tamsta) dazniausiai neskaito instaliavimo instrukciju, arba ju nesupranta, todel patarciau pradziai pasirinkus linux distribucija (linux yra tik kernelis) ar kokia operacine is *bsd seimos, pasiskaityti README.txt/INSTALL.txt, ar begale kitos informacijos is interneto.

sekmes.

Kietuoli ,as tau atvezciau savo kompa ,ir nieko nepadarytum . Tai nuo BIOS priklauso! As pats esu instalines i kitus kur American megatrends biosas . Award modular 6,ar senesnis ,neisvietos . Esu girdejes ,kad yra internete visokiu patchu biosams. bet tai pavojinga . jeigu prapachinsi blogai perrasysi ir tavo kompas nepasileis ? Savo sistemine plokste galesi mesti i siuksline.
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 21, 17:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Maxxas rašo:

Kietuoli ,as tau atvezciau savo kompa ,ir nieko nepadarytum.


O chia nebuk toks tikras. Linux'sas dalykas lankstus. Kerneli savo susimeti ir 99% tokiu kaip tavo problemu gali ishspresti susikompiliuodamas savo kerneli bei parinkdamas jo parametrus, utilitas, ju versijas. O ta likusi 1% gali ishpresti persirashydamas reikiamos vietos koda Twisted Evil ...

Tokiu keliu del suprantamu priezhaschiu tau nesiuliau. Zhiurint ish praktines puses - finansishkai nenaudinga krushtis su kokiu tai senu 100lt vertes kompu, nes per tas pora valandu, kurias prie jo praleisti, gali uzhdirbti daugiau (su atitinkama kvalifikacija). Simple.

Kitas dalykas kai kox nors namie ish po lovos ishtrauktas kompas pareishkia "eikit po velniu, nedirbsiu". Tada paleist pasidaro principo reikalas... Smile.

Sau
 jei
PranešimasParašytas: 2007 03 22, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
_pukutis_
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei nerasi sprendimu bandyk senesniu linux rasyt pvz 1997metu. tada jei suinstalins viska perdarysi, kerneli ir t.t as ant pirmo pentiumo taip dariau nejo paleist tai susiradau senus linux ir po to perdariau CS servas sukes kai bite tik kad ramo maza reikedavo daznai restartuoti....
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 03 26, 14:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Maxxas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nelabai as zinaun tu senu . Turiu kazkoki Mulinux Bet nesuprantu kaip jis ten instalinas Yra 5 diskeliu atvaizdai ir dar kazkokie papildomi packages . Ten lyg tai programos.Nesenei bandziau paleisti ta Balix. Pradzioj viskas gerai ,paskui startuoja Ubuntu,pradeda rasyt ant ekrano . Fatal Eror ,kazkas tai su kerneliu. Paskui uzkrauna paveiksliuka ant ekrano DEBIAN ir atsiranda peles kursorius. Ir viskas .Mirtis.Lauk jei nori iki ryto,neiks nesikraus. Tai kaip ta kerneli pakeist ? Pasidaryti disko iso atvaizda su programa power iso .Bet iskur zinot kuris bus tinkamas mano kompui ?
 Problemos su linux
PranešimasParašytas: 2007 12 19, 01:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MindE
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Sveiki. Gal kas is kaune gyvenanciu galetu pamokyti kompilaivomo pagrindu ? sumokeciau. Parasytkite asmenine zinute arba y foruma.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama